לימודים אינפו לימודים אינפו
פורטל לימודים מס' 1 בישראל
www.limudim-info.co.il
מכללות | קורסים
התקשרו עכשיו למידע לימודים 03-921-3193
מידע לימודים טלפוני - מענה אנושי
לימודים  |  כתבות
הקמפוס האקדמי אחוה - דף ראשי

המכללה האקדמית אחוה - המחלקה למדעי הרוח ולימודים רב תחומיים

המחלקה לספרות עברית
הלימודים במחלקה לספרות מקנים ידע בספרות העברית לתקופותיה ולסוגיה והרחבת ההבנה של היצירה הספרותית במסגרת התרבות היהודית והכללית. התכנית מקנה יסודות של ידע בספרות, יכולת ניתוח ודרכי גישה ליוצרים וליצירות מופת בספרות עברית. התואר מאפשר המשך לימודים לתואר מתקדם בספרות וכן התמחות להוראה בתחום
המחלקה ללשון עברית
הלימודים במחלקה ללשון מעניקים ידע בלשון העברית לתקופותיה ולתחומיה והקניית כלים בלשניים ופילולוגיים לתיאור העברית בשלבי התפתחותה בזיקה ללשונות הקרובות לה. התואר מאפשר המשך לימודים לתואר מתקדם בלשון עברית וכן התמחות להוראה בתחום.
המחלקה ללימודי המזרח התיכון
הלימודים במחלקה למזרח תיכון מעניקים ידע בסיסי על התרבות וההיסטוריה של המזרח התיכון, מצמיחת האסלאם ועד ימינו על מגוון היבטיהן: פוליטיקה, חברה, דת, תרבות, כלכלה. מלבד השכלה כללית וידע נרחב בנושאים אקטואליים בוערים מחיי היומיום, הבוגרים יוכלו להשתלב בהוראה, באקדמיה, בתחומי ממשל ופוליטיקה, מכוני מחקר ועוד.
המחלקה להיסטוריה של עם ישראל
הלימודים במחלקה להיסטוריה של עם ישראל מקנים ללומד ידע בתולדות עם ישראל לתקופותיו בהקשר המדיני, כלכלי, חברתי, רוחני. לימודי היסטוריה של עם ישראל נועדו לתת בידי הלומד כלי מחקר לשם ניתוח התהליכים והתמורות שחלו בעם ישראל. הלימודים מקנים ידע רחב על תולדות עם ישראל, תרבותו של העם היהודי בתקופות ההיסטוריות השונות ומיקומו של העם היהודי במסגרת ההשתלשלות ההיסטורית הכוללת.
המחלקה להיסטוריה כללית
מטרת הלימודים במחלקה להיסטוריה כללית היא להקנות לתלמיד ידע מקיף על התרבויות האירופאיות מהעידן הקלאסי דרך ימי הביניים והרנסנס ועד העת החדשה. בה בעת הם יחשפו את התלמיד למגוון הגישות הקיימות בדיסציפלינה של ההיסטוריה, כענף של מדעי הרוח, ולשאלות התיאורטיות שעימן היא מתמודדת. כן הם נועדו להקנות לתלמיד את הכלים הבסיסיים למחקר היסטורי. התואר מאפשר המשך לימודים לתואר מתקדם בהיסטוריה כללית וכן התמחות להוראה בתחום.
לפרטים נוספים נא מלא/י את פרטיך ושלח/י עכשיו
מלא/י את פרטיך
ונחזור אליך בהקדם

מידע לימודים
תחומי לימודים
מסלולי לימודים
קורסים נוספים
ייעוץ לימודים
פרסום באתר
כל הזכויות שמורות © 2003 לימודים אינפו / אינפו ערוצי מדיה ותקשורת בע"מ        תנאי שימוש      כתוב לנו      RSS