לימודים אינפו לימודים אינפו
פורטל לימודים מס' 1 בישראל
www.limudim-info.co.il
מכללות | קורסים
התקשרו עכשיו למידע לימודים 03-921-3193
מידע לימודים טלפוני - מענה אנושי
לימודים  |  כתבות
מדעי הרוח - דף ראשי

אוניברסיטת חיפה - החוג ללימודים רב תחומיים

חוג לימודים לב”א דו–חוגי
הלימודים לתואר ראשון ב”א
מטרת הלימודים
מטרתה של תכנית הלימודים בחוג ללימודים רב–תחומיים היא להרחיב את ההשכלה האקדמית הכללית של התלמידים בתחומים שונים ומגוונים במדעי הרוח, החברה והמדעים ולאפשר צירופי לימודים מיוחדים על–פי נטיותיהם ושטחי התעניינותם של התלמידים. מערכת הלימודים, שתורכב על–ידי התלמידים מתוך בחירה, תהלום את אישיותם ואת כישוריהם.
תנאי קבלה
עמידה בתנאי הקבלה הכלליים של האוניברסיטה ברמה הנדרשת על–ידי החוג. כן יתקבלו לתכנית תלמידים בעלי השכלה אקדמית קודמת. הישגיהם הקודמים יובאו בחשבון בדיונים על קבלת מועמדים, ובמידת האפשר גם בהרכבת תכנית הלימודים שלהם.

”אופקים'
תכנית המצטיינים של אוניברסיטת חיפה. התכנית מיועדת לתלמידים בעלי פוטנציאל אקדמי ייחודי ואוריינטציה מחקרית, המחפשים. מסגרת אישית ומאתגרת להשלמת המסלול הדו–חוגי. ייחודה של תכנית ”אופקים” הוא באופייה העל–חוגי המותיר מקום רב לבחירה בידי התלמיד. תלמידים בתכנית זכאים לבחור קורסים מכל החוגים ומכל הפקולטות. יאושרו גם קורסים אקדמיים הניתנים מחוץ לאוניברסיטה למשל מהטכניון. מטרת התכנית לכוון את התלמידים ללימודים מתקדמים ולמחקר. תלמידי התכנית נהנים ממלגת שכ”ל מלא [לתלמידי שנים ב' ו–ג' הזכאות למלגה מותנית בעמידה בקריטריונים של הצטיינות].

תנאי קבלה
ציון פסיכומטרי גבוה במיוחד וראיון אישי.

למידע נוסף אנא מלא/י את פרטייך ושלח עכשיו..

מלא/י את פרטיך
ונחזור אליך בהקדם

מידע לימודים
תחומי לימודים
מסלולי לימודים
קורסים נוספים
ייעוץ לימודים
פרסום באתר
כל הזכויות שמורות © 2003 לימודים אינפו / אינפו ערוצי מדיה ותקשורת בע"מ        תנאי שימוש      כתוב לנו      RSS