לימודים אינפו לימודים אינפו
פורטל לימודים מס' 1 בישראל
www.limudim-info.co.il
מכללות | קורסים
התקשרו עכשיו למידע לימודים 03-921-3193
מידע לימודים טלפוני - מענה אנושי
לימודים  |  כתבות
מסלולי הכשרה והסבה לכניסה לעולם ההייטק - ראשי

הכשרת מתכנתי .NET Framework 4/4.5 בסביבות Web ופיתוח שירותי ענן


מאז יציאת סביבת הפיתוח .NET לשוק לפני כמעט עשור, הביקוש למפתחי .NET גבוה בעקביות, וממשיך רק לצמוח עם הגידול בביקוש ליישומים מבוססי אינטרנט.
ההכשרה מאפשרת לבוגרים להגיע לסביבת העבודה מצוידים בכלים ובהתנסות מעשית בפיתוח ובפתרון בעיות ממשיות. מעבר לידע הנצבר. לאחרונה נוסף נושא הפיתוח למחשוב הענן, שסומן כתחום שיוביל את עולם ה- IT בעשור הקרוב.
מסלול זה מספק כלים לפיתוח על פלטפורמת הענן Azure של מיקרוסופט, ובכך פותח הזדמנויות תעסוקה רבות ואפשרות להתברג ולצמוח בתחום המבוקש.
מסלול  זה מכשיר את בוגריו כאנשי פיתוח בתחום יישומי האינטרנט, תוך שימוש בטכנולוגיות והכלים המתקדמים ביותר מבית מיקרוסופט כגון Visual Studio  ו-NET 4/4.5.
בוגרי המסלול יוכלו לתכנן, לפתח ולפרוס יישומי אינטרנט מורכבים, הכוללים ממשק משתמש מתקדם בצד הלקוח ושימוש בבסיסי נתונים מתקדמים, כגון .SQL Server 2008 בנוסף מספק המסלול כלים ליצירת יישומים מבוססי ענן אשר יאוחסנו על פלטפורמת ה- Azure של מיקרוסופט.
מסלול ייחודי זה נבנה בשיתוף פעולה של צוות מקצועי המורכב מטובי המומחים בתחום פיתוח .NET, בעלי נסיון מקצועי רב שנים בהדרכה.
יתרונות המסלול:
- מהי הדרך הכי טובה היום להגיע לכל אדם בעולם? העולם היום הוא עולם של Cross Platform, והטכנולוגיה שולטת היא HTML  - הפלטפורמת Web היחידה שבאמצעותה ניתן להגיע לכל פלטפורמה אחרת, לכל מכשיר, לכל אדם. מסלול הכשרה זה מתמקד בלימוד מעמיק וברמה גבוהה של טכנולוגיית ASP .NET ו MVC 4   שמאפשרות ליצור HTML. במהל במסלול ילמדו החידושים ב-HTML 5  ו-CSS3 המאפשרות פיתוח ועיצוב מתקדמים יותר לעולם ה- Web.
- מסלול הכשרה זה מאפשר לתלמידים להגיע לרמת ידע גבוהה מאוד אחרי לימוד מעמיק והתמקדות  בהתמחות Web לאורך 650 שעות לימוד תוך כדי צבירת ניסיון מעשי ע'י למידה ותרגול, ויצירת בסיס איתן להמשך למידה של קורסים מתקדמים בתחום ה-NET..
- המסלול מתבסס על כלי הפיתוח Visual Studio  - הכלי החזק והמתקדם ביותר בעולם לפיתוח יישומים מורכבים, הן בצד הלקוח והן בצד השרת.
- פרויקט מתגלגל: מסלול הכשרה זה משלב פרויקט מתגלגל [חובת הגשה] המהווה ציון דרך ודגשים לחומר הנלמד. הפרויקט מאפשר לתלמידים לתרגל בניית פרויקט מעשי, על כל שלביו, החל מתכנון ועד הקידוד בפועל והבדיקות, תוך שימוש בבסיס נתונים ובסביבת הפיתוח המתקדמת הנלמדת במסלול. הפרויקט יבוצע באופן עצמאי ובהנחיית המרצה וילווה את התלמידים במהלך המסלול. הפרויקט בנוי בשלבים וידרוש להתמודד עם החלק המעשי בתחום פיתוח WEB ובהתאם לנושאים הרלוונטיים במסלול.
קהל היעד:
- מועמדים ללא רקע בתחום התכנות ולבעלי רקע בסיסי בפיתוח תוכנה
דרישות קדם:
- הכרה תפעולית של מערכת ההפעלה חלונות
- יכולת קריאה והבנת אנגלית
- מעבר מבדק התאמה

מלא/י את פרטיך
ונחזור אליך בהקדם

מידע לימודים
תחומי לימודים
מסלולי לימודים
קורסים נוספים
ייעוץ לימודים
פרסום באתר
כל הזכויות שמורות © 2003 לימודים אינפו / אינפו ערוצי מדיה ותקשורת בע"מ        תנאי שימוש      כתוב לנו      RSS