לימודים אינפו לימודים אינפו
פורטל לימודים מס' 1 בישראל
www.limudim-info.co.il
מכללות | קורסים
התקשרו עכשיו למידע לימודים 03-921-3193
מידע לימודים טלפוני - מענה אנושי
לימודים  |  כתבות
מסלולי הכשרה והסבה לכניסה לעולם ההייטק - ראשי

קורס הסבה לתכנות JAVA לסביבות Client, Enterprise ו-Mobile

קורס הסבה לתכנות JAVA לסביבות Client, Enterprise ו-Mobile
שפת JAVA הינה אחת משפות התכנות הפופולאריות ביותר בעולם המיועדת לשימוש בטכנולוגיות אינטרנט. השפה משמשת כיום מיליוני מתכנים בארץ וברחבי העולם לבניית אפליקציות. JAVA מספקת יכולות מלאות לבניית אפליקציות PC אך עיקר העיסוק בה הוא פיתוח תשתיות ל-WEB. החלק העיקרי בה כיום, הנקרא JEE, משמש כאוסף סטנדרטים המיועד למטרה זו ונפוץ מאוד כיום בתעשיית ה-IT. כיום רוב תעשיית ה-Enterprise בעולם בוחרת לעבוד בסביבת JEE אשר הוכחה כאמינה, יציבה וכמסוגלת לתת מענה לאתגרים הרבים שהתעשיה מציבה כגון – ריבוי משתמשים [סדרי גודל של מאות אלפים ואפילו מליונים] ומימושי business מורכבים ודינאמיים מאוד.
תיאור המסלול: קורס ייחודי זה מכשיר את משתתפיו לפיתוח בסיסי ומתקדם של אפליקציות ומודולים במוססי JAVA ו-JEE. הקורס מחולק לשלושת החלקים: קורסי בסיס, קורסי WEB וקורסים מתקדמים.
משך הקורס: 374 שעות אקדמאיות
קורסי בסיס – ההכרחיים להשגת יכולות פיתוח בסיסיות בכלל וב-JAVA בפרט. קורסי הבסיס כוללים את עקרונות הפיתוח, פיתוח בשיטת OBJECT-ORIENTED, פיתוח בשפת JAVA, בניית ממשקים גרפיים בשפה, עבודה מול בסיסי נתונים [SQL].
קורסי WEB - קורסים אלו מכירים את עולם ה-WEB ואת הטכנולוגיות המובילות בו. שלב זה הינו קריטי לפני הכניסה לעולם ה-JEE שכולו מתרכז במתן פיתרונות לפיתוח בצד השרת.
קורסים מתקדמים – קורסים הנכללים בחלק זה עוסקים בעיקרם בטכנולוגיות השונות שהן חלק מ-JET. הקורסים מועברים בסביבות שונות ובמגוון מוצרים המקנים ראיה רוחבית של כלים לצד לימודים מעמיקים ויסודיים של הטכנולוגיות עצמן. חלק זה אף כולל מודולים המתרכזים בעקרונות תכנון ועיצוב של אפליקציות המעניקים ערך מוסף למפתחים.
נושאי הלימוד:
מבוא לתכנות
מבוא לפיתוח מוכוון עצמים -  Object Oriented Programming
Java Programming Language
Introduction to SQL
Java Swing
קהל יעד: חסרי רקע בפיתוח ומפתחים בשפות פרוצדוראליות המבקשים לרכוש מקצוע בתחום פיתוח תוכנה בסביבת JAVA/JEE.
תנאי קדם:
•יכולת בסיסית של עבודה מול מחשב.
•מבחן ידע מקצועי.
•אנגלית ברמה טובה ויכולת התמודדות עם קריאת טקסטים באנגלית.
•בעלי רקע ו\או ניסיון פיתוח בשפות פרוצדורליות יכולים להתחיל מהמודול השני של הקורס כלומר, לוותר על המודול של מבוא לתכנות.

 

מלא/י את פרטיך
ונחזור אליך בהקדם

מידע לימודים
תחומי לימודים
מסלולי לימודים
קורסים נוספים
ייעוץ לימודים
פרסום באתר
כל הזכויות שמורות © 2003 לימודים אינפו / אינפו ערוצי מדיה ותקשורת בע"מ        תנאי שימוש      כתוב לנו      RSS