לימודים אינפו לימודים אינפו
פורטל לימודים מס' 1 בישראל
www.limudim-info.co.il
מכללות | קורסים
התקשרו עכשיו למידע לימודים 03-921-3193
מידע לימודים טלפוני - מענה אנושי
לימודים  |  כתבות
ורדה ענתבי לימודים בחו'ל בע'מ - דף ראשי

ורדה ענתבי לימודים בחו'ל - רפואה ורפואת שיניים בהונגריהבהונגריה ישנם ארבעה בתי ספר לרפואה ושניים לרפואת שיניים. משרדנו בחר לייצג את הטובה והמודרנית ביותר: אוניברסיטת דברצן.
אוניברסיטת דברצן נמצאת בעיר השנייה בגודלה בהונגריה אשר שימשה מאז 1538 כעיר התרבות והאקדמיה. דברצן היא אחות תאומה של העיר ראשון לציון והללו מקיימות יחסים סדירים ביניהם.
בעיר קהילה יהודית, בית כנסת וכן קניון בבעלות ישראלית ומפעלים ישראליים רבים כגון מפעל טבע. בעיר, המאכלסת כ 300,000 תושבים ימצא הסטודנט עוד כ 25,000 סטודנטים הונגרים וזרים הלומדים בפקולטות השונות.
אוניברסיטת דברצן נוסדה בשנת 1912 ובית הספר לרפואה בשנת 1918. הסטודנטים הזרים לומדים בשפה האנגלית. בית הספר לרפואה של אוניברסיטת דברצן ידוע מוכר בארץ ובעולם. הסטודנטים מגיעים מארצות רבות בעיקר מנורבגיה, ישראל, שוודיה, ארצות הברית וקנדה.
בית הספר ממוקם בקמפוס יפהפה באמצע חורשת ענק ומאובזר בטכנולוגיה החדישה ביותר. חדרי ההרצאות, המעבדות, הספרייה ובית החולים נמצאים באותו מתחם בקמפוס אחד. עובדה זו מקילה על הסטודנטים אשר אינם נאלצים לכתת את רגליהם בין מבנים שונים בעיר.
קמפוס האוניברסיטה מציע לסטודנטים, ללא כל תשלום, גם חדר כושר, מגרשי כדור רגל, טניס ועוד.

הישראלים נוהגים לחזור ארצה בשנה השישית ואת רוב הקליניקה לעשות בבתי החולים השונים בארץ. הבחינות לקבלת תעודת רופא נעשות בהונגריה ולאחריהן חוזרים לארץ, עוברים את בחינות משרד הבריאות ומכאן המסלול הרגיל: סטאז', התמחויות שונות ולעבודה. רופאים רבים בוגרי דברצן עובדים בארץ בבתי החולים השונים או במרפאות קופות החולים. אחרים נסעו לחפש מזלם מעבר לים.
הבוגרים כמו גם הסטודנטים מהללים את האוניברסיטה, שיטות הלימוד והבחינות המזכירות מאוד את אלו שבארץ ומציינים לחיוב את האווירה החמה והאוהדת ואת העזרה אותה קיבלו מצוות המרצים ורופאי בית החולים.
בשנת 1999 החלה הפקולטה לרפואת שיניים ללמד גם היא בשפה האנגלית. מבנה הפקולטה נמצא בשלבי סיום, הציוד שהוזמן הוא מהחדישים והטובים בעולם.

 

ורדה ענתבי לימודים בחו'ל

התקשרו אלי עכשיו
מלא/י את פרטיך
ונחזור אליך בהקדם

מידע לימודים
תחומי לימודים
מסלולי לימודים
קורסים נוספים
ייעוץ לימודים
פרסום באתר
כל הזכויות שמורות © 2003 לימודים אינפו / אינפו ערוצי מדיה ותקשורת בע"מ        תנאי שימוש      כתוב לנו      RSS