לימודים אינפו לימודים אינפו
פורטל לימודים מס' 1 בישראל
www.limudim-info.co.il
מכללות | קורסים
התקשרו עכשיו למידע לימודים 03-921-3193
מידע לימודים טלפוני - מענה אנושי
לימודים  |  כתבות
הקריה ללימודי הנדסה וטכנולוגיה

הקריה ללימודי הנדסה וטכנולוגיה - הנדסאי חשמל


השימוש הרב בחשמל בתעשייה ובענפי השירות, כמקור אנרגיה וכאמצעי להעברת אותות של פיקוד ובקרה, מגביר את התלות בבעלי מקצוע מוסמכים כמו הנדסאי חשמל, המהווים את הסמכות המקצועית המגשרת בין המהנדס המתכנן לבין דרגי הביצוע. בעלי מקצוע אלה מסוגלים לתת מענה לבעיות מקצועיות בתחומי התכנון, הפיקוח, ההתקנה והתחזוקה של מערכות אנרגיה והספק.
הלימודים מקנים ידע במערכות חשמל ביתיות ותעשייתיות ומזכים את הבוגרים, העומדים בדרישות הלימודים, בדיפלומת הנדסאי חשמל בתחום מערכות הספק מטעם מה'ט ובזכות לרישום כחשמלאים מוסמכים. מקץ שנת ניסיון חל שדרוג אוטומטי לדרגת חשמלאי ראשי ולאחר שנת ניסיון נוספת לדרגת חשמלאי הנדסאי, הרשאי לערוך תוכניות חשמל עד עוצמת זרם של 630*3 אמפר.כיום קיים ביקוש מתמיד לבוגרים הנקלטים בתעשייה ובמגזר הציבורי או כיזמים המקימים עסק.
נושאי לימוד עיקריים: מתקני חשמל, רשתות ומערכות אנרגיה חשמלית, מכונות חשמל והנע חשמלי, מערכות פיקוד ובקרה, בקרים בני תכנות ויישומי מחשב זעירים, אלקטרוניקה תעשייתית ופרויקט גמר.
תנאי קבלה: בגרות מלאה או חלקית, הכוללת 3 יח'ל במתמטיקה, 3 יח'ל אנגלית ו-2 יח'ל בהבעה או ספרות, או בוגרי קדם הנדסאים ממה'ט.
משך הלימודים: מסלול בוקר - שנתיים, 5 ימים בשבוע, 4 סמסטרים. או מסלול משולב - 3 שנים, פעמיים בשבוע, בשעות אחה'צ ושישי בוקר, 9 סמסטרים.
תעודה: דיפלומת הנדסאי חשמל מטעם מה'ט והקריה ללימודי הנדסה וטכנולוגיה.
למידע נוסף נא מלא/י את פרטיך ושלח/י עכשיו
מלא/י את פרטיך
ונחזור אליך בהקדם

מידע לימודים
תחומי לימודים
מסלולי לימודים
קורסים נוספים
ייעוץ לימודים
פרסום באתר
כל הזכויות שמורות © 2003 לימודים אינפו / אינפו ערוצי מדיה ותקשורת בע"מ        תנאי שימוש      כתוב לנו      RSS