לימודים אינפו לימודים אינפו
פורטל לימודים מס' 1 בישראל
www.limudim-info.co.il
מכללות | קורסים
התקשרו עכשיו למידע לימודים 03-921-3193
מידע לימודים טלפוני - מענה אנושי
לימודים  |  כתבות

מכללת רמת גן - המרכז ללימודי שוק ההון והפנסיה

מסלולי הלימוד במרכז ללימודי שוק ההון והפנסיה:

קורס ייעוץ השקעות וניהול תיקים
קהל יעד: מסלול לימודים המיועד לאקדמאים בוגרי מסלולי כלכלה, חשבונאות, מנהל עסקים, ביטוח או בנקאות, סטודנטים הלומדים לקראת תואר ראשון ומעוניינים לשלב את המסלול כחלק מהתואר ולקבל עבור המסלול גם נקודות זכות לתואר, עובדים העוסקים ישירות בניהול הנכסים הפיננסים ומעוניינים בהסבה לתחום שוק ההון ולכל המעוניין בידע מקצועי בתחום ניהול נכסים פיננסיים להשקעה אישית וכמקור פרנסה.
נושאי לימוד עיקריים: במהלך הלימודים מתכוננים הסטודנטים לבחינות של הרשות לניירות ערך ולרישוי יועצי השקעות ומנהלי תיקי השקעות.
מכללת רמת גן מציעה לסטודנטים שני מסלולי לימוד ללימודי ייעוץ השקעות וניהול תיקים:
- מסלול לימודי ייעוץ השקעות וניהול תיקים ללא תואר - מסלול זה נלמד במשך 2-3 סמסטרים ובסיומו תוענק לבוגרים תעודת גמר מטעם מכללת רמת גן.
- מסלול לימודי ייעוץ השקעות וניהול תיקים עם לימודי תואר ראשון של האוניברסיטה הפתוחה - מסלול לימודים זה כולל לימודי תואר והתמחות כאשר יועץ השקעות חייב בהתמחות של 6 חודשים ומנהל תיקים חייב בהתמחות של 9 חודשים.
- כמו כן, ניתן להשתלב במסלול מקוצר לאקדמאים.
קורס ייעוץ ושיווק פנסיוני
קהל יעד: מסלול לימודים המיועד לכל המעוניין להשתלב בתחום כיועצי השקעות, מנהלי תיקים, עובדי סוכניות ביטוח, גמל, פנסיה ובנקים.
נושאי לימוד עיקריים: במהלך הלימודים רוכשים הסטודנטים ידע תיאורטי ומעשי בתחום הייעוץ והשיווק הפנסיוני, לומדים לזהות את צרכי הלקוח ואת הדרכים לתת מענה נכון לצרכים אלו ומתכוננים לבחינות הרשות לניירות ערך ומשרד האוצר, לרישוי יועצים/משווקים פנסיונים.
משך הלימודים: כ-2-3 סמסטרים [לבעלי פטורים שני סמסטרים], שבסיומם תוענק תעודת גמר מטעם מכללת רמת גן. כמו כן, לבוגרים אשר עברו את כל הבחינות והשתלבו בהתמחות יוענק רשיון יועץ פנסיוני/שיווק פנסיוני מטעם משרד האוצר.
למידע נוסף נא מלא/י את פרטיך ושלח/י עכשיו

מכללת רמת גן - דף ראשי

מלא/י את פרטיך
ונחזור אליך בהקדם

מידע לימודים
תחומי לימודים
מסלולי לימודים
קורסים נוספים
ייעוץ לימודים
פרסום באתר
כל הזכויות שמורות © 2003 לימודים אינפו / אינפו ערוצי מדיה ותקשורת בע"מ        תנאי שימוש      כתוב לנו      RSS