לימודים אינפו לימודים אינפו
פורטל לימודים מס' 1 בישראל
www.limudim-info.co.il
מכללות | קורסים
התקשרו עכשיו למידע לימודים 03-921-3193
מידע לימודים טלפוני - מענה אנושי
לימודים  |  כתבות

בגרות בקמפוס - בית הספר לבגרות בקריית הטכניון


חדש!! קורס הכנה לבגרות בפיזיקה 5 יח' בשיטת לימוד עדכנית וברמה גבוהה

בבית הספר הארצי להנדסאים שבקריית הטכניון בחיפה שוכן בית הספר לבגרות, בגרות בקמפוס, המשרת את כלל תושבי הצפון, ובפרט חיפה וסביבותיה, בדרך הקצרה והבטוחה לכל מוסד אקדמי. ב בגרות בקמפוס ניתן להשלים בגרויות או לשפרן, וליהנות מרמת הוראה גבוהה במיוחד של צוות המורים המיומן והמנוסה, ממקצועיות מקסימלית המאפיינת את המוסד בו נמצא ביה'ס, מיחס אישי ואכפתי, ומהאווירה המיוחדת שבקמפוס.
ביה'ס בגרות בקמפוס הוא לא מכינה קדם אקדמית! ב בגרות בקמפוס לומדים לבגרות, ובסיום הלימודים ניתן להגיש מועמדות לכל מוסד אקדמי בארץ!
השילוב המנצח: יוקרה ואיכות בזול
ביה'ס לבגרות, בגרות בקמפוס, שונה לחלוטין משאר בתי הספר לבגרות שקיימים היום. יחד עם איכות ההוראה ושאר היתרונות הנובעים מעצם מיקומו של ביה'ס במוסד האקדמי היוקרתי ביותר, בבגרות בקמפוס תמצאו מחירים נמוכים משמעותית מהמקובל כיום, בנוסף למענקים אטרקטיביים ונדיבים במיוחד.
ייעוץ והכוונה אישיים: ביה'ס בגרות בקמפוס חש מחויבות להביא כל תלמיד להצלחה המקסימלית, ולצורך כך ישנו צוות יועצים מנוסה ואדיב המציע ייעוץ והכוונה אישיים, מקצועיים ומקיפים. כך, מותאם לכל תלמיד מסלול הלימודים האופטימלי עבורו, בהתאם לצרכיו וליכולותיו.
ההבטחה: הצלחה!
הצלחה ב בגרות בקמפוס היא הבטחה - אין אחד שלא יוצא עם חיוך. ומי שלא? לתלמיד שאיננו שבע רצון מהישגיו מובטח קורס חוזר בחינם!
צוות היועצים של בגרות בקמפוס ישמח לתת לכם מענה לפרטים נוספים!
למידע נוסף נא מלא/י את פרטיך ושלח/י עכשיו
מלא/י את פרטיך
ונחזור אליך בהקדם

מידע לימודים
תחומי לימודים
מסלולי לימודים
קורסים נוספים
ייעוץ לימודים
פרסום באתר
כל הזכויות שמורות © 2003 לימודים אינפו / אינפו ערוצי מדיה ותקשורת בע"מ        תנאי שימוש      כתוב לנו      RSS