לימודים אינפו לימודים אינפו
פורטל לימודים מס' 1 בישראל
www.limudim-info.co.il
מכללות | קורסים
התקשרו עכשיו למידע לימודים 03-921-3193
מידע לימודים טלפוני - מענה אנושי
לימודים  |  כתבות
המכללה למינהל - עמוד ראשי

המכללה למינהל - ראיית חשבון

בית הספר לראיית חשבון של המכללה למינהל הוקם לפני כעשור. במהלך שנים אלו הוכשרו עשרות בוגרים שהוסמכו כרואי חשבון במשרדי רואי החשבון הגדולים בארץ ושולבו בתפקידי מפתח בתעשייה, חלק מהבוגרים המצטיינים של המסלול שולבו במערך ההוראה במכללה.
המכללה מקפידה על רמה מקצועית גבוהה מאוד תוך מתן שירות אישי לכל תלמיד. סגל ההוראה כולל צוות מרצים נבחרים בתחומי החשבונאות, המשפטים והכלכלה ורואי חשבון מהבכירים בישראל. כיום מונה ביה'ס מאות תלמידים בשלבי הלימוד השונים.
מקצוע רואה החשבון:
תפקידו של רואה החשבון הוא לחוות דעה על הדוחות הכספיים של חברות פרטיות וציבוריות. לצורך תפקידו ובשל האחריות הרבה, עליו להיות בקיא בכל חוקי החשבונאות, להיות בעל יכולת מחשבה אנליטית ולהכיר את חוקי המס על בוריים.
התחום המוכר ביותר של רואה החשבון הוא ביקורת החשבונות שבמסגרתה הוא בודק האם הדוחות הכספיים מתאימים לכללים החשבונאים המקובלים. בעיסוקו בתחום זה הוא עצמאי ובלתי תלוי.
בתחום עיסוק אחר רואה החשבון משמש כאחראי על הניהול הפיננסי הכולל ומופקד, בין היתר, על תזרים המזומנים של הפירמה, על בחירת מקורות המימון ועל הכנת הדוחות הכספיים. בזכות הידע הרב וההכשרה התואמת רואי חשבון רבים משמשים בתפקידי ניהול ומטה בפירמות העסקיות או בארגונים ציבוריים.
מסלול ראיית חשבון משולב עם תואר B.A בחשבונאות של האוניברסיטה הפתוחה.
המכללה למינהל והאוניברסיטה הפתוחה מציעות תוכנית לימודים לתואר B.A בחשבונאות עם חטיבה בכלכלה והסמכה לרישיון רואה חשבון.
מטרת התוכנית:
להכשיר את בוגריה לקבלת תואר בחשבונאות, תעודת רואה חשבון מוסמך ולרכוש ידע נרחב בתחומי המיסוי, הניהול, החשבות, ביקורת החשבונות והניהול הפיננסי. הבוגרים יכולים להשתלב בענפי הבנקאות, התעשייה והשירותים ולמלא תפקידים ניהוליים מגוונים או להשתלב במשרדי רואי חשבון.
תנאי קבלה:
בגרות מלאה, בעלי בגרות חלקית ידרשו להמציא אישור ממשרד החינוך.
מבחן קבלה.
ריאיון אישי.
למידע נוסף נא מלא/י פרטיך ושלח/י עכשיו.

מלא/י את פרטיך
ונחזור אליך בהקדם

מידע לימודים
תחומי לימודים
מסלולי לימודים
קורסים נוספים
ייעוץ לימודים
פרסום באתר
כל הזכויות שמורות © 2003 לימודים אינפו / אינפו ערוצי מדיה ותקשורת בע"מ        תנאי שימוש      כתוב לנו      RSS