לימודים אינפו לימודים אינפו
פורטל לימודים מס' 1 בישראל
www.limudim-info.co.il
מכללות | קורסים
התקשרו עכשיו למידע לימודים 03-921-3193
מידע לימודים טלפוני - מענה אנושי
לימודים  |  כתבות
המרכז להשכלה פיננסית - עמוד ראשי

השקעות בשוק ההון - המרכז להשכלה פיננסית

השקעות בשוק ההון - ההיסטוריה מוכיחה בוודאות כי אחרי כל שקיעה בשוק ההון, מגיע גל חדש, גבוה מקודמיו. זה הזמן לסיור מודרך בעולם הפיננסים, על כל אפשרויות ההשקעה שהוא מציע, דווקא עכשיו!
על הקורס: קורס השקעות בשוק ההון הינו הקורס הבסיסי בשוק ההון. קורס זה סוקר את כלל האפיקים הפיננסים הקיימים בשוק ההון. בנוסף, ללמידה המעמיקה על כלל האפיקים הפיננסיים ישנו חלק המלמד את שיטת הניתוח הטכני.
-החלק הראשון, הינו הצגת שוק ההון הישראלי והעולמי, מושגים והגדרות, שיטות מסחר, זמני מסחר, פקודות מסחר, ניתוח דוחות פיננסיים והכרת השחקנים המרכזיים בשוק הישראלי והעולמי.
-חלקו השני, יתרכז בהקניית ידע מעשי ותיאורטי באפיקים הסולידיים השונים אשר מאופיינים ברמת סיכון נמוכה, כגון: אג'ח, אג'ח להמרה וכו'.
-החלק השלישי, מקנה למשקיע ידע מעשי ותיאורטי בשוק תעודות הסל, קרנות נאמנות, מניות ואופציות מעו'ף.
-החלק הרביעי, מקנה ידע מעשי ותיאורטי בשיטת הניתוח הטכני אשר תשמש את המשקיע לזיהוי מגמות בשוק [מגמת עליה, ירידה ודשדוש]. שיטה זו הינה מתאימה לניתוח של כלל האפיקים הפיננסיים הקיימים בשוק ההון.
-בחלקו החמישי, תוצגנה תוכנות מסחר, יתבצע תרגול בזמן אמת ומצוי מקסימאלי של תיק ההשקעות. בנוסף, ייחשף המשקיע לשוק מרתק ועתיר הפוטנציאל - שוק המט'ח והנגזרים הפיננסיים השונים.
-החלק השישי, יתרכז בעקרונות ובשלבים בבניית וניהול תיק ההשקעות העצמאי.
פרקטיקה בקורס: הקורס משלב משחק משקיעים, אשר מטרתו להקנות למשקיע ביטחון וידע מעשי בניהול תיק השקעות עצמאי. לרשות כל משקיע יוקצו 200,000 ש'ח ווירטואליים אשר ינוהלו על ידי המשקיע על פי העקרונות והתכנים שילמדו במהלך הקורס. בכל שבוע יתבצע מעקב אחר תשואות התיקים המנוהלים על ידי המשקיעים בקורס, כל זאת באמצעות הכוונה מתמדת של מרצי הקורס. 


קורס למנצח - המרכז להשכלה פיננסית יעניק אחד מהקורסים הבאים: אופציות מעו'ף / ניתוח טכני לבעל התשואה המרבית בקורס.
מנהל תחום: ישראל מורגנשטרן - יו'ר ועדת השקעות בבית ההשקעות 'ביג שוקי הון', סוחר ופעיל בשוק ההון משנת 1999. מרצה בבנקים [בנק הבינלאומי], כותב בעיתונות דה מרקר, גלובס, וביזנס פוסט.
למידע נוסף אנא מלא/י את פרטייך ושלח עכשיו..

מלא/י את פרטיך
ונחזור אליך בהקדם

מידע לימודים
תחומי לימודים
מסלולי לימודים
קורסים נוספים
ייעוץ לימודים
פרסום באתר
כל הזכויות שמורות © 2003 לימודים אינפו / אינפו ערוצי מדיה ותקשורת בע"מ        תנאי שימוש      כתוב לנו      RSS