לימודים אינפו לימודים אינפו
פורטל לימודים מס' 1 בישראל
www.limudim-info.co.il
מכללות | קורסים
התקשרו עכשיו למידע לימודים 03-921-3193
מידע לימודים טלפוני - מענה אנושי
לימודים  |  כתבות

בגרות בקמפוס


 


חדש !! קורס הכנה לבגרות בפיזיקה 5 יח' בשיטת לימוד עדכנית וברמה גבוהה

בבית הספר הארצי להנדסאים שבקריית הטכניון בחיפה שוכן בית הספר לבגרות ופסיכומטרי, בגרות בקמפוס, המשרת את כלל תושבי הצפון, ובפרט חיפה וסביבותיה, בדרך הקצרה והבטוחה לכל מוסד אקדמי. ב בגרות בקמפוס ניתן להשלים בגרויות או לשפרן, וליהנות מרמת הוראה גבוהה במיוחד של צוות המורים המיומן והמנוסה, ממקצועיות מקסימלית המאפיינת את המוסד בו נמצא ביה'ס, מיחס אישי ואכפתי, ומהאווירה המיוחדת שבקמפוס.
ביה'ס בגרות בקמפוס הוא לא מכינה קדם אקדמית! בבגרות בקמפוס לומדים לבגרות, ובסיום הלימודים ניתן להגיש מועמדות לכל מוסד אקדמי בארץ!
השילוב המנצח: יוקרה ואיכות בזול

ביה'ס לבגרות
בגרות בקמפוס, שונה לחלוטין משאר בתי הספר לבגרות שקיימים היום. יחד עם איכות ההוראה ושאר היתרונות הנובעים מעצם מיקומו של ביה'ס במוסד האקדמי היוקרתי ביותר, ב'בגרות בקמפוס' תמצאו מחירים נמוכים משמעותית מהמקובל כיום, בנוסף למענקים אטרקטיביים ונדיבים במיוחד.
ייעוץ והכוונה אישיים
ביה'ס בגרות בקמפוס חש מחויבות להביא כל תלמיד להצלחה המקסימלית, ולצורך כך ישנו צוות יועצים מנוסה ואדיב המציע ייעוץ והכוונה אישיים, מקצועיים ומקיפים. כך, מותאם לכל תלמיד מסלול הלימודים האופטימלי עבורו, בהתאם לצרכיו וליכולותיו.
ההבטחה: הצלחה!
הצלחה בבגרות בקמפוס היא הבטחה - אין אחד שלא יוצא עם חיוך. ומי שלא? לתלמיד שאיננו שבע רצון מהישגיו מובטח קורס חוזר בחינם!
פרוייקט השרה
לביה'ס בגרות בקמפוס ישנו אישור מיוחד במסגרת פרוייקט השרה להעניק לימודים לבגרות ללא תשלום לכל מי שחסרה לו בגרות אחת להשלמת התעודה.
צוות היועצים של בגרות בקמפוס ישמח לתת לכם מענה לפרטים נוספים!
לימודי הכנה לפסיכומטרי 
ב”בגרות בקמפוס”, השוכן בקמפוס הטכניון בחיפה, מועברים קורסי הכנה לפסיכומטרי. הקורסים נפתחים מספר פעמים בשנה, בהתאם למועדי הבחינות הפסיכומטריות ונמשכים כארבעה חודשים עד למועד הבחינה. הלימודים מתקיימים בשעות אחה'צ והערב.
הקורס מועבר בשיתוף !GO פסיכומטרי
המדריכים שלנו
מדריכי פסיכומטרי ותיקים בעלי ניסיון הדרכה של שנים רבות.
המכינה ללימודים
שבועיים של מכינה לפני הקורס, בה מסירים חלודה באלגברה, גיאומטריה ועוד, על מנת שבקורס תהיו פנויים ללמוד פסיכומטרי נטו ולא להתעכב על מתמטיקה תיכונית.
מתרגל צמוד
לכל קורס יש מתרגל צמוד שיושב עם התלמידים על שיעורי הבית, השלמות וחזרות, ומעניק לכל תלמיד את היחס והמענה האישי, מעבר לשעות הלימוד הרגילות.
מרתון
סיום לימוד החומר מתבצע כחודש לפני הבחינה, ומשאיר מספיק זמן לחזרה על החומר לפני הסימולציות. במהלך המרתון מועברות 16 בחינות סימולציה, המנותחות בעזרת מערכת תחקור ממוחשבת.
תוכנית אישית
בעזרת תוכנה מיוחדת לניתוח הבחינות המועברות בקורס, מותאמת לכל תלמיד תוכנית עבודה אישית, על מנת לשפר את נקודות החולשה שלו.
חומר הלימוד
כ-5000 עמודי פסיכומטרי הכוללים את החומר המעודכן ביותר, ספרי לימוד, חוברות תרגול נוספות בכל הנושאים ובכל הרמות, חוברות מרתון ותחקורים, חוברת תשבצים, כרטיסיות מילים ועוד.
הכיתה הוירטואלית
כיתה וירטואלית המאפשרת לכם להמשיך ללמוד גם מהבית - פורום שאלות, שיעורי בית, תרגול נוסף ועוד.


מלא/י את פרטיך
ונחזור אליך בהקדם

מידע לימודים
תחומי לימודים
מסלולי לימודים
קורסים נוספים
ייעוץ לימודים
פרסום באתר
כל הזכויות שמורות © 2003 לימודים אינפו / אינפו ערוצי מדיה ותקשורת בע"מ        תנאי שימוש      כתוב לנו      RSS