לימודים אינפו לימודים אינפו
פורטל לימודים מס' 1 בישראל
www.limudim-info.co.il
מכללות | קורסים
התקשרו עכשיו למידע לימודים 03-921-3193
מידע לימודים טלפוני - מענה אנושי
לימודים  |  כתבות
המרכז ללימודי חוץ והמשך - ספיר - דף ראשי

המרכז ללימודי חוץ והמשך - ספיר - הסמכה בחשבונאות ופיננסים

הנהלת חשבונות סוג 1+2
תעודה מקצועית הנהלת חשבונות סוג 2 מטעם משרד התמ'ת.
תנאי קבלה
10 שנות לימוד. תינתן עדיפות לבעלי ציון עובר במתמטיקה.
תכנית הלימודים
מנהל חשבונות הוא האיש האחראי על רישום שיטתי של כל הפעולות הכספיות והעסקיות המתרחשות במפעלים, במוסדות ובבתי עסק. מקצוע הנהלת החשבונות פותח, בפני המתעניינים בכך, אפיקי תעסוקה וקידום מקצועיים ומגוונים. מטרת הקורס להקנות ידע, הבנה וביצוע בענפי הנהלת החשבונות השונים, הקניית ידע מעשי בתחום החשבונאות המעשית והכנת הבוגר לבחינות סיווג בהנהלת חשבונות סוג 2 של משרד העבודה. תכניות הלימודים מותאמות לתקנות הבחינות של משרד התמ'ת ומכשירות את הלומד למבחני סיווג לקראת קבלת תואר מנהל חשבונות. הקורס הינו בפיקוח מקצועי של האגף להכשרה מקצועית במשרד התמ'ת ומתאים לכל המעוניין לרכוש השכלה פורמלית ומעשית בתחום.
הלימודים בקורס יעניקו ללומד ציון מגן לקראת בחינות הסיווג והמכללה תספק ספרי לימוד לכל תלמיד, על חשבון שכר הלימוד ובתנאי שהסדיר את שכר הלימוד.
הנושאים הנלמדים
הנהלת חשבונות סוג 1/ הנהלת חשבונות סוג 2/ חשבשבת.
משך הלימודים
סה'כ 320 שעות, שני מפגשים בשבוע בשעות אחה'צ.
מועדי רישום
כל השנה
מועדי פתיחה
אוקטובר
הערות
המסלול ניתן לתשלום ע'ח הפיקדון לחיילים משוחררים.
הנהלת חשבונות סוג 3
תעודה מקצועית הנהלת חשבונות סוג 3מטעם משרד התמ'ת.
תנאי קבלה
בוגרי 12 שנות לימוד + ותק מוכח של שנה במקצוע + מבחן כניסה ברמה של סוג 2.לחילופין: בעלי תעודת מקצוע סוג 2 + מבחן כניסה בחשבונאות ממוחשבת.
תכנית הלימודים
מטרת הקורס להכשיר את הלומד לבדיקה ואימות של מסמכים חשבונאים וכספיים, לרישום בספרי חשבונות לפי השיטות המקובלות ולעריכת דיווחים תקופתיים והתאמת חשבונות. תכניות הלימודים מותאמות לתקנות הבחינות של משרד התמ'ת ומכשירות את הלומד למבחני סיווג סוג 3 של משרד העבודה. הקורס בפיקוח מקצועי של האגף להכשרה מקצועית במשרד התמ'ת ומתאים לבעלי מקצוע הנהלת חשבונות סוג 2 של משרד העבודה או לבעלי ניסיון וותק ברמה מקבילה לסוג 2, בכפוף לתנאי הקבלה שנקבעו על ידי משרד התמ'ת. בעלי תעודת גמר סוג 3 יוכלו להמשיך לימודיהם לקראת קורס יועצי מס וחשבי שכר.
משך הלימודים
סה'כ 180 שעות, שני מפגשים בשבוע בשעות אחה'צ.
מועדי רישום
כל השנה
מועדי פתיחה
אוקטובר
הערות
המסלול ניתן לתשלום ע'ח הפיקדון לחיילים משוחררים.המכללה תספק ספרי לימוד לכל תלמיד על חשבון שכר הלימוד ובתנאי שהסדיר את שכר הלימוד.
חשבי שכר בכירים
