לימודים אינפו לימודים אינפו
פורטל לימודים מס' 1 בישראל
www.limudim-info.co.il
מכללות | קורסים
התקשרו עכשיו למידע לימודים 03-921-3193
מידע לימודים טלפוני - מענה אנושי
לימודים  |  כתבות
איב מייקאפ - דף ראשי
קורס קוסמטיקה
קורס סידסקו
קורס אפילציה
קורס בניית ציפורניים
קורס פדיקור רפואי רפלקסולוגי ומניקור
איב מייקאפ - דף ראשי
קורס איפור קבוע גולדיין אי
קורס איפור אומנותי
קורס איפור מקצועי

איב סנטר - קורס לקעקועים אמנותיים

איב סנטר - בית הספר הבינלאומי הידוע לקוסמטיקה פותח לראשונה בישראל מגמה חדשה ובה קורסים לקעקועים אומנותיים על-פי תכנית ותכנים שנוסו כבר בארצות האיחוד האירופאי.
איב סנטר בשיתוף פעולה עם החברה הבינלאומית הידועה לאיפור קבוע GOLDENEYE פיתחו והתאימו יחדיו תכנית לימודים מיוחדת להכשרת בוגרים לקבלת תעודת אומן קעקוע בישראל. במסגרת ההכשרה ייחשפו התלמידים להיבטים הפיזיולוגיים והאומנותיים של הקעקוע, מבנה העור והפיגמנטים בגוף האדם, הכרת המכשור והאבזור במקצוע הקעקוע, היבטים הגייניים – סטריליים, שיטות עבודה כולל התנסות מעשית [סטאז'] באומנות הקעקועים.
את תכנית הלימודים הייחודית והחדשנית מובילה הבעלים של איב סנטר, הגב' עידית גור, בוגרת מדעי הבריאות באוניברסיטת בר-אילן, בעלת תעודת קוסמטיקאית בכירה ותעודת הוראה מטעם CIDESCO העולמית, ותעודה נוספת מהאיגוד המקצועי הבינלאומי לאיפור קבוע. 

         
תהליך ביצוע כתובת הקעקע מתבצע בעזרת מכשיר הקרוי 'אקדח קעקועים'. תחילה מציירים את הדגם על העור, ולאחר מכן משתמשים במיכשור. במכשיר יש בין חמש לשבע ויותר מחטים המופעלות בעזרת אלקטרומגנט. המכשיר עוזר בהחדרת חומר הצבע בין 50 ל- 3,000 פעמים בשכבת העור השנייה –דרמיס, בעומק שבין 0.4 מ'מ ל- 1.5 מ'מ. האזורים המקובלים לביצוע הם הכתפיים והגב, אם כי נוהגים לקעקע גם באזורים אחרים, כגון : הרגליים, הבטן ואפילו על הראש. האזורים הכואבים ביותר לביצוע קעקע הם : בית השחי ומעל המותן, לעומתם האזורים הכי פחות כואבים הם: הכתף והגב העליון.
תחום שצובר תאוצה בתקופה האחרונה הוא האיפור הקבוע הנקרא גם מיקרו-פיגמנטציה. האיפור הקבוע הוא סוג של קעקוע שנועד להדגיש מסגרת לגבות, קו תוחם שפתיים, מילוי שפתיים, צלליות, איליינר לעיניים ואפילו נקודות חן.

מלא/י את פרטיך
ונחזור אליך בהקדם

מידע לימודים
תחומי לימודים
מסלולי לימודים
קורסים נוספים
ייעוץ לימודים
פרסום באתר
כל הזכויות שמורות © 2003 לימודים אינפו / אינפו ערוצי מדיה ותקשורת בע"מ        תנאי שימוש      כתוב לנו      RSS