לימודים אינפו לימודים אינפו
פורטל לימודים מס' 1 בישראל
www.limudim-info.co.il
מכללות | קורסים
התקשרו עכשיו למידע לימודים 03-921-3193
מידע לימודים טלפוני - מענה אנושי
לימודים  |  כתבות

הסטודיו לאומנויות התיאטרון - יורם לוינשטיין

סל'ה- הסטודיו לאומנויות התיאטרון נוסד בשנת 1988 בהנהלת יורם לוינשטיין. הסטודיו מקיים מסלול לימודי משחק תלת שנתי, מכינות ללימודי משחק וסדנאות משחק לקהל הרחב. ביה'ס ממוקם בלב שכונת התקווה והנו חלק בלתי נפרד מהקהילה.

ביה'ס הציב לעצמו מטרה לטפח דור חדש של שחקנים המעורים בחברה בה הם חיים אשר יובילו את התאטרון, הקולנוע והטלוויזיה בישראל. אנו שואפים ליצור יחסי גומלין עם הקהילה אשר יתרמו להתפתחות היצירתית והאישית של התלמידים ויצרו אפיקים חדשים ליישום אומנות התאטרון לטובת הקהילה.

ביה'ס ממוקם בלב שכונת התקווה ורואה עצמו חלק בלתי נפרד מהקהילה. אי לכך, סטודנטים משנים ב' וג'. מחויבים לעבוד עם קבוצות שונות בקהילה: קשישים, חרשים, ילדי עולים בסיכון, נוער בסיכון, וקבוצת צעירי שכונת התקווה [קבוצת תאטרון ייצוגית של שכונת התקווה בשיתוף בית דני] ביה'ס אינו רק מכשיר שחקנים. מטרה חשובה לא פחות היא להכשיר בקרב התלמידים מנהיגים קהילתיים בעלי תודעה ואחריות חברתית, המשתמשים בשפת התאטרון ככלי ביטוי חברתי. כלים שינחו אותם בדרכם המקצועית בכל מקום בו יעבדו ויתרמו לחברה. פרוייקט זה אשר בו עובדים הסטודנטים עם קבוצות שונות בקהילה מהווה שלב חשוב בהכשרה זו. הפרוייקט מחבר את התלמידים לקהילה ולחברה הישראלית ודרכו גדל דור של שחקנים המובילים גם מבחינה חברתית.

מלא/י את פרטיך
ונחזור אליך בהקדם

מידע לימודים
תחומי לימודים
מסלולי לימודים
קורסים נוספים
ייעוץ לימודים
פרסום באתר
כל הזכויות שמורות © 2003 לימודים אינפו / אינפו ערוצי מדיה ותקשורת בע"מ        תנאי שימוש      כתוב לנו      RSS