לימודים אינפו לימודים אינפו
פורטל לימודים מס' 1 בישראל
www.limudim-info.co.il
מכללות | קורסים
התקשרו עכשיו למידע לימודים 03-921-3193
מידע לימודים טלפוני - מענה אנושי
לימודים  |  כתבות

הסדנה לצורפות - יעל שקדי

הסדנה לצורפות נוסדה בשנת 1995 על ידי יעל שקדי, הנחשבת לאחת הנשים המובילות בארץ בתחום ההוראה של לימודי צורפות.
לימודי הצורפות בסדנה מאופיינים בשיטת לימוד מובנית ואינטנסיבית. השיטה מציבה את התלמיד במרכז ושמה לה למטרה מרכזית 'להוציא' מכל אחד ואחד את המיטב שבתוכו. מערכי השיעור וקורסים חדשים מתגבשים בסדנה בתדירות גבוהה, מתוך מטרה לקרב את התלמידים לחידושים והתפתחויות בעולם הצורפות ועיצוב התכשיטים.


מתחם הלימודים של הסדנה לצורפות משתרע על פני שלוש קומות רחבות ידיים, הכוללות שתי סדנאות לימוד משוכללות. פינות הלימוד האישיות מאובזרות בכל כלי הצורפות הנדרשים, לנוחותו ורווחתו המקצועית של התלמיד. בנוסף, ישנם בסדנה ספריה מקצועית עשירה, חנות חומרי גלם ופינות קפה לרווחת התלמידים.
הסדנה לצורפות של יעל שקדי מציעה מגוון רחב של קורסים: לימודי בסיס לימודי סדנאות ולימודי התמחויות להרחבה והעמקת הידע. הלימודים השנתיים בסדנה מתקיימים לאורך שנת לימודים אקדמית. הלימודים כוללים 30 פגישות של 6 שעות לימוד אקדמיות בכל שבוע, סך הכל 180 שעות שנתיות. החופשות בקורסים השנתיים מקבילות לחופשות משרד החינוך, למעט החופש הגדול.
הלימודים השנתיים בסדנה לצורפות מוכרים לחיילים משוחררים על חשבון הפיקדון. כמו כן, הלימודים מוכרים כלימודי חובה למורים לאמנות [לפי אישור אישי מראש] וכלימודי רשות והשלמה לכל המורים.

למידע נוסף מלא/י את פרטיך ושלח/י עכשיו..

מלא/י את פרטיך
ונחזור אליך בהקדם

מידע לימודים
תחומי לימודים
מסלולי לימודים
קורסים נוספים
ייעוץ לימודים
פרסום באתר
כל הזכויות שמורות © 2003 לימודים אינפו / אינפו ערוצי מדיה ותקשורת בע"מ        תנאי שימוש      כתוב לנו      RSS