לימודים אינפו לימודים אינפו
פורטל לימודים מס' 1 בישראל
www.limudim-info.co.il
מכללות | קורסים
התקשרו עכשיו למידע לימודים 03-921-3193
מידע לימודים טלפוני - מענה אנושי
לימודים  |  כתבות
בית הספר להנדסה
המחלקה ללימודי תיירות ומלונאות
בית הספר למכינות
בית הספר להנדסאים
הנדסת איכות ואמינות באלקטרוניקה
לימודי תקשורת
תואר ראשון לאנשים עובדים

המכללה האקדמית כנרת בעמק הירדן


רחוק מהעיר הגדולה, על שפת הכנרת, נמצאת המכללה האקדמית כנרת בעמק הירדן, החוגגת השנה 40 שנה להקמתה. במכללה סטודנטים מכל רחבי הארץ, שבאים ללמוד בראש שקט ובחיבוק אוהב של מכללה קטנה. מהחלונות נשקפת הכנרת, ואצלנו כולם מכירים את כולם. במכללה תחומי לימוד מגוונים לתואר ראשון ולתואר ההנדסאי.
בבית הספר להנדסה
לומדים הסטודנטים במסלול .B.Sc בהנדסת חשמל ואלקטרוניקה, הנדסת מערכות מידע והנדסת איכות ואמינות במגמת אלקטרוניקה . הסטודנטים נהנים ממעטפת טיפוח מצוינות [מט'מ], המעניקה להם תמיכה כספית ומקצועית לאורך הלימודים.
B.A בלימודי תיירות ומלונאות
המחלקה לקחה לה למטרה להכשיר את דור העתיד של מנהלים, מתכננים ומקבלי החלטות בתעשיית התיירות והמלונאות בישראל ובהתאם לכך נבנתה תכנית הלימודים B.A לתואר ראשון. הלימודים משלבים בין תאוריה למעשה, תוך השתלבות באתרי התיירות בעמק התיירות הישראלי. הלימודים כוללים גם לימודי ניהול עסקים ויזמות.


B.A בתקשורת
מסלול חדש וייחודי המכשיר במקצועיות רבה ומקיפה את הסטודנטים להשתלבות בארגוני התקשורת ברמה הארצית/המקומית/המגזרית/הקהילתית. בשלוש מגמות מבוקשות בשוק העבודה.
תואר ראשון של אוניברסיטת בר אילן
בין המסלולים היוקרתיים ניתן למצוא: לימודי א'י, קרימינולוגיה, פסיכולוגיה כלכלה, משאבי אנוש, ניהול, חינוך ועוד.
בית הספר להנדסאים
מאפשר ללמוד לימודים מעשיים באדריכלות, אלקטרוניקה, תעשייה וניהול ועוד. הנדסאי סאונד - תקשורת אינטראקטיבית, קולנוע וטלויזיה, בוגרי המסלול משתלבים היטב בתעשייה עם גמר הלימודים.
בחלק מהמסלולים ניתן להמשיך וללמוד לתואר ראשון בכפוף לעמידה בתנאי הקבלה.
'לימודים בראש שקט', היא יותר מסיסמא עבורנו, אומר נשיא המכללה פרופ' חנוך לביא. זוהי המטרה והמשימה של הסגל המנהלי והאקדמי המלווים את הסטודנט בלימודיו. הסטודנט הוא המרכז והלב של העשייה של המכללה. עוד מציין פרופ' לביא כי, המשימה היא לדאוג לכך שהסטודנט ילמד בראש שקט לימודים ברמה גבוהה וייהנה מתמיכה של כל אנשי המכללה בכל התחומים, גם מעבר לשעות הלימודים. בכל שנה מוענקות מלגות למאות סטודנטים עבור הצטיינות בלימודים, מעורבות חברתית, סיוע למגורים ועוד.
במכללה חטיבה ללימודי חוץ להכשרה ופיתוח הון אנושי המציע מסלולי לימוד בתחומי תיירות ומלונאות, שפות , מחשבים, מידענות , ניהול ומינהל, תקשורת ועוד.
- מרכז לאומנויות לפיתוח מקצועי והעשרה, בתחומי האומנות השונים.
- ''פרחי מדע'' מרכז ארצי לחינוך מדעי ומחקר לנוער שוחר מדע ולבתי הספר באזור.
- מרכז מדע ודעת לילדים מחוננים מכל אזור הצפון, המקיים לימודי העשרה לטיפוח ילדים מחוננים ומצטיינים.
אז אם אתם מחפשים מקום המשלב לימודים ברמה גבוהה, יחס אישי, חברה טובה, אווירה רגועה ונוף מדהים- המכללה האקדמית כנרת בעמק הירדן היא המקום בשבילכם.


מלא/י את פרטיך
ונחזור אליך בהקדם

מידע לימודים
תחומי לימודים
מסלולי לימודים
קורסים נוספים
ייעוץ לימודים
פרסום באתר
כל הזכויות שמורות © 2003 לימודים אינפו / אינפו ערוצי מדיה ותקשורת בע"מ        תנאי שימוש      כתוב לנו      RSS