לימודים אינפו לימודים אינפו
פורטל לימודים מס' 1 בישראל
www.limudim-info.co.il
מכללות | קורסים
התקשרו עכשיו למידע לימודים 03-921-3193
מידע לימודים טלפוני - מענה אנושי
לימודים  |  כתבות
מדריכים באמנות
לימודי אמנות
אמנות חד חוגי
עיצוב גרפי
עיצוב פנים
לימודי מכינה
אמנויות ככלי חינוכי - טיפולי
אוצרות
המכללה האקדמית ספיר - עמוד ראשי

בית הספר לאמנות חברה ותרבות - ספיר


בית הספר לאמנות, חברה ותרבות הוא חלק מהמכללה האקדמית ספיר, השוכנת בלב הנגב המערבי. בית הספר מאופיין בגישה רב תחומית ורב תרבותית המייחדת אותו ממוסדות אחרים. כמי שנמצאים במרכז השיח הציבורי, החברתי והכלכלי בישראל, אנו מאמינים בטיפוח האמירה האמנותית הרלוונטית של בוגרינו.
מיקומנו בלב הנגב הצפוני, רחוק דיו מהמרכז כדי לפתח זהות ייחודית ולהוות כר גידול נוח ותומך לחשיבה וליצירה אלטרנטיביות וביקורתיות. עם זאת, הקרבה הגיאוגרפית למרכז, רק שעה נסיעה מתל-אביב, מאפשרת לנו להיות חלק משפיע וחשוב בעשייה האמנותית המרתקת המתרחשת בארץ.
גישה זו מתבטאת בהיצע רחב של קורסים עיוניים ומעשיים מתחומי האמנות, החברה והתרבות ובמיזמים של פרויקטים בין תחומיים, בשילוב אוכלוסיות שונות מהסביבה ועבודה מתמשכת איתן.
תכנית הלימודים הפלורליסטית פורסת בפני התלמיד מגוון רחב של סדנאות עבודה, הכוללות צילום דיגיטאלי, וידאו ארט, ציור ורישום, פיסול, עיצוב קראמי, קדרות, תכשיטנות וצורפות, גרפיקה ועוד. היצע זה נמצא בבסיסה של האמנות העכשווית הפורצת את גבולות החומר והחשיבה הקונבנציונאליים. את הקורסים המעשיים מלווים קורסים עיוניים, המעלים סוגיות עכשוויות מעולם האמנות ובודקים הקשרים היסטוריים חברתיים ותרבותיים. כל אלו מעשירים את התלמיד ואת אפשרויות הביטוי שלו. התלמיד זוכה לתמיכה אישית לכל אורך דרכו היצירתית, תמיכה המגיעה לשיאה בתכנית החממה היצירתית של השנה הרביעית.
רעיונות אלו מוגשמים בסיוע מערך מכובד ומרשים של סגל אמנים ומרצים שבית הספר גאה ומושתת עליו. מורי בית הספר הם אמנים פעילים, המציגים בגלריות ובמוזיאונים מהמובילים בארץ. אנו מאמינים כי הוראת האמנות שונה מכל הוראה אחרת. במהלך הלימודים הסטודנטים לומדים לחשוף את עולמם הפנימי המורכב, ובאמצעות המורה/ האמן/ המנחה – מתחולל הקסם: חומר הגלם המורכב מרגשות, תרבות, פוליטיקה וסביבה הופך למטאפורה, לפיוט, לאמירה, לדבר הזה שנקרא אמנות.
נשמח לראותכם בין תלמידינו בשנה הבאה.
מלא/י את פרטיך
ונחזור אליך בהקדם

מידע לימודים
תחומי לימודים
מסלולי לימודים
קורסים נוספים
ייעוץ לימודים
פרסום באתר
כל הזכויות שמורות © 2003 לימודים אינפו / אינפו ערוצי מדיה ותקשורת בע"מ        תנאי שימוש      כתוב לנו      RSS