לימודים אינפו לימודים אינפו
פורטל לימודים מס' 1 בישראל
www.limudim-info.co.il
מכללות | קורסים
התקשרו עכשיו למידע לימודים 03-921-3193
מידע לימודים טלפוני - מענה אנושי
לימודים  |  כתבות
המרכז ללימודי חוץ והמשך - ספיר - דף ראשי

המרכז ללימודי חוץ והמשך - ספיר - ניהול

מינהל עסקים וניהול כללי
תכנית הקורס כוללת את כל המקצועות שמנהל ארגון עסקי חייב להתמצא בהם, על מנת שיוכל לקבל החלטות אופטימאליות לניהול העסק. המטרה להקנות ידע רחב ויישומי בתחומי הניהול וטכניקות ניהול מודרניות המותאמות למציאות היומיומית.
תנאי קבלה
רקע ניהולי, ריאיון אישי.
נושאי לימוד
יסודות הניהול והארגון, מערכות מידע ניהוליות, סדנאות ניהול מו'מ עסקי, טיפול בקונפליקטים, פרזנטציה, תקשורת עסקית, אסטרטגיה שיווקית, קידום מכירות, אסטרטגיה עסקית, סגנונות ניהול ומנהיגות, דיני עבודה ומשפט עסקי, שיטות ניהול חדשניות, ניהול פרויקטים, משאבי אנוש, מבוא לכלכלה יישומית, עקרונות בחשבונאות פיננסית, יסודות המימון, שיטות כמותיות בניהול פיננסי, תקצוב ובקרת עסק, יסודות התמחיר וניתוח כדאיות השקעה, בניית תכנית עסקית.
משך לימודים
סה'כ 300 שעות לימוד.
מועדי רישום
כל השנה
ניהול פיננסי
הידע הפיננסי מסייע למנהל לקבל החלטות ולעצב ולקבוע מהלכים עסקיים בארגון. הקורס מקנה למשתתף ידע רחב בתחומי הניהול הפיננסי של הארגון והעסק, תוך למידה של תחומים כמו חשבונאות פיננסית, חשבונאות ניהולית ותמחיר, מושגים בכלכלה, מימון, מסים ודיני עבודה.
תנאי קבלה
רקע ניהולי, ריאיון אישי.
נושאי לימוד
דיני תאגידים, מבוא במאקרו כלכלה, מבוא לחשבונאות פיננסית, קריאה וניתוח דו'חות כספיים, חשבונאות ניהולית, עקרונות במימון, מבוא לדיני מיסים, מבוא לדיני עבודה.
משך לימודים
סה'כ 100 שעות לימוד.
מועדי רישום
כל השנה
משאבי אנוש
ניהול משאבי אנוש מעמיד במרכזו את הראיה האסטרטגית של המשאב האנושי, במסגרת הראיה הארגונית הכוללת. הקורס מקנה ראיה ארגונית כוללת והבנה של הקשרים ושל יחסי הגומלין שבין המסגרת הכלל-ארגונית לבין ניהול משאבי אנוש.
תנאי קבלה
רקע ניהולי, ריאיון אישי.
נושאי לימוד
יסודות הניהול והארגון, מיומנויות ניהול, אסטרטגיות ארגוניות, מבוא לניהול משאבי אנוש, המסגרת הארגונית וניהול משאבי אנוש, ניתוח עסקים, תיאורי עיסוק, הערכת ביצועי עובדים, גיוס ומיון עובדים, מערך ההדרכה בארגון, פיתוח וניהול קריירות, דיני עבודה.
משך לימודים
סה'כ 140 שעות לימוד.
מועדי רישום
כל השנה
ניהול רכש וקניינות - רווחיות וכושר התמודדותו של הארגון בסביבה התחרותית הגלובלית, ממצבים את המערכת הלוגיסטית בכלל ואת ניהול הרכש והקניינות בפרט, כגורמים ראשונים במעלה. מטרת הקורס היא הקניית ראיה ארגונית כוללת, הבנת הקשרים ויחסי הגומלין שבין המסגרת הכלל-ארגונית לבין תחומי הרכש והקניינות, הקניית ידע תיאורטי בשילוב ידע מעשי והקניית מיומנויות רלוונטיות לעיסוק, תוך כדי הבנה של שיקולים ניהוליים ותפעוליים מתקדמים.
תנאי קבלה
רקע בתחום, ריאיון אישי.
נושאי לימוד
עקרונות הרכש, בחירת ספקים, ניהול משא ומתן, ניהול מלאי, הסביבה העסקית.
משך לימודים
סה'כ 152 שעות לימוד.
מועדי רישום
כל השנה

