לימודים אינפו לימודים אינפו
פורטל לימודים מס' 1 בישראל
www.limudim-info.co.il
מכללות | קורסים
התקשרו עכשיו למידע לימודים 03-921-3193
מידע לימודים טלפוני - מענה אנושי
לימודים  |  כתבות
קורסי נדלן
לימודי שוק ההון
לימודי כסף באינטרנט
לימודי יזמות ועסקים
משחק Cash Flow 101

Cash Flow Israel - המכללה לעצמאות כלכלית

Cash Flow Israel - המכללה לעצמאות כלכלית

Cash Flow Israel נוסד והחל את פעילותו בשנת 2003 כקהילת אינטרנט פעילה של קוראי הספר רב-המכר 'אבא עשיר, אבא עני' מאת רוברט קיוסאקי אשר היו להוטים ליישם את הרעיונות שהוצגו בו.
פעילות הקהילה התבטאה בעיקרה בדיונים בפורומים ובארגון מפגשים מודרכים של המשחק הפיננסי CASHFLOW שהוא גם פרי פיתוחו של קיוסאקי בהמשך לספריו, במקומות שונים ברחבי הארץ. לאחר שהקהילה פעלה כשנה וגדלה מאוד 'מפה לאוזן', הוקמה הקבוצה, ונפתח המרכז הראשי של המכללה בהרצליה-פיתוח.
במכללה מתקיימות פעילויות לימוד, ייעוץ והעשרה מגוונות הקשורות כולן לעולם הפיננסי ומטרתן לסייע ולקדם אנשים לעשייה פיננסית ולעצמאות כלכלית. במרכז פועל מועדון ה- CASHFLOW הגדול ביותר בעולם, עם יותר מ- 25,000 מנויים [נכון לשנת 2008] והמועדון מתרחב ומתפתח בהתמדה.
בשנת 2008 חלה התרחבות ניכרת בפעילות הקבוצה, כאשר נפתחו סניף ירושלים הממוקם בפארק ההיי-טק הר-חוצבים, סניף ראשון לציון הממוקם באזור התעשייה וסניף חיפה הממוקם בצ'ק-פוסט. סניף נוסף צפוי להיפתח בבאר שבע, ובכך לאפשר למתעניינים בכל הארץ לקחת חלק בפעילות ולרכוש לעצמם השכלה פיננסית יישומית מקיפה בדרך לעשייה פיננסית ולעצמאות כלכלית.
רוצה לדעת איך להגדיל הכנסות ולא לתת רק למשכורת לשלוט? רובנו חונכנו שכסף עושים רק במקום העבודה. כמכללה נושאת הדגל ומובילת החינוך לעצמאות כלכלית בישראל, אנו קוראים תיגר על מיתוס זה ומציעים לך מגוון מסלולי הכשרה יישומיים אשר כבר מובילים את אלפי בוגרינו להגדיל את מקורות ההכנסה שלהם.

התקשרו אלי עכשיו
מלא/י את פרטיך
ונחזור אליך בהקדם

מידע לימודים
תחומי לימודים
מסלולי לימודים
קורסים נוספים
ייעוץ לימודים
פרסום באתר
כל הזכויות שמורות © 2003 לימודים אינפו / אינפו ערוצי מדיה ותקשורת בע"מ        תנאי שימוש      כתוב לנו      RSS