לימודים אינפו לימודים אינפו
פורטל לימודים מס' 1 בישראל
www.limudim-info.co.il
מכללות | קורסים
התקשרו עכשיו למידע לימודים 03-921-3193
מידע לימודים טלפוני - מענה אנושי
לימודים  |  כתבות
מכללה אקדמית ספיר - דף ראשי

מכללה אקדמית ספיר - B.A במדעי המחשב

חלק משמעותי של תעשיית התוכנה המתקדמת בארץ ובעולם עוסק באחזקת תוכנה ובנייה מודולרית של תוכנה ממרכיבים מוכנים. תחום מערכות מידע הופך במהירות להיות מרכיב מרכזי של כל ארגון תעשייתי, ציבורי, פיננסי או נותן שירותים. ומאפשרות ניתוח שוטף של הפעילות הארגונית בזמן אמת. טיפול מושכל בנתונים הרבים ושילובם במערכות התכנון והתפעול הופכים למכפיל כוח לתהליכי הייצור והשיווק.
מסלול הלימודים יקנה ידע והכשרה מעמיקים במערכות מחשב, ויכשיר להבנה, היכרות ותפעול של מערכות המידע. בוגרים מצטיינים יוכלו להשלים לימודים לתואר B.Sc. במחלקה להנדסת מערכות מידע באוניברסיטת בן-גוריון. כמו כן יכולים הבוגרים להמשיך ללימודי תואר שני בתחומים של הנדסתמערכות מידע, תעשייה וניהול ומנהל עסקים.
הקורסים הנלמדים הם מתחומי מדעי המחשב [לדוגמה:תכנות בשפת java, c++, תכנות ויזואלי של ממשקים, מערכות הפעלה, תכנות וניהול אינטרנט, גרפיקה ממוחשבת, בטיחות נתונים, הנדסת תכנה ועוד]. תחום מערכות מידע [מבוא למערכות מידע, ארגון קבצים, ניהול בסיסי נתונים, ניתוח ועיצוב מערכות מידע ועוד]. תחום הניהול [יסודות החשבונאות ניהול פיננסי, מבוא לכלכלה ועוד]. חלק חשוב וייחודי של התכנית קשור בלימוד B.A במדעי המחשב מסחריות קיימות [למשל Microsoft ] המשמשות כמודלים לבניית מערכות אחרות. יתרון חשוב של התכנית הוא הדגש על תחומים יישומיים.
אפשרויות תעסוקה - בוגרי התכנית יוכלו להשתלב בתחומי פיתוח ואחזקת תוכנה וכן בתחום ניהול בסיסי נתונים, ניתוח ועיצוב מערכות מידע בתעשיות. תואר B.A במדעי המחשב מבטיח השתלבות בכל תחומי העשייה הכלכלית בתחומי ייצור, מסחר ושרותים במגוון גדול מאוד: ארגונים כלכליים, חברות ותאגידי היי-טק, מסגרות ציבוריות וממשלתיות, מפעלים וחברות מכל תחומי הייצור והשירות.
למידע נוסף נא מלא/י את פרטיך ושלח/י עכשיו..
מלא/י את פרטיך
ונחזור אליך בהקדם

מידע לימודים
תחומי לימודים
מסלולי לימודים
קורסים נוספים
ייעוץ לימודים
פרסום באתר
כל הזכויות שמורות © 2003 לימודים אינפו / אינפו ערוצי מדיה ותקשורת בע"מ        תנאי שימוש      כתוב לנו      RSS