לימודים אינפו לימודים אינפו
פורטל לימודים מס' 1 בישראל
www.limudim-info.co.il
מכללות | קורסים
התקשרו עכשיו למידע לימודים 03-921-3193
מידע לימודים טלפוני - מענה אנושי
לימודים  |  כתבות
המרכז ללימודי חוץ והמשך - ספיר - דף ראשי

המרכז ללימודי חוץ והמשך - ספיר - הסמכת מדריכים בספורט

מדריכים להפעלת תינוקות במים
תעודת גמר מטעם מכללת ספיר.
תנאי קבלה
ראיון אישי, קורס אנטומיה פזיולוגיה בהיקף של 40 שעות לפי התכנים והדרישות של המכללה [בעלי קורס קודם באנטומיה פזיולוגיה רשאים להגיש בקשה לפטור]
תכנית הלימודים
שחיית תינוקות הינה פעילות קבוצתית בה משתתפים 8-6 תינוקות מלווים ע`י הורים בגילאי 3 חודשים עד 5 שנים. פעילות התינוקות מותאמת לאבני הדרך ההתפתחותיים ותורמת רבות להתפתחות המוטורית, תחושתית וקוגנטיבית תוך הנאה, שירה ומתן גירויים מתאימים לגיל. פעילות מים לתינוקות מתקיימת לאורך כל השנה בבריכות מקורות המחוממות לחום מים של 33.5 מעלות חום, בקיץ מתקיימת הפעילות גם בבריכות ציבוריות.
משך לימודים
סה'כ 136 שעות לימוד. יום לימודים בשבוע בשעות הבוקר.
מועדי רישום
כל השנה
מדריכי פילאטיס במים
תעודת גמר מטעם המרכז ההידרותרפי שער הנגב ומכללת ספיר.
תנאי קבלה
מטפלים במים וכן מדריכי פילאטיס או מדריכי התעמלות במים הרוצים להעשיר את העבודה במים, קורס אנטומיה פזיולוגיה בהיקף של 40 שעות לפי התכנים והדרישות של המכללה [בעלי קורס קודם באנטומיה פזיולוגיה רשאים להגיש בקשה לפטור].
תכנית הלימודים
בקורס נלמד, כיצד ניתן ליישם את העקרונות המנחים בשיטת האימון הגופני הנקראת על שם ג`וזף פילאטיס, בסביבת המים, ולהשתמש בה לשיקום מטופלים במים ולהפעלת הגוף ושיפור היציבה, התנועה והכושר הגופני באנשים בעלי מגבלות כמו גם באנשים בריאים. שיטת הפילאטיס הינה שיטת תנועה ואימון גופני מקיפה המתאימה לכל גיל ולכל כושר גופני. במתכונתה המודרנית מאזנת השיטה בין חיזוק השריר ועבודה על גמישותו, ומתמקדת בשרירי הליבה [core muscles]. תרומתה האדירה לחיזוק שרירי היציבה ולימוד תנועה נכונה הפכה אותה להרבה יותר מאשר סתם עוד שיטה להפעלת הגוף, והעמידה אותה בשורה הראשונה כהתעמלות משקמת ובונה. הבאת השיטה למים מאפשרת ליהנות מן היתרון היחסי שלהם על עבודה ביבשה, מה גם שהמים הם `מכשיר` רב עוצמה ומגוון. לאחר מספר שנים של עבודה על פי עקרונות שיטת הפילטיס במים פיתחתי תפיסת עבודה, היכולה להנחות הידרותרפיסט משקם, כמו גם מדריך פילטיס או כל מדריך כושר אחר שרוצה לעבוד עם קבוצות מתאמנים במים, או בשיעורים אחד על אחד, שרוצים לעבוד קצת אחרת במים. לאחר למידת והבנת הקו המנחה, ניתן בעצם להפוך כל תרגיל לתרגיל על פי עקרונות הפילטיס במים.
נושאים נלמדים
עקרונות הפילאטיס, עקרונות העבודה על פי שיטת הפילאטיס, העברת השיטה אל המים – יתרונות וחסרונות, לימוד מגוון תרגילים, כיצד ניתן להפוך כל תרגיל לתרגיל על פי עקרונות הפילאטיס, בניית מערך שיעור, שיקום בעזרת עקרונות הפילאטיס.
משך לימודים
סה'כ 20 שעות לימוד. יום לימודים בשבוע בשעות הבוקר.
מועדי רישום
כל השנה
מלא/י את פרטיך
ונחזור אליך בהקדם

מידע לימודים
תחומי לימודים
מסלולי לימודים
קורסים נוספים
ייעוץ לימודים
פרסום באתר
כל הזכויות שמורות © 2003 לימודים אינפו / אינפו ערוצי מדיה ותקשורת בע"מ        תנאי שימוש      כתוב לנו      RSS