לימודים אינפו לימודים אינפו
פורטל לימודים מס' 1 בישראל
www.limudim-info.co.il
מכללות | קורסים
התקשרו עכשיו למידע לימודים 03-921-3193
מידע לימודים טלפוני - מענה אנושי
לימודים  |  כתבות
המרכז להשכלה פיננסית - עמוד ראשי

השקעות ויזמות בנדל''ן - המרכז להשכלה פיננסית

השקעות ויזמות בנדל'ן - ענף הנדל'ן טומן בחובו פוטנציאל אדיר להשקעות חכמות. הצטרפו למסע מרתק אל לב ליבו של הנדל'ן הישראלי ותלמדו כיצד לייצר הכנסה פאסיבית המבטיחה קיום כלכלי לכל החיים גם אם ברשותכם הון עצמי מינימאלי בלבד!
על הקורס: נדל'ן, בהיותו נכס פיזי, מתאפיין ביציבות, ומאפשר לבעליו בטחון כלכלי. יזמות, ניהול ופיתוח נדל'ן מחייבים ידע, כלים וניסיון בהתמודדות אינטגרטיבית עימו, כדי לאפשר עשייה וניצול הזדמנויות. את כל אלה נקבל בקורס הנדל'ן המקיף, המקצועי והמעשי ביותר בארץ.
מטרת הקורס: לימוד הבסיסים הרלוונטיים להשקעות ויזמות בנדל'ן - דיני החוזים, דיני המקרקעין, דיני התכנון והבניה ודיני מיסוי המקרקעין, ובמקביל הכרות עם עולם יזמות המקרקעין, על ידי ניתוח מגוון אירועים. הקורס יקנה גם כלים מעשיים ליזמות, דרכי איתור מידע והתמודדות עם מידע רלוונטי.
בכל אחד מהנושאים יועברו עקרונות ובסיסי מידע, תוך יישום במקביל מהשטח, התמקדות בנושאים העיקריים ונגיעה בנושאים רבים נוספים. עם סיום הקורס יהיו לכל אחד מהמשתתפים יכולת ובטחון גדולים יותר לבצע עסקת נדל'ן, תוך היכרות עם אופן תפקודם של כל אחד מבעלי המקצוע שבהם יש להיעזר.
זהו קורס ייחודי בהיותו יישומי- הכנסת השטח, העסקאות שבשטח ועסקאות המבוצעות על ידי המשתתפים לקורס, כך שבסופו של דבר תדע: לרכוש נכס נדל'ן ולמקסם את הרווח ממנו, מה עומד בפניך כאשר אתה בא לבצע עסקה, למנף את עצמך ברכישה ולהיזהר מנכסים בעייתיים.
למי מיועד הקורס: הקורס מיועד לכל אדם המעוניין לרכוש ידע וכלים בתחום הנדל'ן, החל מהמשקיע הפרטי- הפעולות הבסיסיות של קנית נכס מניב [דירה], איתור נכסים, בנייה על גגות, תמ'א 38, וכלה במנהל המעוניין לפתח את תחום הנדל'ן בחברתו או לפתח את מקרקעי החברה ויזם הנדל'ן המבקש להשביח את פעולתו. בקורס מגוון משתתפים, החל מחסרי כל ידע מוקדם, המשך בבעלי מגע עם נדל'ן [כגון עובדי בנקים למשכנתאות, עובדי חברות נדל'ן ויזמים] וכלה במנהלי חברות וחשבים. מובהר כי הקורס אינו דורש ידע מוקדם.
פרויקט קורס: כל משתתפי הקורס ישתתפו בפרויקט קורס. מטרת הפרויקט היא יישום החומר הנלמד בתחומים השונים [כלכלי, שמאות, מימון, משפטי, תכנון ובניה, הזדמנויות] באופן שיוודא רכישת יכולות ביצוע בשטח לקראת עריכת עסקאות באופן עצמאי, כשבתום הפרויקט ירכוש כל סטודנט יכולת עצמאית לאתר נכס, לבדוק אותו בכל הבחינות, לבצע מימון מושכל תוך חסכון בעלויות, להשכיר.
מנהל תחום: עו'ד רביב לוי, לשעבר חבר בוועדה המייעצת לרשם המתווכים במקרקעין, בעל משרד פרטי המתמחה בנדל'ן, מרצה במכללת רופין, מרצה מן החוץ במרכז הבינתחומי בהרצליה ומרצה את הקורס 'הנדל'ן בישראל' במוסדות אקדמאים, ועו'ד יוסי ברג, בעל רקורד עשיר של עשייה בתחום המקרקעין, במשרדי עורכי דין ובמשרד שמאות מקרקעין ומדידות, תוך מעורבות אישית בקידום פרויקטים יזמיים בנדל'ן. בין המרצים בקורס אנשי מקצוע בכירים בתחום שמאות המקרקעין, האדריכלות, הפסיכולוגיה והמשפטים.
למידע נוסף אנא מלא/י את פרטייך ושלח עכשיו..
מלא/י את פרטיך
ונחזור אליך בהקדם

מידע לימודים
תחומי לימודים
מסלולי לימודים
קורסים נוספים
ייעוץ לימודים
פרסום באתר
כל הזכויות שמורות © 2003 לימודים אינפו / אינפו ערוצי מדיה ותקשורת בע"מ        תנאי שימוש      כתוב לנו      RSS