לימודים אינפו לימודים אינפו
פורטל לימודים מס' 1 בישראל
www.limudim-info.co.il
מכללות | קורסים
התקשרו עכשיו למידע לימודים 03-921-3193
מידע לימודים טלפוני - מענה אנושי
לימודים  |  כתבות
המרכז ללימודים אקדמיים - דף ראשי

המרכז ללימודים אקדמיים - MA חינוך - במגוון התמחויות

מרכזיותו של החינוך בחברה עתירת הידע הולכת וגדלה בשל תרומתו לפיתוח משאבי כח אדם וביכולת ההעצמה החברתית והתרבותית. בית הספר החדש לחינוך במרכז ללימודים אקדמיים, בא לענות לצורכי החינוך של חברת הידע בישראל במאה העשרים ואחת ונותן לך את הכלים לשלב בין מיטב הידע התיאורטי הקשור במחקר המדעי של התפתחות האדם ויכולתו, ובין הידע הפרקטי הקשור בהתמחות המקצועית ספציפית.

צוות המרצים הינו הסגל האקדמי מיצג את מיטב המומחים והחוקרים מקרב הקהילה האקדמית בארץ – חלק ממנו עתיר ניסיון בהיבט המעשי והיישומי של החינוך וחלק אחר מיצג את ההיבט המודרני של חקר ההתפתחות הלימודית, והחשיבה האנושית.
המרכז ללימודים אקדמים פותח בפנייך מספר התמחויות:

• MA בחינוך בהתמחות ניהול וארגון מערכות חינוך
• MA בחינוך התמחות חינוך מיוחד
• MA בחינוך התמחות תקשוב ולמידה
• MA בחינוך התמחות חינוך לגיל הרך

• MA בחינוך התמחות חינוך חברה ותרבות

סגל המרצים - פרופ' גולדמן בולסלב [בולק], פרופ' דוד חן, פרופ' אמציה ויזל, פרופ' סידני שטראוס פרופ' עמי וולנסקי, פרופ' מרים רוזנטל, ד'ר איכל כרמלה, ד'ר גילה קורץ, ד'ר עירית קינן, ד'ר חלי בולס, ד'ר יפה בן עמי, ד'ר חנה בר-ישי, ד'ר ליהי גת, ד'ר אלון הסגל, ד'ר שרון זיו ביימן, ד'ר אהוד חושן, ד'ר ח'אלד ערער, ד'ר בשמת טובין, ד'ר עמיר לוי, ד'ר ענת ליבוביץ, ד'ר ניסן לימור, ד'ר מוסטאפה מוהאנד, ד'ר יונה מילר, ד'ר שאפיק מסאלחה, ד'ר נטע נוצר, ד'ר ירון סוקולוב, ד'ר אלעד פלד, ד'ר עמוס פליישמן, ד'ר שרה פרמן, ד'ר ג'ודי קוהאן-מס, ד'ר ירדן קדר, ד'ר הדס רות, ד'ר שרגא שדה ד'ר שרה שדה, ד'ר רונית שלו.

מסגרת הלימודים
תוכנית הלימודים נפרסת על פני שנה וארבעה חודשים, ארבעה סמסטרים רציפים, ונפתחת בחודשים יוני ואוקטובר. התמחות MA בחינוך בהתמחות ניהול ומנהיגות בחינוך נפתח גם במחזור פברואר וניתן ללמוד גם במסגרת של פעמיים באמצע השבוע בין השעות 17:00-22:00
התמחויות
MA בחינוך בהתמחות ניהול וארגון מערכות חינוך
התוכנית שמה לה כמטרה להצמיח מנהיגות פדגוגית ברוח הרפורמות והשינויים המיושמים במערכת החינוך. ומבוססת על ההנחה כי מנהלים הם בראש ובראשונה מנהיגים חינוכיים האמורים להתמודד עם מציאות מורכבת. כדי לענות על נקודות אלו מיקדנו את התוכנית עבורך בפיתוח כח האדם בשלושה רבדים: האישי, המקצועי, והארגוני.
MA בחינוך בהתמחות חינוך מיוחד
מטרת התוכנית להעניק ידע מעמיק ומומחיות באוכלוסיות בעלות צרכים מיוחדים ומשפחותיהם. אנו מכשירים אותך לבנות רצף של שירותים, מערכי תמיכה, ולתת לך כלים לשלב ולהעצים תלמידים בעלי צרכים מיוחדים במסגרות החינוך, הקהילה והמשפחה.
MA בחינוך בהתמחות תקשוב ולמידה
מטרת התוכנית היא להכשיר אותך לעסוק בפיתוח תוכניות לימוד מתקדמות ביישום טכנולוגיות ידע ללמידה וביישום טכנולוגיות ידע ופיתוח ארגוני. במטרה להעצים את נושא המידענות והתקשורת בחינוך.

MA בחינוך בהתמחות הגיל הרך
מטרת התוכנית היא לבנות קאדר של אנשי מקצוע בתחום החינוך בגיל הרך שיוכלו להיענות לאתגרים הייחודיים של החינוך לגיל הרך בחברה הישראלית: התכנית תקנה ידע, תובנות ומיומנויות מקצועיות
- לתכנית הלימודים 'מוקד התפתחותי' ו'מוקד חינוכי'.

MA בחינוך התמחות חינוך חברה ותרבות 
בשנים האחרונות התחזק מאוד תפקידם של הארגונים החברתיים והקהילתיים, וחלה התפתחות ניכרת בכוחה של
החברה האזרחית ובהיקף פעילותם של ארגוני המגזר השלישי בישראל. גם במערכת החינוך הפורמאלית והלא
פורמאלית, ואף בעולם העסקי ובמגזר הציבורי מתחזקת המודעות לאחריות חברתית, ויחד איתה עולה הדרישה
למחויבות ארגונית לקהילה, ולמעורבות גוברת במצוקותיה.

למידע נוסף מלא/י את פרטיך ושלח/י עכשיו..

 

מלא/י את פרטיך
ונחזור אליך בהקדם

מידע לימודים
תחומי לימודים
מסלולי לימודים
קורסים נוספים
ייעוץ לימודים
פרסום באתר
כל הזכויות שמורות © 2003 לימודים אינפו / אינפו ערוצי מדיה ותקשורת בע"מ        תנאי שימוש      כתוב לנו      RSS