תעודת גמר חשב שכר מטעם לשכת רו'ח בישראל.
תנאי קבלה
ניסיון מוכח בתחום החשבונאות.
תכנית לימודים
הכנת משכורות ושכר עבודה דורשת כישורים ובקיאות בתחומים רבים. חשבי שכר מיומנים מבוקשים בשוק העבודה ועומדות בפניהם אפשרויות קידום. מטרת הקורס להכשיר ולהעניק ללומד ידע מקיף בעיסוק חישובי שכר. בנוסף, הקורס מכין את הבוגר לבחינות חיצוניות של לשכת רואי חשבון ושל משרד התמ'ת במקצוע חשבי שכר. הקורס מתאים לכל המעוניין, אדם העובד במערכות חשבונאיות.
הנושאים הנלמדים
מס הכנסה/ חוק הביטוח הלאומי/ דיני עבודה/ ביטוח פיננסי/ רכיבי שכר ומשכורת/ תוכנה לחישוב ועריכת שכר.
משך הלימודים
סה'כ 140 שעות, מפגש אחד בשבוע בשעות אחה'צ.
מועדי רישום
כל השנה
מועדי פתיחה
אוקטובר
דיני ניירות ערך ואתיקה מקצועית
תנאי קבלה
מעוניינים המבקשים רישיון בייעוץ השקעות / שיווק השקעות / ניהול תיקי השקעות.
אנשי כספים המבקשים להרחיב את ידיעותיהם ולהתעדכן בתחום.
תכנית לימודים
מדי שנה נוספים מאות יועצי השקעות ומנהלי תיקים לשוק ההון. לצורך קבלת הרישיון לעסוק במקצוע יש לעבור מספר בחינות שעורכת רשות ניירות-ערך, ביניהן הבחינה ב'דיני ניירות-ערך ואתיקה מקצועית'. הכשרת המשתתפים נעשית מתוך הכרה בכך שהבחינה הופכת למורכבת ומתוחכמת מדי שנה, ודורשת ידע רחב, והבנה מעולה של החומר. המידע המעודכן ביותר מובא לידיעת הנבחנים, בשפה ברורה ונגישה גם למי שאינם משפטנים. הנושאים הנלמדים כוללים את השינויים האחרונים בחוק: דו`ח הדירקטוריון לגבי תרומות וסיכוני שוק, הבחנה בין `מידע פנים` לבין `מידע עדיף`, הכרת התיקונים בעקבות ועדת בכר, הבחנה בין חובות משווקי השקעות לבין יועצי השקעות, והוראות איסור הלבנת הון ואיסור מימון טרור. נושאי לימוד: דיני חברות, דיני ניירות ערך, קרנות נאמנות, אתיקה מקצועית.
משך לימודים
סה'כ 12 מפגשים
מועדי רישום
כל השנה
לימודי ייעוץ/שיווק השקעות או ניהול תיקים
תנאי קבלה
סטודנטים שנה ג` או בוגרי תואר ראשון בניהול משאבי אנוש, מנהל ציבורי, ניהול ובקרה תעשייתית, לוגיסטיקה או כל תואר רלוונטי בניהול. בעלי פטור אקדמי מ- 4 קורסים: חשבונאות, כלכלה, סטטיסטיקה ומימון.
תכנית לימודים
התכנית מכשירה את הלומדים למילוי תפקידים של יועצי/משווקי השקעות או מנהלי תיקים ומכינה אותם לקראת הבחינות של הרשות לניירות ערך. הבחינות נערכות בהתאם לחוק הסדרת העיסוק בייעוץ השקעות ובניהול תיקי השקעות ובהתאם לתקנות החוק. הבחינות מתקיימות תחת הפיקוח של הרשות לניירות ערך.
משך לימודים
כ- 5.5 חודשים, פעמיים בשבוע.
מועדי רישום
כל השנה.
מלא/י את פרטיך
ונחזור אליך בהקדם

מידע לימודים
תחומי לימודים
מסלולי לימודים
קורסים נוספים
ייעוץ לימודים
פרסום באתר
כל הזכויות שמורות © 2003 לימודים אינפו / אינפו ערוצי מדיה ותקשורת בע"מ        תנאי שימוש      כתוב לנו      RSS