לימודים אינפו לימודים אינפו
פורטל לימודים מס' 1 בישראל
www.limudim-info.co.il
מכללות | קורסים
התקשרו עכשיו למידע לימודים 03-921-3193
מידע לימודים טלפוני - מענה אנושי
לימודים  |  כתבות
האוניברסיטה העברית בירושלים - דף ראשי
בית הספר למינהל עסקים

האוניברסיטה העברית - הפקולטה ללימודי משפטים

הפקולטה למשפטים בירושלים היא ספינת הדגל של החינוך המשפטי בישראל. בוגרי הפקולטה תופסים את מירב עמדות המפתח בחיי המשפט במדינה. רוב רובם של שופטי בית-המשפט העליון סיימו את לימודיהם בפקולטה למשפטים של האוניברסיטה העברית, ורבים מהם הורו ומורים בפקולטה. רוב המשרדים הפרטיים המובילים במשק הם בבעלות בוגרי הפקולטה.

תואר בוגר במשפטים: הלימודים לתואר בוגר נמשכים שלוש שנים וחצי [שלוש שנים לבעלי תואר אקדמי קודם]. איכותם הגבוהה של המרצים, שיטת הלימוד המשלבת הרצאות ודיונים, וההיצע המגוון של קורסים עיוניים ומעשיים, מבטיחים כי לבוגרי הפקולטה יוקנו הן ידע, כישורים וכלים לעיסוק במקצוע עריכת הדין, הן השכלה משפטית רחבה ועמוקה הנדרשת לשפיטה ולמחקר אקדמי. כדי לעסוק בעריכת דין, על הבוגרים לעבור תקופת התמחות ובחינות של לשכת עורכי הדין.
מסלולי לימוד מיוחדים - תואר משותף והשכלה בינתחומית: הפקולטה מציעה מגוון מיוחד של תוכניות לימודים בינתחומיות. לתלמידים בעלי הישגים טובים מוצעת, החל משנה ב', תוכנית מיוחדת המאפשרת לרכוש, לצד התואר בוגר במשפטים, תואר נוסף באחד התחומים האלה: מנהל עסקים, חשבונאות, מדעי החברה [כלכלה, פסיכולוגיה, מדע המדינה, יחסים בינלאומיים, סוציולוגיה ועוד], מדעי הרוח [פילוסופיה, היסטוריה, תכנית אמירים למצטיינים ועוד], מתמטיקה ולימודי הסביבה [עם הפקולטה למדעי הטבע]

לימודים מתקדמים:
מוסמך במשפטים: תוכנית לימודי התואר השני במשפטים פרושה על פני שנתיים. מטרת הלימודים היא העמקת הבנתם של התלמידים בתחומי התעניינותם וחשיפתם העמוקה יותר למחקר משפטי ולכתיבה אקדמית. במסגרת לימודי המוסמך ניתן להתמחות בתחום מסוים: משפט בינלאומי [פומבי ומסחרי], משפט פרטי, משפט מסחרי, קניין רוחני וטכנולוגיה עילית, משפט פלילי, משפט ציבורי ומשפט עברי], או ללמוד ללא מסלול התמחות.

דוקטור למשפטים והמסלול הישיר למצטיינים: במסגרת לימודי התואר השלישי במשפטים נכתבת עבודת מחקר מקיפה, מעמיקה וחדשנית, באחד מתחומי המשפט, בליווי צמוד של מורי הפקולטה. לתלמידים המסיימים את תואר הבוגר בהצטיינות מוצע מסלול מקוצר וישיר ללימודי התואר השלישי.

מלא/י את פרטיך
ונחזור אליך בהקדם

מידע לימודים
תחומי לימודים
מסלולי לימודים
קורסים נוספים
ייעוץ לימודים
פרסום באתר
כל הזכויות שמורות © 2003 לימודים אינפו / אינפו ערוצי מדיה ותקשורת בע"מ        תנאי שימוש      כתוב לנו      RSS