לימודים אינפו לימודים אינפו
פורטל לימודים מס' 1 בישראל
www.limudim-info.co.il
מכללות | קורסים
התקשרו עכשיו למידע לימודים 03-921-3193
מידע לימודים טלפוני - מענה אנושי
לימודים  |  כתבות
לימודי תעודה - אוניברסיטת אריאל
אוניברסיטת אריאל

אוניברסיטת אריאל - קורסים בנושא שוק ההון

ניתוח נתונים כלכליים במט'ח
ניתוח הנתונים הכלכליים בעולם מביא להבנה טובה יותר של מאפייני השוק, החברה והסביבה העסקית בה פועל הסוחר, ומאפשר לו להשקיע בצורה חכמה ורווחית.
מטרת הקורס היא להעניק לסוחר כלים מעשיים על מנת לקבל החלטות מסחר בהתאם למצב הכלכלי ולפרמטרים שונים. הקורס מכוון לנתונים המשפיעים ביותר שיוכלו לצייר תמונת מצב עדכנית של השווקים בעולם.
קורס ניהול מסחר מעשי בשוק ההון 'דילר'
מטרת הקורס היא להקנות כלים לניהול השקעות ולביצוע ניתוחים פיננסיים ברמה הפונדמנטליסטית והרמה הטכנית. בקורס נכיר נגזרים פיננסים נפוצים, ניישם אסטרטגיות בניהול תיקי השקעות, ונפתח יכולת לניתוח שוק וביצוע אנליזות בנגזרים שונים.
מבוא לעולם המט'ח
שוק המט'ח / [FOREX [Foreign Exchange, הנו השוק הפיננסי הגדול בעולם, עם היקף מסחר המתקרב ל-3 טריליון דולר ביום, יותר מפי 70 מהיקף המסחר בכל בורסות ארה'ב גם יחד. ניצול אופטימאלי של יתרונות שוק המט'ח מוביל את הסוחר לתשואות גבוהות יותר בהשוואה לכל נגזרת פיננסית אחרת.
יתרונותיו הבולטים של שוק המט'ח: מסחר רציף 24 שעות ביממה, מימון עסקאות נמוך, נזילות אדירה המאפשרת מימוש כמעט בכל שער, אפיקי מידע רבים ועוד. יתרונות אלו ועוד הופכים אותו לאחד מאפיקי ההשקעה האטרקטיביים ביותר למשקיעים מנוסים ומתחילים כאחד.
אסטרטגיות מסחר מתקדם במט'ח
המכללה האזורית אריאל, חברה לחברת ההון Finaxo ופותחת עימה קורסים עדכניים ושימושיים לטובת האדם העוסק בכלכלה בישראל או המעוניין להשתלם בתכנים אלו למען עיסוק בהון האישי. חלק מהקורסים מובאים כסדנאות קצרות, וחלקם כקורסים מעשיים ומעמיקים, מתוך ניסיון וצרכים של שוק הון בישראל. סדנא זו מקנה כלים לניתוח כדאיות בכניסה לעסקאות בשיטת הנרות היפנים מעשירה ומשכללת את יכולת הסוחר והאנליסט לזהות מגמות והזדמנויות בשוק ההון.
מסחר באופציות ונילה
בואו ללמוד כיצד להגביל את הסיכונים ולהגן על תיקי ההשקעה המט'חים בכל מצב נתון. הקורס מקנה לסוחר אסטרטגיות להשקעה חכמה במט'ח, ניהול סיכונים ושילוב של מסחר עם נכסי בסיס לאופציה.
מסחר בחוזים עתידיים וחוזים צמודים
שוק החוזים הינו אחד מהשווקים המובילים בעולם, באמצעות שוק זה ניתן לסחור במגוון רחב של מוצרים כגון: נפט, סוכר, חיטה, נחושת, אורז..החוזים מאפשרים לנו לסחור במניות ובמדדים באמצעות מימון נמוך דבר שהפך את המסחר בהם לכלי נפוץ ואטרקטיבי.
למידע נוסף אנא מלא/י את פרטיך ושלח/י עכשיו..
מלא/י את פרטיך
ונחזור אליך בהקדם

מידע לימודים
תחומי לימודים
מסלולי לימודים
קורסים נוספים
ייעוץ לימודים
פרסום באתר
כל הזכויות שמורות © 2003 לימודים אינפו / אינפו ערוצי מדיה ותקשורת בע"מ        תנאי שימוש      כתוב לנו      RSS