לימודים אינפו לימודים אינפו
פורטל לימודים מס' 1 בישראל
www.limudim-info.co.il
מכללות | קורסים
התקשרו עכשיו למידע לימודים 03-921-3193
מידע לימודים טלפוני - מענה אנושי
לימודים  |  כתבות
המרכז האקדמי רופין - עמוד ראשי

המרכז האקדמי רופין - הסבה לחשבונאות לבעלי תואר ראשון

מסלול הסבה לחשבונאות לבעלי תואר ראשון
תנאי הקבלה:
- תואר בוגר, מוכר ע'י המל'ג, בממוצע של 80 ומעלה [מתאים בעיקר לבוגרי מנהל עסקים, כלכלה, כלכלה וניהול]. בוגרים החסרים קורסי יסוד, כפי הנדרש בתוכנית, יידרשו לעבור קורסי השלמה לפני ובמהלך התוכנית.
- ראיון התאמה וקבלה.
תחומי לימוד:
תכנית הסבה ייחודית זו מיועדת לבוגרי תואר ראשון במקצועות כלכלה וניהול או מנהל עסקים המעוניינים בלימודי הסמכה לראיית חשבון. הסטודנטים ישולבו במחלקה לכלכלה וחשבונאות במרכז האקדמי רופין.
התכנית מספקת מערכת שעות מובנית, מערכת שירות ותמיכה וכיתת לומדים קבועה וייחודית המותאמת לצורכי האדם הבוגר, העובד, המעוניין להפוך לרואה חשבון ביעילות, במקצועיות ובמהירות האפשרית.


התכנית נפתחת בחודש אוקטובר* וכוללת שני שלבים עיקריים:

שלב א' – הסבה
שלב זה נמשך כארבעה סמסטרים רצופים, שהם כשנה וחצי כולל סמסטר קיץ [לפני תחילת התכנית הסטודנטים מחויבים לחזור על יסודות החשבונאות במשך סמסטר אחד]. במהלך שלב ההסבה משלים הסטודנט את כל התכנים האקדמיים הנדרשים בחוג לחשבונאות במרכז האקדמי רופין כולל חשבונאות פיננסית, ביקורת חשבונות, מסים, חשבונאות ניהולית ומשפטים.
בתום ההסבה תינתן למסיימים זכאות להצטרף לשנת ההשלמה בראיית חשבון שעיקרה הכנת הסטודנטים לשתי הבחינות הסופיות של מועצת רואי החשבון בישראל.
שלב ב' – שנת השלמה [שנה ד']
שלב זה נמשך כארבעים שבועות, ומטרתו להכין את הסטודנטים לשתי הבחינות הסופיות של מועצת רואי החשבון בישראל. המסיימים את שנת ההשלמה בהצלחה יהיו זכאים לפטור מ-13 מתוך 15 בחינות המועצה.
* פתיחת הלימודים מותנית במספר הנרשמים.
למידע נוסף נא מלא/י את פרטיך ושלח/י עכשיו..

מלא/י את פרטיך
ונחזור אליך בהקדם

מידע לימודים
תחומי לימודים
מסלולי לימודים
קורסים נוספים
ייעוץ לימודים
פרסום באתר
כל הזכויות שמורות © 2003 לימודים אינפו / אינפו ערוצי מדיה ותקשורת בע"מ        תנאי שימוש      כתוב לנו      RSS