לימודים אינפו לימודים אינפו
פורטל לימודים מס' 1 בישראל
www.limudim-info.co.il
מכללות | קורסים
התקשרו עכשיו למידע לימודים 03-921-3193
מידע לימודים טלפוני - מענה אנושי
לימודים  |  כתבות
מכללת תילתן - עמוד ראשי

מכללת תילתן - מסלולי לימוד

מסלול לימודי עיצוב גרפי

מסלול תלת-שנתי המיועד למי שרוצה להיות מעצב גרפי. המסלול מתחיל ביסודות העיצוב, ומכיל נושאים כמו טיפוגרפיה, איור, עיצוב חלל מסחרי, עיצוב אריזה, ארט-דיירקשן, פירסום והתנסות מעשית בעבודה מול לקוחות אמת.
בשנה השלישית בוחרים התמחות ומתמקדים בתחום מועדף: עיצוב גרפי ]איור/אריזה/חלל מסחרי[, עיצוב פנים, צילום לפירסום, קופירייטינג ופירסום או עיצוב לאינטרנט ומולטימדיה. בשנה הרביעית יש אפשרות להשלים לתואר אקדמי באחת מהאוניברסיטאות איתן מתקיים שיתוף פעולה.
אפשרות לימודים: מסלול בוקר / ערב
מסלול לימודי עיצוב פנים
המסלול מכשיר מעצבי פנים לסביבת מגורים ומבנה ציבורי. במהלך הלימודים מודגשת חשיבות הבנת החלל. הלימודים נערכים בצורה תיאורטית - פרונטלית ובצורה מעשית - פרויקטים.
אפשרות לימודים: מסלול בוקר / ערב
קופירייטינג ופירסום
מטרת המסלול לקופירייטינג ופרסום הוא לפתח ולשכלל את כשרונם של הלומדים בו, על ידי מתן כלים מקצועיים, ידע וחשיפה לאפשרויות הגלומות במקצוע זה. השילוב של כתיבה יצירתית, תחביר, שליטה בשפה ובאסתטיקה של הכתב - הצורה, מהווים בסיס לעבודת הקופירייטר.
הקופירייטר מהווה מרכיב מרכזי ומקצועי בענפי הפרסום, התוכן וההסברה, ובגדול - התקשורת. תפקידו להמציא, לנסח, למכור, לכתוב וליצור טקסט ורעיון מתאימים לקהל היעד שהוגדר. שילוב יסודות השפה העברית עם תכנים עדכניים והכנה לעולם שמחוץ לאקדמיה מקנה לסטודנט מקצוע יוקרתי וייחודי תוך הכנה מעשית לקליטה מוצלחת בשוק.
אפשרות לימודים: מסלול ערב
מרקום - תקשורת שיווקית

