לימודים אינפו לימודים אינפו
פורטל לימודים מס' 1 בישראל
www.limudim-info.co.il
מכללות | קורסים
התקשרו עכשיו למידע לימודים 03-921-3193
מידע לימודים טלפוני - מענה אנושי
לימודים  |  כתבות
ספיר - עמוד ראשי

מכללה אקדמית ספיר - תואר ראשון באנימציה

תנאי קבלה:
- בגרות בממוצע 75
- 4 יחידות לימוד באנגלית
- מבחן התאמה יצירתי
- ראיון קבלה
- מבחן אמי'ר לסיווג רמת אנגלית
משך הלימודים: שלוש שנים + שנה של הפקה אישית מונחית
תאור התואר: תואר ראשון B.F.A. באמנות הקולנוע והטלוויזיה, של המכללה האקדמית ספיר
שעות לימוד: המסלול נלמד בימים א'-ה', לאורך כל שעות היום
מועדי פתיחה: אוקטובר

התמחויות המחלקה: מסלול האנימציה בספיר מכשיר אמנים ויוצרים המעוניינים להתמחות באנימציה כמבצעים, כמעצבים, ככותבים וכבימאים. אנימציה נוגעת בטווח רחב של צורות קולנועיות, הנעות על הסקאלה שבין אמנות פלסטית, קליפ וקולנוע המספר סיפור. החירות ליצור עולם מאפס מחייבת את האנימטור להבנה עמוקה באמנות פלסטית, בבימוי ובהיכרות עם השפה והתחביר הייחודיים לאנימציה.

מיקומו של מסלול האנימציה לצד בית הספר לקולנוע, המתמחה בקולנוע תיעודי, עלילתי, וידאו-דאנס ופסקול, מאפשר לסטודנטים לבדוק את האנימציה ביחס לאמנויות שכנות ולהתנסות בשילובים ביניהם תוך גיבוש שפה אישית. הסטודנטים מקבלים כלים ושיטות עבודה ליצירת סרט אישי, החל משלב פיתוח הרעיון ועד לשלב ההגשה הסופית, בליווי של מרצים ואמנים בולטים בעשייה בארץ. הלימוד נעשה בקבוצות קטנות, תוך שימוש בציוד ובאמצעי הפקה מתקדמים.
בשנתיים הראשונות הלימודים מתמקדים באנימציה קלאסית, אנימציית סטופמושן ותלת מימד ממוחשב כלימודי חובה, בנוסף למקצועות הנלווים: בימוי, תסריט, עריכה, עיצוב ושליטה בתוכנות.

בשנה השלישית ניתן ומומלץ לנצל את הסמיכות למסלולי הקולנוע והפסקול הפועלים בספיר, כדי לבדוק קשרים וזיקות בין אנימציה לבין קולנוע ניסיוני, תיעודי ועלילתי ולהיעזר בשיתופי פעולה לעיצוב סאונד ברמה גבוהה. זו גם השנה בה כל סטודנט בוחר את הטכניקה בה הוא מעוניין להתמחות.

המסלול מעודד התנסות בטכניקות לא שגרתיות לצילום וליצירת אנימציה וחושף את הסטודנטים ליצירה קולנועית ניסיונית בתחום. השנה הרביעית היא שנת הפקה של סרט קצר, בהנחיה אישית. במהלך הלימודים משולבות סדנאות אמן המועברות על ידי אנימטורים ויוצרי אנימציה מחו'ל. סרטי הסטודנטים נחשפים לקהל במסגרת 'פסטיבל קולנוע דרום' ובפסטיבלי אנימציה נוספים.
הערות:
- בשיתוף פעולה אקדמי עם אוניברסיטת בן גוריון
- התואר מוכר על ידי המועצה להשכלה גבוהה

למידע נוסף נא מלא/י את פרטיך ושלח/י עכשיו..

מלא/י את פרטיך
ונחזור אליך בהקדם

מידע לימודים
תחומי לימודים
מסלולי לימודים
קורסים נוספים
ייעוץ לימודים
פרסום באתר
כל הזכויות שמורות © 2003 לימודים אינפו / אינפו ערוצי מדיה ותקשורת בע"מ        תנאי שימוש      כתוב לנו      RSS