לימודים אינפו לימודים אינפו
פורטל לימודים מס' 1 בישראל
www.limudim-info.co.il
מכללות | קורסים
התקשרו עכשיו למידע לימודים 03-921-3193
מידע לימודים טלפוני - מענה אנושי
לימודים  |  כתבות
הכנה למבחן GMAT
הכנה למבחן TOEFL

קורס הפסיכומטרי המשולב באנגלית

אנו מציעים את קורס ההכנה היחידי בארץ לבחינה הפסיכומטרית המשולבת באנגלית. הקורס כולו נערך בשפה האנגלית וגם חומרי הלימוד הם באנגלית. התוכנית מיועדת לסטודנטים שעברית אינה שפת האם שלהם ובשל כך יש להם קושי להצליח בבחינה הפסיכומטרית בעברית. הבחינה מוכרת ע'י כל מוסדות החינוך בארץ. הבחינה נערכת פעמיים בשנה בפברואר וביולי וניתן לגשת לשני המועדים באותה השנה. הקורס נערך בתל אביב ובירושלים במתכונת של ימי שישי או פעמיים בשבוע אחר הצהרים. אנחנו עובדים בשיתוף פעולה מלא עם אוניברסיטת בר אילן , אוניברסיטת ת'א והאוניברסיטה העברית כמו כן יש לנו שיתוף פעולה עם ארגוני עליה שונים.
המבחן המשולב שונה מהמבחן הרגיל הן בתוכן והן בצורה. השוני הצורני מתבטא בעיקר בכך שלכל עמוד בעברית, ישנו עמוד מקביל באנגלית. עמוד העברית מופיע מימין ועמוד האנגלית מופיע משמאל. בעמוד האנגלית יש תרגום מדויק לאנגלית של השאלות המופיעות בעברית. למעשה, יכול הנבחן לבחור האם לפתור את השאלה לפי נוסחה בעברית או האנגלית.בנוסף, בכל עמוד ישנן מספר שאלות המסומנות בכוכבית, ובתחתית העמוד ניתן למצוא את פירושן במספר שפות, וביניהן באנגלית.
מבנה הבחינה דומה למבנה הבחינה הרגילה, אך בכל זאת יש מספר שינויים מהותיים: פרקי האנגלית: אין כל הבדל, הפרקים זהים לפרקי האנגלית שאותם יפתרו הנבחנים בנוסח הרגיל של הבחינה.
פרקי הכמותי: אין למעשה כל הבדל מהותי, מלבד ההבדל הצורני שתואר לעיל כך שכל עמוד מופיע בכפילות, והנבחן יכול להיעזר הן בפירושים למילים שנבחרו, והן בעמוד המופיע בשפה האנגלית.
הפרקים המילוליים: הפרקים הללו שונים מבחינה מהותית במספר מישורים - ראשית, כל פרק מילולי מורכב מ- 27 שאלות במקום 30. שנית, בפרקים אלה לא יופיעו שאלות מילים וביטויים, וכן לא יופיעו בהם שאלות משמעות חבויה [פ.ט.ל.].
בבחינה הרגילה ישנן 4 שאלות בכל אחד מהתחומים הללו, כך שלכאורה היו אמורות להיות בפרקים אלה רק 22 שאלות. במקום זאת, הגדיל המרכז הארצי את מינונן של השאלות האחרות שבפרק: יופיעו 8 שאלות אנלוגיות במקום 6 בנוסח הרגיל, ויופיעו 7 שאלות השלמת משפטים במקום 5 בנוסח הרגיל. בנוסף, יגדל גם מינונן של שאלות ההיגיון, אך לא ניתן לומר בוודאות בכמה יגדל שכן הדבר תלוי במספר השאלות שיופיעו בהבנת הנקרא. סה'כ כאמור – 27 שאלות.

ג'ימקס ליוותה אלפי סטודנטים בשני העשורים האחרונים, היעד של ג'ימקס לתת מענה לישראלים המעוניינים להוציא את המקסימום מבחינות הכניסה ללימודים המתקדמים בארץ ובחו'ל.
מאז הקמתה של ג'ימקס הדגש העיקרי הינו ללמד בצורה עניינית, ממוקדת, מאורגנת ומקצועית, עם דגש מיוחד על יחס אישי וליווי צמוד לאורך כל תהליך הלמידה.
ג'ימקס מקפידה בכל הקורסים: לימוד בשפה האנגלית בלבד. הלימוד מתבצע ע'י מורים אקדמאים, דוברי אנגלית, הבקיאים בתכני הבחינות ובעדכונים, שהבחינות עוברות. מספר הסטודנטים בכל קבוצה מוגבל ומצומצם מאוד. הסטודנטים של ג'ימקס מקבלים מספר רב של מבחני סימולציה ברמה גבוהה. אלו ועוד היתרונות השומרים על רמתו הגבוהה של בית-הספר לאורך כל השנים, גם במונחים בינלאומיים: ל- GMAX שם עולמי בהכנה לבחינות הכניסה לאוניברסיטאות הטובות ביותר.

מלא/י את פרטיך
ונחזור אליך בהקדם

מידע לימודים
תחומי לימודים
מסלולי לימודים
קורסים נוספים
ייעוץ לימודים
פרסום באתר
כל הזכויות שמורות © 2003 לימודים אינפו / אינפו ערוצי מדיה ותקשורת בע"מ        תנאי שימוש      כתוב לנו      RSS