לימודים אינפו לימודים אינפו
פורטל לימודים מס' 1 בישראל
www.limudim-info.co.il
מכללות | קורסים
התקשרו עכשיו למידע לימודים 03-921-3193
מידע לימודים טלפוני - מענה אנושי
לימודים  |  כתבות
עיצוב וייצור טקסטיל
עיצוב וייצור נעליים
עיצוב וייצור אביזרי אופנה
קורס ייצור נעליים למתחילים
קורס ייצור נעליים למתקדמים
קורס ייצור תיקים וחגורות מתחילים
קורס ייצור תיקים וחגורות למתקדמים
עיצוב טקסטיל
עיצוב בעור
עיצוב תכשיטים מחומרים לא קונבנציונאליים
עיצוב כובעים

הגילדה - בית ספר לעיצוב נעליים ואביזרי אופנה

הגילדה היא מוסד ראשון מסוגו בישראל, המאפשר הכשרה מקצועית ברמה בינלאומית  ולמודי תעודה בתחומי הנעליים והאקססוריז, הנחשבים לתחומים הרווחיים והצומחים ביותר בתעשיית האופנה.
לראשונה נפתחת בפני סטודנטים בישראל האפשרות להשתלב באחד המקצועות המרתקים בעולם, ולהצטרף לשמות הגדולים.
צוות המרצים בוגרי האקדמיות המובילות, בהן CORDWAINERS האנגלי, הנחשב לאחד משלושת המוסדות המובילים בעולם ללמודי עיצוב נעליים ואביזרי אופנה. בין בוגריו המעצבים המשפיעים בעולם כיום.
חברי הסגל בעלי ניסיון בינלאומי וזוכי פרסים. פעילותם נקשרת בשמם של גדולי המעצבים, בהם: פרגמו, ג'ימי צ'ו, ג'ון לוב, יצרני הנעליים של מדונה ואפילו בית המלוכה באנגליה.
חדש! מקצוע העתיד, קריירה רווחית ולמודים מעשיים, בגילדה לימודים גבוהים המאפשרים קריירה בתעשייה הבינלאומית והמקומית או לייצור פרטי. במסלול שנתי, קורס ערב, או קורס מזורז למעצבים. הלימודים בגילדה מתאימים לסטודנטים ללא רקע קודם בעיצוב, כמו גם למעצבים בתחומים שונים, המעוניינים לרכוש תחום ידע חדש ומקצוע מעשי.

תוכנית הלימודים: הגילדה ממשיכה מסורת רבת שנים של הוראת מלאכות תוכנית הלימודים כוללת למודי עיצוב ברמה גבוהה, לצד טכניקות ייצור מסורתיות וטכנולוגיות חדשניות. ייחודה הוא בהיקפה המקצועי העשיר והממצה בכל רמות הביצוע והיישום. ובכך, מתאפשר לכל סטודנט לבטא את סגנונו האישי, לבחור את מסלול היישום, ולהגשים את ייעודו. ההכשרה המקצועית היא קלאסית, וכוללת התנסות מעשית ויישומים טכניים. בוגרי הגילדה מבוקשים בזכות המומחיות והסטנדרטים הגבוהים. כאשר הבוגרים בתחומי הנעליים ואביזרי האופנה מהווים את קצה הפירמידה של עולם האופנה.
סיוע בהשמת כ'א ותעסוקה
הגילדה מעניקה לבוגריה חממה של השמת כ'א והזדמנויות עסקיות בתום לימודיהם. מקשרת אותם למוקדי התעשייה המקומית או למעצבי על בינלאומיים. ולבסוף, מלווה אותם מול ספקים ויצרנים מקומיים עם פתיחת סטודיו פרטי

מוסד מוכר לקבלת פיקדון עפ'י חוק קליטת חיילים משוחררים


 


התקשרו אלי עכשיו
מלא/י את פרטיך
ונחזור אליך בהקדם

מידע לימודים
תחומי לימודים
מסלולי לימודים
קורסים נוספים
ייעוץ לימודים
פרסום באתר
כל הזכויות שמורות © 2003 לימודים אינפו / אינפו ערוצי מדיה ותקשורת בע"מ        תנאי שימוש      כתוב לנו      RSS