לימודים אינפו לימודים אינפו
פורטל לימודים מס' 1 בישראל
www.limudim-info.co.il
מכללות | קורסים
התקשרו עכשיו למידע לימודים 03-921-3193
מידע לימודים טלפוני - מענה אנושי
לימודים  |  כתבות
מהות - חזרה לעמוד ראשי

מהות - הכשרת מטפלים לילדים, נטורופתיה, תזונה הוליסטית

מהות עולמו של הילד - התוכנית להכשרת מטפלי ילדים לפתוח מיומנויות תפקוד למידה ורגש
מהות עולמו של הילד - לראשונה בישראל - תוכנית המשלבת גישות שונות לטיפול בילד בכלים פסיכולוגיים וחינוכיים בגישה הוליסטית. בתוכנית ילמדו השילובים בין התחומים הבאים: תרפיית אור צליל וצבע, הטיפול המשפחתי, פסיכולוגיה של הילד, חינוך מיוחד, לקויות למידה על גווניהן, אינטליגנציה רגשית, תרפיות מגע ותנועה, רפואה מערבית ועוד.
התוכנית מיועדת לאנשי מקצוע, מחנכים, מורים, גננות, יועצים, הורים, ולכל העוסקים עם ילדים. כמו כן לכל המועניינים לרכוש הכשרה מקצועית בתחום.
מגמת לימודי נטורופתיה
מהי נטורופתיה? הנטורופתיה הינה שיטת ריפוי טבעית, הוליסטית ורב-תחומית. הרפואה הטבעית, ובכללה הנטורופתיה, מלמדות אותנו כי הגוף מסוגל לרפא את עצמו. כל שעלינו לעשות הוא לחזק אותו ולתמוך במערכות הריפוי העצמי הטבעיות של הגוף. מטרת המטפל הטבעי/הנטורופת היא לעורר מערכות ריפוי אלה ובכך לשמר את בריאות הגוף ולהחזיר אותו לאיזון במידת הצורך.
תוכנית הכשרת המטפלים בנטורופתיה מכילה בתוכה את מגמת התזונה טבעית, ומאפשרת לבחור בין אחת ממגמות המגע [רפלקסולוגיה, שיאצו או עיסוי], צמחי המרפא, שיטות אבחון שונות ושילוב תחומי מודעות,לצד קורסי חובה ברפואה מערבית.
בין הקורסים הנלמדים במסגרת מגמת הנטורופתיה ניתן למצוא קורסים בארומתרפיה, בישול מבריא, פרחי באך, צמחי מרפא, אירידיולוגיה, קורסים שונים להתפתחות אישית, קורסי חובה ברפואה מערבית, וכן קורס בשיווק עצמי, לצורך השלמת הכשרת המטפלים.
*תוכנית לימוד ארבע שנתית המוכרת ע'י איגוד הנטורופתיה הישראלי
רכזת המגמה: דר' ענת גרינשטיין, המייסדת והיו'ר הראשון של איגוד הנטורופתיה בישראל.
הכשרת מטפלים בתזונה הוליסטית
מכללת מהות דוגלת בגישה הוליסטית, וגם הכשרת מטפלים בתזונה נעשית מתוך גישה זו. אנו סבורים כי השכלנו להרכיב תוכנית הכשרת מטפלים בתזונה הוליסטית שהיא תוכנית מעמיקה, מקיפה וראויה.
הגישה ההוליסטית: הגישה ההוליסטית רואה באדם שלם, מכלול של גוף ונפש. גם בכל הקשור לתזונה, אנו מאמינים כי יש להתייחס לכל אדם ואדם כפרט ייחודי שאין שני לו, על כל המורכבות שבו ועל כל רבדיו.
תזונה הוליסטית: תזונה הוליסטית היא נקודת מפגש ראשונית ומיידית בין גוף ונפש, בין חומר ורוח. התזונה יכולה לשמש כחוויית מודעות המקשרת בין הנפש לגוף.
במסגרת הכשרת המטפלים בתזונה הוליסטית ניתן ללמוד קורס בודד של תזונה הוליסטית, אך לטעמנו הכשרת מטפלים בתזונה הוליסטית מצריכה תוכנית שלמה להכשרת הסטודנטים ממספר כיוונים שונים, באופן מקיף וראוי.
מסלול הכשרת מטפלים בתזונה הוליסטית כולל שלוש שנות לימודים, לצורך היכרות מעמיקה עם כל ההיבטים של תחום התזונה- הצד ההוליסטי, צד הרפואה המשלימה והצד הרפואי הקונבנציונלי יחד עם הצד הפיזי.
מסלול לימודים זה 'מטפל רב-תחומי במגע' מאפשר לבוגריו להרכיב ארגז כלים שלם ומלא על מנת שהבוגרבסיום לימודיו, יוכל לנהל קליניקה מקצועית ופורייה.
למידע נוסף מלא/י את פרטיך ושלח/י עכשיו..
מלא/י את פרטיך
ונחזור אליך בהקדם

מידע לימודים
תחומי לימודים
מסלולי לימודים
קורסים נוספים
ייעוץ לימודים
פרסום באתר
כל הזכויות שמורות © 2003 לימודים אינפו / אינפו ערוצי מדיה ותקשורת בע"מ        תנאי שימוש      כתוב לנו      RSS