לימודים אינפו לימודים אינפו
פורטל לימודים מס' 1 בישראל
www.limudim-info.co.il
מכללות | קורסים
התקשרו עכשיו למידע לימודים 03-921-3193
מידע לימודים טלפוני - מענה אנושי
לימודים  |  כתבות
ורדה ענתבי לימודים בחו'ל בע'מ - דף ראשי

ורדה ענתבי לימודים בחו'ל בע'מ - לימודים אקדמאים באנגליה


הלימודים בחו'ל מרחיבים את האופקים, ואת הפרספקטיבה. המפגשים עם בני הלאומים השונים פותחים צוהר לעולם הרחב. ישראלים רבים נוסעים ללימודים אקדמאיים בבריטניה שהיא מהמובילות בעולם האקדמיה. הלימודים הם בשפה האנגלית כך שמלבד התואר האקדמי, חוזרים הסטודנטים עם ידיעה ושליטה מלאה בשפה האנגלית.
משרדנו מייצג אוניברסיטאות באנגליה מאז 1984,  מהטובות והידועות ביותר. אוניברסיטאות רבות וטובות נתנו בנו את אמונן, את חלקן אנו מייצגים באופן בלעדי. בבריטניה ניתן ללמוד את כל התארים שניתן ללמוד באוניברסיטאות בארץ ואף מקצועות נוספים.
משך זמן הלימודים קצר מאשר בארץ. תואר ראשון נלמד בשלוש שנים אקדמיות, תואר שני בשנה קלנדרית ודוקטורט ניתן לסיים בשלוש שנים. כמובן שיש יוצאים מן הכלל.
המשרד עוזר במתן אינפורמציה מקצועית ומלאה על האוניברסיטאות השונות בבריטניה, על אפשרויות הלימוד בהן, על דירוגן ועל המקצועות בהן הן מתמחות. בנוסף, אנו מעניקים סיוע בכל תהליכי הרישום ומילוי הטפסים. משרדנו מקפיד לשמור על קשר עם הסטודנטים לאורך כל שנות הלימוד.
כפי שציינו ניתן ללמוד באנגליה כל מקצוע בו חשקה נפשכם אולם נציין כאן את המקצועות האטרקטיביים ביותר. רוב התארים שמובאים כאן הינם הכותרת בלבד, חלקם מכילים בתוכם מגוון רחב של תארים בנושא זה והתמחויות שונות: אסטרונומיה, ביוכימיה, כימיה, מדעי המחשב, תקשורת, קרימינולוגיה, ריקוד, דרמה, חינוך, גיאולוגיה, גרמנית, היסטוריה, צרפתית, כלכלה, גיאוגרפיה, פיננסים, קולנוע, אנגלית, הנדסה, משאבי אנוש, איטלקית, משפטים, לטינית, ספרות, ניהול, מדעים, רפואה, מוזיקה, פסיכולוגיה, פילוסופיה, פוליטיקה, סוציולוגיה, ספרדית, ספורט, תיאטרון, תיאולוגיה, זיאולוגיה ועוד.התקשרו אלי עכשיו
מלא/י את פרטיך
ונחזור אליך בהקדם

מידע לימודים
תחומי לימודים
מסלולי לימודים
קורסים נוספים
ייעוץ לימודים
פרסום באתר
כל הזכויות שמורות © 2003 לימודים אינפו / אינפו ערוצי מדיה ותקשורת בע"מ        תנאי שימוש      כתוב לנו      RSS