לימודים אינפו לימודים אינפו
פורטל לימודים מס' 1 בישראל
www.limudim-info.co.il
מכללות | קורסים
התקשרו עכשיו למידע לימודים 03-921-3193
מידע לימודים טלפוני - מענה אנושי
לימודים  |  כתבות
לימודי היסטוריה
לימודי הנדסת תעשייה וניהול
לימודי פסיכולוגיה
לימודי מדעי המחשב
לימודי קולנוע ותאטרון
לימודי סוציולוגיה
מדעי הטבע מדעי החיים
ניהול מדיניות מנהיגות בחינוך
לימודי תרבות
לימודי חשבונאות
לימודי מדעי כדור הארץ
לימודי אנגלית
לימודי ספרות
לימודי לשון ובלשנות
לימודי מוסיקה
לימודי אומנות
לימודי תקשורת
לימודי מדע המדינה
לימודי כלכלה
לימודי ניהול
לימודי חינוך
לימודי מתמטיקה
לימודי חינוך במגמת ליקויי למידה
תואר שני בחינוך
לימודי מדיניות ציבורית
לימודי קוגניציה
לימודי אפריקה
לימודי דמוקרטיה
לימודי כימיה
לימודי פיסיקה
MA במחשבה ביולוגית

האוניברסיטה הפתוחה

האוניברסיטה הפתוחה היא אחת משמונה האוניברסיטאות בארץ ולומדים בה למעלה מ- 40,000 סטודנטים. הגישה הייחודית שלה מושתתת על קבלה ללימודים ללא תנאים מוקדים, וחתירה למצוינות אקדמית.

דרך הלימוד באוניברסיטה הפתוחה מאפשרת לסטודנטים ללמוד במקום ובמועד הנוחים להם, בלי לוותר על קריירה ועל חיים אישיים וחברתיים בתקופת הלימודים. האוניברסיטה הפתוחה מציעה לסטודנטים לימודים מרחוק במגוון שיטות הוראה עם ליווי צמוד של סגל ההוראה לדרגיו השונים. לרשות הסטודנטים עומד אף מערך לייעוץ אקדמי, להדרכה במיומנויות למידה ולתמיכה במהלך הלימודים.

המטרה של האוניברסיטה הפתוחה היא מתכונת לימודים בהתאם ללוח הזמנים של הסטודנטים, ניתן ללמוד במתכונת בוקר או ערב, בהתאם לצורך האישי ומגבלות הזמן הקיימות. 
ספרי האוניברסיטה הפתוחה נכתבים בידי בכירי החוקרים בארץ, וחלקם הגדול מיועד ללימוד עצמי. תהליך הלימוד משלב למידה עצמית והוראה מרחוק, הן במפגשי הנחיה פנים-מול- פנים והן באמצעים אינטראקטיביים מקוונים. מפגשי ההנחיה מתקיימים במשך הסמסטר בכחמשים מרכזי לימוד ברחבי הארץ, וחלקם מוקלטים ומוצגים באתרי האינטרנט של הקורסים. האוניברסיטה הפתוחה מציעה לסטודנטים מגוון רחב של תוכניות לימודים תואר ראשון, תואר שני, לימודי תעודה.
ההרשמה לאוניברסיטה הפתוחה ללימודים לתואר ראשון אינה מותנית בתעודת בגרות, ואף לא בציון המבחן הפסיכומטרי. העמידה בדרישות הקורסים השונים של האוניברסיטה הפתוחה היא המדד להצלחה בלימודים. ועמדים ללימודים לתואר שני נדרשים להיות בעלי תואר ראשון ממוסד אקדמי מוכר, ולעמוד בתנאי הקבלה של כל אחת מתכניות הלימוד המוצעות.
קצב הלימודים באוניברסיטה הפתוחה הוא אישי במידה רבה, ונקבע על-ידי הסטודנט לפי צרכיו ויכולתו. סטודנטים המבקשים להקדיש את עיקר זמנם ללימודים יכולים לסיים את הלימודים לתואר ב- 3 עד 3.5 שנים בלבד. עם זאת, ניתן גם לפרוס את הלימודים על פני תקופה ארוכה יותר.

מלא/י את פרטיך
ונחזור אליך בהקדם

מידע לימודים
תחומי לימודים
מסלולי לימודים
קורסים נוספים
ייעוץ לימודים
פרסום באתר
כל הזכויות שמורות © 2003 לימודים אינפו / אינפו ערוצי מדיה ותקשורת בע"מ        תנאי שימוש      כתוב לנו      RSS