לימודים אינפו לימודים אינפו
פורטל לימודים מס' 1 בישראל
www.limudim-info.co.il
מכללות | קורסים
התקשרו עכשיו למידע לימודים 03-921-3193
מידע לימודים טלפוני - מענה אנושי
לימודים  |  כתבות
המכללה האקדמית גליל מערבי - עמוד ראשי

המכללה האקדמית גליל מערבי - קרימינולוגיה

לימודי קרימינולוגיה של המכללה האקדמית גליל מערבי הם דיסציפלינה מדעית העוסקת בתיאור והסבר של סטייה חברתית, עבריינות ופשיעה. זאת, במתכונת המאירה תופעות אלה ממגוון של היבטים [כגון סוציולוגיים, פסיכולוגיים, ביולוגיים, חינוכיים, ומשפטיים] ומנסה לשלב ביניהם.
מטרת הלימודים:

1. מתן ידע על התופעות הנדונות
2. מתן יכולת להפקה עצמאית של ידע רלבנטי מתוך מאגרי מידע עדכניים
3. מתן יכולת לשימוש יעיל בידע כזה בהקשרים יישומיים – חינוך, הדרכה, שיקום וסיוע לפרטים הנמנים על אוכלוסיות וקהילות שבהן עוסק הידע הנדון. מדובר בנוער חוסה, נערות במצוקה, מתמכרים לסמים, עבריינים בתקופות שונות של קריירה [כגון חשודים, נאשמים, אסירים ואסירים משוחררים] ובני אדם נורמטיביים המעורבים בסטייה חברתית משני צידי המתרס.
תוכנית הלימודים כוללת בתוכה קורסי חובה האמורים להקנות ידע בסיסי, קורסי בחירה האמורים להתאים לתחומי העניין של הסטודנט/ית וסמינריונים שבמסגרתם מתבצעת חקירה ועשייה בפועל בתחומי ידע ספציפיים. במסגרת החוג ניתן להשתתף בפרויקט המאפשר התנסות והשתלמות בבתי כלא, במוסדות פסיכיאטריים, במוסדות העוסקים בסיוע לילדים ונוער בסיכון, ובמרכזי עבודה עם נפגעי התמכרויות. זאת, עם הפנים לתקופה שאחרי קבלת התואר.
הסגל האקדמי של החוג כולל בתוכו שילוב ייחודי של התמחויות רלבנטיות, מחקריות ויישומיות והוא מייעד עצמו להענקת שירות לימודי מעולה המדגיש את הסטודנט/ית כפרט ומשתדל לסייע לחיפוש ולמציאת דרך אישית לחומר הנלמד. על פי גישה זו נבנית תוכנית הלימודים בכל קורס וכפועל יוצא ממנה ישנה הזמנה מתמדת להיפגש עם כל מרצה בכל עניין הקשור לחומר הנלמד.
• על הקורסים הנלמדים נמנים תיאוריות בקרימינולוגיה, מבוא לסוציולוגיה, מבוא לפסיכולוגיה, עבירות מין, עבריינות נוער, סטייה חברתית, עקירה, פתולוגיה ועבריינות ושיקום אסירים. הענקת התואר מותנית באישור המל'ג
תנאי קבלה:
• ממוצע תעודת בגרות- 85 לפחות.
• אנגלית ברמה של 4 יחידות לפחות.
• ציון פסיכומטרי של 500 נקודות לפחות.
בכל שלב, על הסטודנט/ית לעמוד, במידה ויש, בדרישות הקדם הספציפיות לקורסים שאליהם הוא נרשם.
בנוסף, ועדת הקבלה שומרת לעצמה את הזכות לזמן את המועמדים לראיון אישי. ניסיון קודם בתחומים מקצועיים רלוונטיים עשוי להילקח בחשבון בשיקולי הקבלה.
תנאי מעבר משנה לשנה:
• בלימודי עברית נדרש הסטודנט לציון פטור בסוף שנה א' ללימודים.
• בלימודי אנגלית נדרש הסטודנט לציון פטור עד סוף שנה ב' ללימודים.
למידע נוסף נא מלא/י את פרטיך ושלח/י עכשיו..

מלא/י את פרטיך
ונחזור אליך בהקדם

מידע לימודים
תחומי לימודים
מסלולי לימודים
קורסים נוספים
ייעוץ לימודים
פרסום באתר
כל הזכויות שמורות © 2003 לימודים אינפו / אינפו ערוצי מדיה ותקשורת בע"מ        תנאי שימוש      כתוב לנו      RSS