מקצוע ה-MarCom משלב את יכולות העיצוב עם יכולות הניהול. המסלול הוא בהתאמה אישית, ומיועד לאלו המעוניינים להשתלב בתפקידי ניהול בכירים בחברות ואירגונים גדולים ולאלו המעוניינים בניהול עסק עצמאי.
מרקום - תקשורת שיווקית בעברית - זו היחידה המקשרת בין תדמית הלקוח לבין כל הגורמים המקצועיים שמציגים את התדמית לצרכן. בתחום התקשורת של ימינו, מרובה הערוצים: דיגיטלי, אודיו, עיתונים, קולנוע, טלוויזיה, אריזות, תערוכות ועוד, יש צורך בגורם מקצועי המסוגל לנווט ולרכז פרוייקטים בין כל האפשרויות הרבות והמגוונות, מרקום הוא החיבור האולטימטיבי בין פירסום, שיווק ומדיה לבין הלקוח. מרקום מאגד בתוכו ידע מתחומים רבים, יצירתיות ומקוריות, הבנה מקצועית והתמצאות בתחומי העיצוב, פרסום, דפוס, שיווק, ערוצי פירסום, תקשורת, יחסי ציבור ופסיכולוגיה.
אפשרות לימודים: מסלול מותאם אישית
מסלול צילום לפירסום
מסלול ההתמחות צילום לפירסום מקיף תחומים רבים של התמחות, ומיועד לבעלי ניסיון בצילום, וכן לחסרי ניסיון המעוניינים להתמקצע בצילום בכלל ובצילום לפרסום בפרט, אנשים דינמיים ויצירתיים, המעוניינים לפתח בעבודתם חשיבה ויצירתיות להשתלב בתחום תקשורת ההמונים.
אפשרות לימודים: מסלול בוקר / ערב
מסלול לימודי עיצוב לאינטרנט
מהפכת האינטרנט הביאה את השימוש במדיה זו לאמצעי פרסום והעברת מידע זמין ואפקטיבי ביותר. הלימודים במסלול המדיה האינטראקטיבית יאפשרו לבוגרים להקים, לעצב ולתחזק אתרים ברמה הגבוהה ביותר, תוך שילוב ידע מתקדם בעיצוב ואסתטיקה עם טכנולוגיות ושימוש בתוכנות ליצירת סביבה וירטואלית, ממשקים ידידותיים ויעילים למשתמש ויצירת אנימציה אינטראקטיבית.
אפשרות לימודים: מסלול בוקר / ערב
מסלול לימודי אנימציה ופוסטפרודקשן
אנימציה היא יצירת אשליה של תנועה, הנעה של דמויות, עצמים, צורות וצבעים. הודות לכניסתן של תוכנות ידידותיות למשתמש, הפכו האנימציה ועריכת הווידאו למקצוע מבוקש. התמחויות במסלולים אלו, בשילוב לימודי עיצוב גרפי, הם התגלמותה של המולטימדיה. זהו מפגש בין אמצעים ואמנויות מתחומים שונים והפיכתם ליצירה אחת - לטלוויזיה, למחשב או לקולנוע.
בין הנושאים הנלמדים: איור, אנימציה מודרנית, אפטר אפקטס, אפקטים מיוחדים לקולנוע ולטלוויזיה, אנימציית דמות, מושגים בסינמטוגרפיה, תלת מימד, אריזות טלוויזיוניות, שילובי וידאו, פרנטציות, בניית תיק עבודות ועוד.
סטודנטים במסלול התמחות זה יכולים לשלב את לימודיהם עם לימודי תוכנת MAYA.
אפשרות לימודים: מסלול בוקר / ערב
לימודי תוכנת MAYA
מיה היא תוכנה זוכת אוסקר ליצירת הדמיות דיגיטליות, אנימציה בתלת-מימד ואפקטים. המסלול מקנה לבוגריו את הידע למימוש היצירה בעולם התלת מימדי הדיגיטלי/וירטואלי תוך התמקדות בהתייחסות, חשיבה תלת מימדית וחידוד הראיה התלת מימדית. הסטודנטים מונחים בבניית מודלים, הטלת טקסטורות, תאורה, שליטה במצלמות, יצירת עולם וירטואלי תלת מימדי, אנימציה, בניית דמויות, אנימציה של דמויות ואפקטים מיוחדים תוך מתן דגש על שילוב כל הידע הנלמד בבניית סצינה/קומפוזיציה ליצירת סרטון אנימציה.
אפשרות לימודים: מסלול בוקר / ערב
מסלול מבצעים גרפיים CDT
קורס יחודי ותכליתי המכשיר את המבצעים הגרפיים של ענפי העיצוב, הדפוס, הפרסום וההיי-טק. יושם דגש על מקצועיות בעבודה עם התוכנות המובילות בעולם הגרפיקה הממוחשבת ובשליטה בהפעלת מחשב המקינטוש, תוך שילוב לימודי יסודות העיצוב. הדגש יושם על יכולת הפעלת תוכנות וגם על רכישת ידע בסיסי ומתן פתרונות עיצוביים בסיסיים.
אפשרות לימודים: מסלול בוקר / ערב
מסלול עיצוב אתרי אינטרנט IMD
האינטרנט מצוי היום בכל חברה, עסק, בית או משרד. הוא חדר לכל תחומי החיים וככל שיש בו יותר מידע ויותר אתרים, כך גובר הצורך בבניה של אתרים חדשים ושיכלול העיצוב של אתרים ישנים על מנת שיהיו יותר אפקטיביים, יותר מוכרים ויותר אטרקטיביים ואינטראקטיביים.
המסלול מקיף ומקצועי, ייחודי לתילתן, המכשיר ומסמיך את בוגריו לביצוע בתוכנות גרפיות לעיצוב ובניית אתרים משולבי מולטימדיה ומעוצבים בעזרת תוכנות גרפיות מתקדמות. הקורס כולל תירגול מעשי מרובה ומספר פרוייקטים מעשיים.
אפשרות לימודים: מסלול בוקר / ערב
לימודי תוכנות גרפיות Photoshop ,InDesign ,Illustrator
בלימודי קורס זה, המשמש גם כמכינה ללימודי העיצוב הרב-שנתיים במכללה עומדת תילתן בראש המחנה, יוצאת ומחדשת, ומשלבת בתכנית הלימודים 4 תוכנות לשירות המעצב הגרפי.
דגש רב מושם על לימוד מקצועי ומקיף של התוכנות בסביבת עבודת הסטודיו הממוחשב, ועל שילוב התוכנות זו בזו. הסטודנטים יגלו כי תכנית הלימודים החדשה הולמת במיוחד את קצב ההתקדמות של העולם המחכה להם בחוץ. במהלך הקורס ניתנים שיעורי תירגול מונחה מחוץ למסגרת השיעורים הקבועה וניתנת אפשרות לתירגול חופשי בכיתות הלימוד לאורך כל שעות פעילות המכללה.
מכללת תילתן מציעה מסלול מיוחד למעצבים המעוניינים להשתלם רק בתוכנות InDesign ו-Illustrator. בוגרי הקורס יכולים לשמש כביצועיסטים במשרדי פרסום, בתי דפוס וסטודיו לעיצוב.
אפשרות לימודים: מסלול בוקר / ערב / משולב
לימודי חוץ - קורסי העשרה

בית הספר לצילום:
- צילום דיגיטלי למתחילים
- פוטושופ לצלמים
- סדנאות צילום ייחודיות - צילום מזון, צילום אופנה, צילום עירום בטבע ועוד
המחלקה לעיצוב פנים:
- תוכנית לימודים ייחודית המשלבת עיצוב פנים מגורים ועיצוב חלל מסחרי
קופירייטינג ופרסום

לימודי תוכנות
- Photoshop
- InDesign
- Illustrator
- Dreamweaver
- After Effect
- Flash
- Maya
ציור ורישום מתחילים ומתקדמים, כולל מרתונים עם מודליסטים בעירום
איור: סגנונות וטכניקות באיור. איור לספרי ילדים, איור להנפשה באינטרנט ועוד. נדרש ידע קודם.
דפוס והבאה לדפוס

למידע נוסף נא מלא/י את פרטיך ושלח/י עכשיו..
מלא/י את פרטיך
ונחזור אליך בהקדם

מידע לימודים
תחומי לימודים
מסלולי לימודים
קורסים נוספים
ייעוץ לימודים
פרסום באתר
כל הזכויות שמורות © 2003 לימודים אינפו / אינפו ערוצי מדיה ותקשורת בע"מ        תנאי שימוש      כתוב לנו      RSS