לימודים אינפו לימודים אינפו
פורטל לימודים מס' 1 בישראל
www.limudim-info.co.il
מכללות | קורסים
התקשרו עכשיו למידע לימודים 03-921-3193
מידע לימודים טלפוני - מענה אנושי
לימודים  |  כתבות

מכללת רמת גן - המרכז למקצועות המחשב

מסלולי הלימוד במרכז ללימודי מקצועות המחשב:

קורס יסודות בעיצוב אתרי אינטרנט - מסלול לימודים זה מקנה לסטודנט שליטה מלאה בהפעלת כל התוכנות הגרפיות הנדרשות בתחום, בגרסאות מעודכנות. בסיום הלימודים לעומדים בתנאים תוענק תעודה מטעם מכללת רמת גן ותעודת השתלמות מטעם התמ'ת. כמו כן, יצא הסטודנט עם תיק עבודות אשר הכין במהלך תקופת הלימודים. בוגרי המסלול יוכלו להשתלב בעבודה במשרדי פרסום, לשכות הוצאות לאור, בתי דפוס, חברות אנימציה וכדומה.
קורס תחזוקת מחשבים אישיים ורשתות תקשורת - קורס זה מעניק לסטודנטים הבנה וידע ברשתות תוך ראייה כוללת של צורכי הארגון. הסטודנטים לומדים במעבדות חדשניות ומשוכללות המאפשרות סביבה לימודית נוחה ופוריה, כמו כן, נהנים הסטודנטים מיחס אישי ותומך מצוות המכללה. קורס זה מעניק לבוגריו מיומנות בתמיכה טכנית, בחומרה ובמערכות הפעלה.
MCITP 2008 Enterprise Administrator - קורס זה הינו קורס הסמכה בינלאומי למנהלי רשתות המוענק על ידי מיקרוסופט העולמית. בוגרי המסלול ירכשו את היכולת להקים רשת מהתכנון ועד סיום ההקמה. תעודת הגמר תוענק למי שיעבור חמש בחינות ההסמכה העולמית של מיקרוסופט.
Server Administrator MCITP 2008 - קורס זה הינו קורס הסמכה בינלאומי למנהלי רשתות המוענק על ידי מיקרוסופט העולמית. בוגרי המסלול ירכשו את היכולת להקים רשת מהתכנון ועד סיום ההקמה. תעודת הגמר תוענק למי שיעבור שלוש בחינות ההסמכה העולמית של מיקרוסופט.
שדרוג - MCITP 2008 Server Administrator - קורס זה הינו קורס הסמכה בינלאומי למנהלי רשתות המוענק על ידי מיקרוסופט העולמית. בוגרי המסלול ירכשו את היכולת להקים רשת מהתכנון ועד סיום ההקמה. תעודת הגמר תוענק למי שיעבור שתי בחינות ההסמכה העולמית של מיקרוסופט.
מפתח אפליקציה MCPD.NET - זהו תחום מבוקש מאוד בתעשייה כיום, במהלך מסלול הלימודים רוכש הסטודנט כושר עיצוב ופיתוח פתרונות מתקדמים בעזרת טכנולוגיות מתקדמות. תעודת הגמר תוענק למי שיעבור חמש בחינות ההסמכה העולמית של מיקרוסופט. הבוגרים יוכלו לעבוד כיועצים, מתכנתים, מנהלי פרוייקטים ועוד.
Cisco Certified Networking Associate - CCNA - במהלך הלימודים רוכש הסטודנט ידע טכנולוגי וידע בניהול מערכות מחשוב ורשתות. תעודת גמר תוענק למי שיעבור את הבחינה הנערכת מול חברת CISCO העולמית. לבוגרי המסלול אפשרויות עבודה נרחבות בתחומי תעסוקה שונים הן במערכות הפרטיות והן במערכות הציבוריות.
קורס Internet ו- 2007/2003 Office - במהלך הקורס ילמד הסטודנט יישומי מחשב הדרושים לניהול משרד ואינטרנט. הקורס משלב התנסות מעשית במיומנויות הנלמדות על מנת להביא למקצועיות. תוכנות הנלמדות בקורס: WORD, EXCEL, POWERPOINT ועוד.
למידע נוסף מלא/י את פרטיך ושלח/י עכשיו

מכללת רמת גן - דף ראשי

מלא/י את פרטיך
ונחזור אליך בהקדם

מידע לימודים
תחומי לימודים
מסלולי לימודים
קורסים נוספים
ייעוץ לימודים
פרסום באתר
כל הזכויות שמורות © 2003 לימודים אינפו / אינפו ערוצי מדיה ותקשורת בע"מ        תנאי שימוש      כתוב לנו      RSS