ניהול שיווק ומכירות

בעידן של תחרותיות עזה ושינויים טכנולוגיים מואצים, נדרשים בשוק אנשי שיווק וקידום מכירות בעלי חשיבה שיווקית חדשה, אשר תסייע לארגון להתמודד בשוק דינאמי ורב תהפוכות ולספק את צרכי הלקוחות. קורס זה מקנה ידע ומיומנויות בנושא ניהול המכירות, אומנות המכירה והתמודדויות שונות עם לקוחות.
תנאי קבלה
ריאיון אישי.
נושאי לימוד
יסודות הניהול והארגון, מיומנויות ניהול, ניהול השיווק, מיומנויות המכירות, אסטרטגיית מכירות, אסטרטגיה תחרותית, על הקשר בין אסרטיביות ותקשורת אפקטיבית, ניהול משא ומתן, ניהול קשרי לקוחות, מבוא לשיטות מחקר, התנהגות צרכנים ומתן ערך, שירות לקוחות, יחסי ציבור, חשיבה כלכלית.
משך לימודים
סה'כ 90 שעות לימוד.
מועדי רישום
כל השנה
מפתחי משאבים במגזר השלישי
תעודת גמר בפיתוח משאבים מטעם המכללה האקדמית ספיר ושתיל.
תנאי קבלה
ראיון אישי
תכנית לימודים
פיתוח משאבים הוא תהליך שארגון ללא מטרות רווח עוסק בו על מנת להעשיר את המשאבים העומדים לפעילות הארגון, בין אם מדובר בכסף ובין אם מדובר בשווה ערך, כמו ציוד, מתנדבים, או כל משאב אחר המסייע לארגון להשיג את מטרותיו. את מערך פיתוח המשאבים מנהל בדרך כלל מפתח משאבים מקצועי, שצבר ניסיון בשטח ויש ביכולתו לעבוד מול מקורות משאבים שונים כגון: קרנות, עסקים, ומקורות ממסדים.
לתפקיד גיוס ופיתוח המשאבים הגדרות תפקיד רבות ומגוונות, מכותבי הבקשות ועד מטווי המדיניות הארגונית. כל עמותה עם סגנונה ודרכה. יחד עם המגוון הרחב של מאפייני התפקיד, על כל אדם העוסק בתחום להכיר מספר עולמות ידע, להכיר את כלי העבודה הבסיסיים ולהיות מסוגל לעשות בהם שימוש אפקטיבי, וכמו-כן עליו לדעת איך לבנות ולהפעיל מסגרת ארגונית התומכת בעבודתו. למפתח המשאבים המזוהה עם הארגון יש תפקיד מהותי בהרחבת המשאבים העומדים לרשות הארגון.
משך לימודים
סה'כ 16 מפגשים.
מועדי רישום
כל השנה

מלא/י את פרטיך
ונחזור אליך בהקדם

מידע לימודים
תחומי לימודים
מסלולי לימודים
קורסים נוספים
ייעוץ לימודים
פרסום באתר
כל הזכויות שמורות © 2003 לימודים אינפו / אינפו ערוצי מדיה ותקשורת בע"מ        תנאי שימוש      כתוב לנו      RSS