לימודים אינפו לימודים אינפו
פורטל לימודים מס' 1 בישראל
www.limudim-info.co.il
מכללות | קורסים
התקשרו עכשיו למידע לימודים 03-921-3193
מידע לימודים טלפוני - מענה אנושי
לימודים  |  כתבות
מסלולי הכשרה והסבה לכניסה לעולם ההייטק - ראשי

המסלול לבודק תוכנה המכין להסמכה ISTQB - הסמכת בדיקות ידניות ואוטומציה


המסלול לבודק תוכנה המכין להסמכה ISTQB - הסמכת בדיקות ידניות ואוטומציה+

נושא בדיקות התוכנה תופס תאוצה בשנים האחרונות והוא מהווה מרכיב חשוב ומשמעותי בפיתוח מוצרים וניהול פרויקטים. תוכנית בדיקות יסודית ואפקטיבית עשויה לחסוך שעות רבות של פתרון בעיות עתידיות.
איש הבדיקות הינו בעל תפקיד מרכזי בארגון ומהווה סמכות מקצועית שניתן ליישמה במגוון רחב של אפשרויות והיקפים, הן במישור של מתודולוגיות, נהלים והן בעבודה מול כלי פיתוח חדשים והגדרות ארגוניות שונות.
כיווני ההתפתחות המקצועיים הינם רבים ומגוונים: אחריות על תהליכי התכנון, הביצוע והבקרה של תחום האיכות בחברה [איסוף וניתוח נתונים], קביעת נהלי עבודה לתחומי אבטחת איכות ובקרת איכות, ניהול מערך ביקורת האיכות בארגונים שונים. כמו כן ניתן להתפתח בתחום של תכנון בדיקות תכנה, ביצוע בדיקות ולחובבי התכנות - מסלול הבדיקות האוטומטיות מצריך מן הבודק יכולות תכנותיות.
הקורס יעסוק בנושאים החשובים הנדרשים כיום מאיש ה-QA: עבודה עם בסיסי נתונים, הכרות עם שפות תכנה והכרות עם תחום ניתוח מערכות, מתודולוגיות בדיקה, תכנון בדיקות ושימוש בכלי בדיקה אוטומטיים הקורס הנ'ל הינו קורס ייחודי המספק לבוגריו היכרות עם 3 עולמות מרכזיים: מתודולוגיות בדיקות התוכנה [בכל הרמות], הכלים

מלא/י את פרטיך
ונחזור אליך בהקדם

מידע לימודים
תחומי לימודים
מסלולי לימודים
קורסים נוספים
ייעוץ לימודים
פרסום באתר
כל הזכויות שמורות © 2003 לימודים אינפו / אינפו ערוצי מדיה ותקשורת בע"מ        תנאי שימוש      כתוב לנו      RSS