לימודים אינפו לימודים אינפו
פורטל לימודים מס' 1 בישראל
www.limudim-info.co.il
מכללות | קורסים
התקשרו עכשיו למידע לימודים 03-921-3193
מידע לימודים טלפוני - מענה אנושי
לימודים  |  כתבות

מעלה - בית ספר לקולנוע

בית הספר לקולנוע  מעלה
בית הספר לקולנוע מעלה הוא אחד מבתי הספר המובילים בארץ. סגל המורים שלו כולל את מיטב אנשי תעשיית הקולנוע והטלוויזיה, והסטודנטים מקבלים את ההכשרה המקצועית תוך ליווי אישי ומעצים. לכן, סרטי הגמר של מעלה זוכים להצלחה בינלאומית ולפרסים חשובים, והבוגרים הרבים משתלבים בכל תחומי המדיה.
תוכנית הלימודים כוללת הן את התחום העלילתי והן את התחום התיעודי מתוך רצון להביא אל המסך קולות וצבעים שטרם נראו או נחשפו בצורה אובייקטיבית לחברה. מערכת השיעורים המגוונת כוללת סדנאות וימי עיון מיוחדים, ושורה של מפגשים עם יוצרים מהארץ ומהעולם.
דגש מיוחד ניתן לפן הויזואלי של הסרטים הן מהבחינה הטכנית והן מהבחינה הרעיונית. האמירות החשובות נעשות מתוך יצירתיות ויזואלית שאינה פוגעת, בוטה או אלימה כלפי הצופה, אלא כזו המאתגרת אותו אמנותית ומחשבתית. גם הציוד הטכני העומד לרשות הסטודנטים מסייע להם להגיע לרמה הגבוהה ביותר של איכות ומקצועיות.
כמו כן, ניתנים לסטודנטים כלים להעשרה בתרבות היהודית לדורותיה. קורסים על דמויות בתנ'ך, תרבות המערב, התנ'ך באמנות הפלסטית ומקורותיו היהודיים של עגנון. כל אלה ועוד מעודדים את הסטודנטים לחפש ולנסח - קולנוע יהודי – מהו -בפרספקטיבה ישראלית עכשווית.
פריחתה של ירושלים כעיר סטודנטים, והמגוון המיוחד של מורי ותלמידי מעלה מוסיף ללימודים האינטנסיביים הווי משפחתי וחברתי שניתן לחוש בו מייד בכניסה לבניין הירושלמי העתיק של מעלה.

מסלולי לימוד:

בימוי והפקה -
המטרה: להכשיר במאי קולנוע וטלוויזיה, ואנשי מקצוע בכל תחומי העשייה - תסריט, צילום, עריכה, הפקה, ועוד.
משך הלימודים: ארבע שנים.
מועמדים מתאימים: בעלי דמיון, אנשים יצירתיים שאוהבים לספר סיפור ומתעניינים בעבודה עם שחקנים ובהסתכלות על העולם דרך מצלמה. אנשים חדורי מוטיבציה ולהט שמבקשים ללמוד כיצד להשתמש בשפה הוויזואלית כדי לבטא את עצמם.
תסריטאות -
המטרה: להכשיר כותבי תסריטים מובילים לטלוויזיה ולקולנוע, ולהפיק בשיתוף פעולה עם מסלול בימוי והפקה את התסריטים שנכתבים.
משך הלימודים: שנתיים [יום מלא בשבוע] מועמדים מתאימים: אנשים בכל הגילאים שאוהבים לכתוב, עם ניסיון או בלעדיו, שמבקשים ללמוד את אמנות הסיפור, את חוקי הדרמה והקומדיה, ואת הדרכים ליצירת דמויות עגולות ואמינות.

לפרטים נוספים נא מלא/י את פרטיך ושלח/י עכשיו

מלא/י את פרטיך
ונחזור אליך בהקדם

מידע לימודים
תחומי לימודים
מסלולי לימודים
קורסים נוספים
ייעוץ לימודים
פרסום באתר
כל הזכויות שמורות © 2003 לימודים אינפו / אינפו ערוצי מדיה ותקשורת בע"מ        תנאי שימוש      כתוב לנו      RSS