לימודים אינפו לימודים אינפו
פורטל לימודים מס' 1 בישראל
www.limudim-info.co.il
מכללות | קורסים
התקשרו עכשיו למידע לימודים 03-921-3193
מידע לימודים טלפוני - מענה אנושי
לימודים  |  כתבות
המרכז ללימודים אקדמיים - דף ראשי

המרכז ללימודים אקדמיים - MBA מנהל עסקים - במגוון התמחויות

בית הספר סרנת לניהול פותח בפנייך תוכנית המתאימה לעידן הגלובליזציה. תוכנית מעשית המשלבת בין התיאוריות והמודלים המתקדמים ביותר לבין כלים ומיומנויות ברמה הגבוהה ביותר.

מיהו סגל המרצים?  כחלק מתפיסת המרכז ללימודי אקדמיים, אנשי האקדמיה הבכירים המובילים את המוסד, נבחרו לא רק בשל המוניטין האקדמי אותו צברו במשך השנים, אלא גם בשל רקורד מעשי מוכח בתחומי העשייה השונים, וזאת במטרה להעניק לסטודנטים חווית לימוד המשלבת אקדמיה ברמה הגבוהה ביותר עם ניסיון פרקטי המאפשר רכישת כלים ומיומנויות ניהוליות ויישומן במקום העבודה כבר במהלך הלימודים.

המרכז ללימודים אקדמיים פותח בפנייך ארבעה מסלולי לימוד:

• MBA במנהל עסקים בהתמחות שיווק
• MBA במנהל עסקים בהתמחות מימון
• MBA במנהל עסקים בהתמחות משאבי אנוש
• MBA במנהל עסקים מסלול רב תחומי

מסגרת הלימודים
תוכנית הלימודים מתפרשת על פני שנה וארבעה חודשים [ 4 סמסטרים רציפים ], לימודי ערב יערכו בשעות 17:00 – 22:00 ולימודי יום ו' יערכו בין השעות 08:30 – 13:30. אפשרות גם ליום לימודים מרוכז בשבוע.

MBA במנהל עסקים בהתמחות שיווק

תחום השיווק הינו אחד מאבני היסוד של כל עסק או ארגון, כולל ארגונים שאינם למטרות רווח. תדמית, נתח שוק עמידה ביעדי המכירות ורווחים הם חלק ממטרות השיווק. התפיסה השיווקית המודרנית מבוססת על קיום הארגון, כיחידה כלכלית המכוונת לספק מוצרים ושירותים לשביעות רצון קבוצת לקוחות, תוך שמירה על יעילות והשגת רווח. מטרת התואר להביא אותך לרמה ניהולית ומקצועית בתחום השיווק והעשרת הידע האישי בנושא. תוך התמקדות על יישום החומר התאורתי בשטח.

MBA במנהל עסקים בהתמחות מימון

החברות הפעילות במשק נזקקות למנהלים בכירים המבינים את התמונה הכוללת במסגרת האופציות הפיננסיות העומדות לרשותם. החל מניתוח דו'חות כספיים מתקדם, השקעות, ביטוח ניהול סיכונים ועוד. התואר מאפשר גם לך כמנהל אשר לא הגיע מהתחום להשתלב וללמוד עולם חדש ולפתח אפיקי תעסוקה נוספים ואופציות לקידום בארגון בו אתה עובד.


MBA במנהל עסקים בהתמחות משאבי אנוש
ההון האנושי בכל ארגון מהווה בסיס להצלחתו ולביסוסו במשק התחרותי הקיים היום. אתה כמנהל משאבי אנוש מהווה את תחילתו, השבחתו ושימורו של הון זה במטרה להביא את החברה לחוד החנית בנתח שוק בה היא מתחרה תוך כדי שינויים המתרחשים בו זמנית. ולכן תוכנית הלימודים בנויה להעשיר אותך בתחומים הבאים לדוגמא:
• פיתוח מקצועיות של מנהלי משאבי אנוש.
• ניהול אסטרטגי של משאבי אנוש.
• ניהול ופיתוח כשרונות בארגון המודרני.


MBA במנהל עסקים מסלול רב תחומי
תוכנית הלימוד לתואר השני במנהל עסקים ללא התמחות נותנת לך את אפשרות השילוב בין ההתמחויות השונות ללא צורך בבחירה ספציפית. באמצעות שילוב זה, המסלול מיועד למנהלים בדרג בכיר או המעונינים להגיע לדרג זה. מעניק ראיה אסטרטגית רחבה על כל מחלקות הארגון ונותן כלים ומיומנויות להצלחה.

 

תנאי קבלה:
ממוצע תואר ראשון 85
בוגרי מוסדות מחו'ל חייבים להציג, אישור שקילות לתואר מהלשכה להערכת תארים ודיפלומות מחו'ל ותרגום גיליון ציונים חתום ע'י נוטריון

מחזורי לימוד: אוקטובר, פברואר, יוני

למידע נוסף מלא/י את פרטיך ושלח/י עכשיו..


 

מלא/י את פרטיך
ונחזור אליך בהקדם

מידע לימודים
תחומי לימודים
מסלולי לימודים
קורסים נוספים
ייעוץ לימודים
פרסום באתר
כל הזכויות שמורות © 2003 לימודים אינפו / אינפו ערוצי מדיה ותקשורת בע"מ        תנאי שימוש      כתוב לנו      RSS