לימודים אינפו לימודים אינפו
פורטל לימודים מס' 1 בישראל
www.limudim-info.co.il
מכללות | קורסים
התקשרו עכשיו למידע לימודים 03-921-3193
מידע לימודים טלפוני - מענה אנושי
לימודים  |  כתבות
EZWAY פסיכומטרי

EZ Way פסיכומטרי לבעלי לקויות למידה והפרעות קשב וריכוז

קורס הכנה לפסיכומטרי מותאם ללקויי למידה ובעלי הפרעות קשב וריכוז
מדוע צריך קורס פסיכומטרי מותאם ללקויי למידה? בשנים האחרונות עולה המודעות לחשיבות התאמת שיטות הלמידה ודרכי העבודה בעבור תלמידים בעלי לקויות למידה והפרעות קשב וריכוז העומדים בפני המבחן הפסיכומטרי. קורס זה מתייחס לקשיי התלמידים ועובד על תפיסת החומר, תרגול החומר ואסטרטגיות בחינה באופן שיאפשר לתלמידים לקויי למידה לעבור בהצלחה את משוכת הפסיכומטרי.
הקורס המותאם של EZ Way פסיכומטרי שונה באופן מהותי מכל מה שהיה נהוג עד היום בעולם הפסיכומטרי:
מי סייע בבניית הקורס והתאמתו ללקויי למידה ותלמידים עם הפרעות קשב וריכוז? הקורס נכתב ונבנה ע'י מחלקת המחקר ופיתוח של EZ Way בשיתוף פסיכולוגים וגורמים מקצועיים מהמובילים בארץ בתחום הוראה ללקויי למידה. ביניהם: אגודת ניצן, המרכז המכינות ללקויות למידה באוניברסיטת חיפה, מכללת סמינר הקיבוצים והמרכז האקדמי רופין, המרכז ללקויות למידה בחדרה וקרית ביאליק ועוד.
למי מתאים הקורס? אם אי פעם אובחנה אצלך לקות למידה כלשהי או הפרעת קשב וריכוז, אם קיבלת הקלות במבחנים בתקופת התיכון, אם חשוב לך קורס תומך במיוחד – צור איתנו קשר.
יועצי הלימודים שלנו יסבירו לך על תהליך קבלת ההקלות במבחן הפסיכומטרי [אשר שונה מתהליך קבלת ההקלות בבגרויות], על הקורס המותאם ועל החשיבות שלו בהכנה טובה ומקיפה לקראת הפסיכומטרי.
איפה ניתן ללמוד קורס זה? קורסי פסיכומטרי מותאמים ללקויי למידה של חברת EZ Way נלמדים באוניברסיטת חיפה, אוניברסיטת בר אילן, אוניברסיטת בן גוריון, מכללת סמינר הקיבוצים בת'א, מכללת הדסה בירושלים ובשלוחות של המרכז הארצי ללקויות למידה בחדרה וקרית ביאליק.
מספר המקומות בכל כיתה הוא עד 16 תלמידים ולכן ההרשמה לקורס זה מסתיימת מוקדם מהרגיל!
למידע נוסף ולהרשמה נא מלא/י את פרטיך ושלח/י עכשיו

EZ Way פסיכומטרי - לעמוד ראשי

מלא/י את פרטיך
ונחזור אליך בהקדם

מידע לימודים
תחומי לימודים
מסלולי לימודים
קורסים נוספים
ייעוץ לימודים
פרסום באתר
כל הזכויות שמורות © 2003 לימודים אינפו / אינפו ערוצי מדיה ותקשורת בע"מ        תנאי שימוש      כתוב לנו      RSS