לימודים אינפו לימודים אינפו
פורטל לימודים מס' 1 בישראל
www.limudim-info.co.il
מכללות | קורסים
התקשרו עכשיו למידע לימודים 03-921-3193
מידע לימודים טלפוני - מענה אנושי
לימודים  |  כתבות
אומנות
עיצוב ואדריכלות
אופנה
תקשורת חזותית
לימודי חוץ באומנות ועיצוב
קורס סטיילינג
רישום אקדמי
קורס פוטושופ

מכון אבני

מכון אבני, המכללה לאמנות ועיצוב תל-אביב, הנו בית הספר, הגדול, החשוב והוותיק בתל-אביב ללימודי אמנות ועיצוב. המכון שנוסד בשנת 1936 ידוע בשורה ארוכה ומפוארת של אמנים ישראלים, חשובים, אשר עברו בשעריו, הן כסטודנטים והן כמרצים.
מכון אבני ממשיך כיום מסורת רבת שנים של הוראת האמנויות הגבוהות, תוך התחדשות תמידית והתפתחות אמנותית עכשווית, בו מלמדים מטובי האמנים בארץ ובמסגרתו נמצאים אמנים וותיקים וצעירים זה לצד זה.

במכון אבני מאמינים כי תהליך הלימוד הנכון והאיכותי ביותר הינו זה, בו הסטודנט והמנחה, המקיימים ביניהם מפגשים ברמות שונות, הם היוצרים את מסגרת הלימוד. מפגשים אלו הינם הדדיים ועל הסטודנט מוטלת אחריות להתפתחותו האישית אשר אינה פחותה כלל מאחריותו של המורה.
תואר אקדמי של האוניברסיטה הפתוחה - מכון אבני משתף פעולה עם האוניברסיטה הפתוחה בכדי לאפשר לסטודנטים לקבל תואר אקדמי של האוניברסיטה הפתוחה. מכון אבני מקיים תכנית לימודים איכותית ומיוחדת במינה, חשיבותה אינה רק בתוצאה שבעתיד, בתואר האקדמי, עיקרה הוא בשיטת ההוראה המיוחדת המשלבת תכנית בסיס למדעי האמנויות והעיצוב לכלל הסטודנטים.


תעודת הנדסאי - בנוסף משלב המכון בשלוש ממחלקותיו: עיצוב תקשורת חזותית, עיצוב תעשייתי ועיצוב תקשורת אינטראקטיבית, מסלול לימודים לתעודת הנדסאי מטעם מה'ט [המכון הממשלתי להכשרה טכנולוגית במשרד התעשייה המסחר והתעסוקה]. צעד זה הנו חלק מן המגמה במכון אשר שמה דגש על הכשרה רחבה ומגוונת לסטודנטים.


מלא/י את פרטיך
ונחזור אליך בהקדם

מידע לימודים
תחומי לימודים
מסלולי לימודים
קורסים נוספים
ייעוץ לימודים
פרסום באתר
כל הזכויות שמורות © 2003 לימודים אינפו / אינפו ערוצי מדיה ותקשורת בע"מ        תנאי שימוש      כתוב לנו      RSS