לימודים אינפו לימודים אינפו
פורטל לימודים מס' 1 בישראל
www.limudim-info.co.il
מכללות | קורסים
התקשרו עכשיו למידע לימודים 03-921-3193
מידע לימודים טלפוני - מענה אנושי
לימודים  |  כתבות
בית הספר לחינוך
בית הספר לאמנות - המדרשה
בית הספר לחברה וממשל
המכללה האקדמית בית ברל - מלגות

המכללה האקדמית בית ברל

המכללה האקדמית בית ברל השוכנת בקמפוס ירוק ורחב ידיים באזור השרון, היא המכללה האקדמית הגדולה בישראל. גודלה של המכללה מתבטא לא רק במספר תלמידיה [כ-7,000 סטודנטים בשנה זו] אלא גם במגוון העצום של תוכניות הלימודים המוצעות בה.
המכללה מקיימת מסלולים אקדמיים להכשרת מורים [לגיל הרך, לבית-הספר היסודי, לבית-הספר העל-יסודי, וכן מסלולים בחינוך מיוחד, בחינוך בלתי פורמלי, ובקידום וטיפול בנוער], לימודי אמנות וקולנוע, לימודי טבע וסביבה, וכן לימודי תעודה בספרנות, ארכיונאות וניהול מידע, תרגום, עריכה, עיתונות. בנוסף לכך מתקיים במכללה מסלול לימודים באכיפת החוק ומסגרות שונות להשתלמויות מורים ולקידום אישי ומקצועי.

כיום, כאמור, מעניקה המכללה תארים אקדמיים בחינוך. בעתיד הנראה לעין יש כוונה להרחיב את הבסיס האקדמי של המכללה ולממש את חזון מייסדיה לכונן מכללה אקדמית רב-תחומית, שתישען על מקצועות החינוך, האמנות, ומדעי החברה והרוח. שאיפות אלה של המכללה תואמות את ההתפתחות העתידית של מערכת ההשכלה הגבוהה בישראל, שצפויה להתרחב מאוד בשנים הקרובות עקב הדרישה המוגברת ללימודים אקדמיים ברמה גבוהה בשילוב השכלה מקצועית. אין ספק שמכללת בית ברל תדע לספק מענה הולם להתפתחויות אלה.

מלא/י את פרטיך
ונחזור אליך בהקדם

מידע לימודים
תחומי לימודים
מסלולי לימודים
קורסים נוספים
ייעוץ לימודים
פרסום באתר
כל הזכויות שמורות © 2003 לימודים אינפו / אינפו ערוצי מדיה ותקשורת בע"מ        תנאי שימוש      כתוב לנו      RSS