לימודים אינפו לימודים אינפו
פורטל לימודים מס' 1 בישראל
www.limudim-info.co.il
מכללות | קורסים
התקשרו עכשיו למידע לימודים 03-921-3193
מידע לימודים טלפוני - מענה אנושי
לימודים  |  כתבות
המכללה האקדמית ספיר - דף ראשי

המכללה האקדמית ספיר - תואר ראשון במינהל ומדיניות ציבורית

תכנית לימודים חד-חוגית ייחודית למכללה, המשלבת כלכלה, ממשל ופוליטיקה בשילוב מרתק ויישומי כאחד. המחלקה למנהל ומדיניות ציבורית בספיר היא המחלקה היחידה בישראל המעניקה תואר ראשון בתחום זה.
הלימודים במחלקה מיועדים להקנות היכרות עם מערכות המנהל הציבורי בישראל, דרכי פעולתן והסביבה הפוליטית, החברתית והכלכלית שבה פועל מנהל זה. הדגש בלימודים הוא על כלים מקצועיים בתחום הניהול וההתנהגות הארגונית, וידע מקיף בתורת המשפט ומדעי המדינה.

התכנית מכשירה מנהלים במגזר הציבורי לעיריות, משרדי ממשלה, ארגונים חינוכיים, חברות ציבוריות, עמותות, מלכ'רים ועוד. הבוגרים מוכשרים לשיפור מערכת השלטון בישראל, הן ברמה הלאומית והן ברמה המקומית. בנוסף, מקנה התואר כלים מגוונים להשתלבות בתפקידי ניהול במגזר הפרטי. תכנית הלימודים במחלקה מותאמת לנעשה בחברה הישראלית, כאשר השאיפה היא להתאים את הידע והיכולות של בוגרינו למעורבות, למלחמה על פתרון של בעיות חברתיות, לשינוי בנורמות פסולות הקיימות בחברה, ולהעלאת רמת המחויבות של המדינה לאזרחיה.
הסטודנטים נוטלים חלק בקליניקה לסיוע משפטי המופעלת על ידי המחלקה עבור הקהילה בשדרות. הייעוץ, בליווי משפטן, מסייע לתושבי הסביבה לממש זכויותיהם בתחום הביטוח הלאומי. כמו כן יוכלו הסטודנטים להשתתף בסדנא לזכויות חברתיות המנחה אותם כאשר הם פועלים בארגונים חברתיים שונים כחלק מלימודיהם.
תכנית הלימודים מאפשרת לימודים ועבודה במסלול ייחודי של יום וחצי בשבוע. תוכנית זו תקפה לגבי המשך לימודים בתחומי תואר שני למנהל ציבורי ולגבי תארים מתקדמים מתחומי מדעי החברה כגון ניהול, ניהול עסקים, ניהול רפואי, סוציולוגיה, מדעי המדינה ועוד.

למידע נוסף נא מלא/י את פרטיך ושלח/י עכשיו..

מלא/י את פרטיך
ונחזור אליך בהקדם

מידע לימודים
תחומי לימודים
מסלולי לימודים
קורסים נוספים
ייעוץ לימודים
פרסום באתר
כל הזכויות שמורות © 2003 לימודים אינפו / אינפו ערוצי מדיה ותקשורת בע"מ        תנאי שימוש      כתוב לנו      RSS