לימודים אינפו לימודים אינפו
פורטל לימודים מס' 1 בישראל
www.limudim-info.co.il
מכללות | קורסים
התקשרו עכשיו למידע לימודים 03-921-3193
מידע לימודים טלפוני - מענה אנושי
לימודים  |  כתבות

LEE MARSHEL - מכללת רעננה - לימודי נדל'ן

LEE MARSHEL מרכז לימודי נדל''ן והשקעות 

LEE MARSHEL המרכז ללימודי נדל''ן והשקעות, מתמחה בניהול ופיתוח קורסים איכותיים ומקצועיים בתחומי נדל'ן, החל מקורסים המיועדים רגע לפני קבלת ההחלטות הקשורות לעסקאות נדל'ן, כגון: רכישת דירה חדשה, רכישת נכס להשקעה, רכישת מגרש או טיפול במשכנתא וכלה בקורסים מתקדמים המיועדים ליזמים, משקיעים ואנשי עסקים המעוניינים להתמחות בעסקאות נדל''ן ויזמות כגון: איתור נכסים, קבוצות רכישה, אקזיט והשבחה, קרקעות חקלאיות, ניהול וגיוס משאבים. 
ב- LEE MARSHEL הוקמה מחלקה לפיתוח ובקרת איכות האחראית על עדכון תכני הלימוד, שמירה על רמה אקדמית, עיבוד משובים וכן בחירה קפדנית במרצים המשלבים בין יכולת אקדמית לבין יכולת הוראה וניסיון נדל'ני מעשי מהשטח. 
בסגל המרצים של LEE MARSHEL ניתן למצוא מומחי נדל''ן בעלי שם. 
שיטת הלימוד של LEE MARSHEL היא היעילה והאיכותית בישראל בתחום הנדל'ן, זאת משום שכל תוכניות הלימוד ומערך הפיתוח של LEE MARSHEL רואים את עולם הנדל'ן דרך שלושה מרכיבים: הקניית ידע לאיתור הזדמנויות נדל'ן, הערכה וניתוחים שונים לפני קבלת החלטות על עסקאות נדל'ן, הקניית ידע למציאת משאבי מימון לעסק נדל'ן מוצלחת.
שיטת הלימוד של LEE MARSHEL מחייבת את המשתתפים ללמוד נדל''ן דרך הרגליים וליישם את כל התכנים הנלמדים בכיתה ע'י יציאה לשטח, איתור נכסים וקרקעות, ניהול מו'מ עם הבנק, ובחינת הזדמנויות להשקעה והבאתם לדיון קבוצתי מפרה. שיטה זו מאפשרת למשתתף להתנסות בעולם הנדל''ן ולראות תוצאות כבר במהלך הלימודים. כל זאת בסביבה תומכת ומבקרת, המסייעת בקבלת החלטות ומזעור סיכונים. הניסיון העסקי שנצבר במהלך הלימודים אמור לתרום לביטחון העצמי של המשתתף ולדרבן אותו להמשיך ולפעול בעולם הנדל''ן גם בתום הלימודים.
קורסים הנלמדים במסגרת המרכז ללימודי נדל''ן והשקעות: 
קורס השקעות בנדל'ן 
קורס יזמות נדל'ן 
הכנה למבחן רישיון תיווך 
השקעות נדל'ן בחו'ל 
סדנא מתקדמת להשקעות נדל'ן 
השקעות בנדל'ן מניב 
לימודי משכנתאות 
לימודי עיצוב פנים להגדלת שווי הנכס
למידע נוסף נא מלא/י את הפרטים למעלה ושלח/י

מלא/י את פרטיך
ונחזור אליך בהקדם

מידע לימודים
תחומי לימודים
מסלולי לימודים
קורסים נוספים
ייעוץ לימודים
פרסום באתר
כל הזכויות שמורות © 2003 לימודים אינפו / אינפו ערוצי מדיה ותקשורת בע"מ        תנאי שימוש      כתוב לנו      RSS