לימודים אינפו לימודים אינפו
פורטל לימודים מס' 1 בישראל
www.limudim-info.co.il
מכללות | קורסים
התקשרו עכשיו למידע לימודים 03-921-3193
מידע לימודים טלפוני - מענה אנושי
לימודים  |  כתבות

המכללה האקדמית תל חי - מסלול רב תחומי

לימודים רב-תחומיים

החוג ללימודים רב תחומיים מאפשר לתלמידיו לרכוש השכלה אקדמית רחבה המשלבת מגוון של נושאים מתחומי מדעי הרוח והחברה, יחד עם האפשרות להרחיב בתחומי עניין לפי בחירת הסטודנט.
החוג ללימודים רב תחומיים מציע שני מסלולי לימודים: חד-חוגי ודו-חוגי. המסלול החד-חוגי מיועד למעוניינים בהשכלה איכותית רחבה המעניקה תואר B.A בלימודים רב-תחומיים. מסלול זה מתאים גם לאנשים העובדים במקצועות העוברים תהליך אקדמיזציה, לדוגמה עובדי מערכת החינוך, השירות הציבורי, כוחות הביטחון וכו'. המסלול הדו-חוגי נועד בעיקר לסטודנטים הבוחרים חוג תחומי ומעוניינים להשלים את השכלתם הכללית או לפתח התמחות משנית.
החוג מציע שלושה אשכולות לימודים:
אשכול לימודי מדעי ההתנהגות - אשכול העוסק בהבנת התנהגות האדם, מניעיה, מטרותיה ומשמעותה. האשכול כולל שלושה מקבצים: מקבץ בפסיכולוגיה, מקבץ בלימודי נשים ומגדר ומקבץ ניהול ויישוב סכסוכים.
אשכול לימודי מדעי החברה - אשכול העוסק בלימודי מושגי היסוד והתיאוריות הבסיסיות בתחומים שונים של מדעי החברה. עידוד חשיבה וניתוח בינתחומיים של בעיות כלכליות, פוליטיות וחברתיות. אשכול זה כולל את המקבצים הבאים: מקבץ לסוציולוגיה, מקבץ בלימודי סביבה וחברה ומקבץ בשירותי אנוש.
אשכול לימודי מדעי הרוח - אשכול העוסק בהכרת רוח האדם, תולדותיו, הגותו והטקסים המרכזיים שהשפיעו ועיצבו את התפתחות התרבות האנושית ויצרו את הערכים המכוננים את חיינו. האשכול כולל את המקבץ באמנויות, המקבץ בלימודי ארץ ישראל בהיבט אזורי ומחשבת ישראל, ומקבץ בהיסטוריה ופילוסופיה.
בנוסף לאשכולות אלה, ניתן לבנות תכנית אישית שתשלב בין התחומים השונים, באישורו של ראש החוג. התוכנית האישית נועדה לתלמידים שגיבשו משנה סדורה לגבי תחום לימודיהם הרב תחומי שמשלב בין התחומים השונים.
למה דווקא במכללה האקדמית תל-חי?
כי בתל-חי תקבל יותר
- תשלם שכר לימוד אוניברסיטאי - עם מלגות מיוחדות
- תקבל יחס אישי ותמיכה מרבית מהמרצים המכירים אותך אישית.
- תלמד בשיטות לימוד מתקדמות
- הכי חשוב - תיהנה מאווירת לימודים ייחודית עם חיי חברה תוססים ויחס קרוב לסגל ההוראה.
למידע נוסף נא מלא/י את פרטיך ושלח/י עכשיו

המכללה האקדמית תל חי - דף ראשי

מלא/י את פרטיך
ונחזור אליך בהקדם

מידע לימודים
תחומי לימודים
מסלולי לימודים
קורסים נוספים
ייעוץ לימודים
פרסום באתר
כל הזכויות שמורות © 2003 לימודים אינפו / אינפו ערוצי מדיה ותקשורת בע"מ        תנאי שימוש      כתוב לנו      RSS