לימודים אינפו לימודים אינפו
פורטל לימודים מס' 1 בישראל
www.limudim-info.co.il
מכללות | קורסים
התקשרו עכשיו למידע לימודים 03-921-3193
מידע לימודים טלפוני - מענה אנושי
לימודים  |  כתבות
קורס משחק לנוער
קורס משחק מול מצלמה
קורס קומיקאים
קורס פיתוח קול
קורס ריקוד - משחק - שירה

לימודי משחק - בית הספר למשחק ובידור ענת ברזילילימודי משחק בבית הספר למשחק ובידור ענת ברזילי , הם לימודים מקצועיים של פעם בשבוע למשך 10 חודשים.


בשנה הזו, שנה א', לומדים את כל אומנויות הבמה: קומדיה, דרמה, פסיכודרמה, משחק מול מצלמה, פיתוח קול והגשת שיר, עבודה על מונולוגים ועוד. מורי הקורס: עודד מנסטר, יובל כהן, שירה פרבר, עירית פרנק, ענת ברזילי, עינת וייצמן, קובי משעל, שלום שמואלוב, גל ברזילי, אבי חדש,  לירית בלבן בסוף השנה מעלים מופע סיום עם אחד הבמאים של ביה'ס ומקבלים תעודה המוכרת ע'י: משרד החינוך, משרד התרבות, איגוד אמני ישראל, איגוד שחקני המסך והכרה כסטאז' של 300 שעות ללימודי פסיכודרמה. במהלך הלימודים מקבלים הסטודנטים תעודת סטודנט מטעם התאחדות הסטודנטים. 36 מפגשים של 5 שעות אקדמיות כל מפגש. לאחר מכן ניתן להמשיך לשנה ב' - בה מעלים הצגה בתיאטרון צוותא. השנה מחולקת ל-3 מגמות: קלאסי, קומדיה ומחזמר והתלמידים משובצים במגמות לפי יכולותיהם, זיקתם והתאמתם לז'אנר.


בשנה ג' מתמקצעים במשחק מול מצלמה / מגמת פרינג' / פיתוח קול. בשנה הזו מטמיעים את העבודה בפועל בתעשיית המשחק. מעבר ללימודים הסטנדרטים יש סוכנות שחקנים בבית הספר השולחת את התלמידים לאודישנים בזמן הלימודים ובהמשך, הליכה מאורגנת להצגות וקיום שיחה לאחר ההצגות עם הבמאים והשחקנים וערבי במה פתוחה לתלמידים המיועדים לצבירת ניסיון ולהתנסות בתחום. התוכנית מאושרת ע'י משרד החינוך למסלול גמול השתלמות לעובדי הוראה, ע'י משרד הבריאות לשעות משחק לתואר שני בתרפיה באומנות וע'י משרד הביטחון כפיקדון לחיילים משוחררים. התוכנית נבנתה ועוצבה באופן אשר מאפשר את החשיפה לתחום המשחק ואת קבלת האפקטיביות המקסימאלית מעבודה ותרגול מעשי.למידע נוסף ו/או קביעת פגישת ייעוץ נא למלא את הפרטים וללחוץ על 'התקשרו אלי'


מלא/י את פרטיך
ונחזור אליך בהקדם

מידע לימודים
תחומי לימודים
מסלולי לימודים
קורסים נוספים
ייעוץ לימודים
פרסום באתר
כל הזכויות שמורות © 2003 לימודים אינפו / אינפו ערוצי מדיה ותקשורת בע"מ        תנאי שימוש      כתוב לנו      RSS