לימודים אינפו לימודים אינפו
פורטל לימודים מס' 1 בישראל
www.limudim-info.co.il
מכללות | קורסים
התקשרו עכשיו למידע לימודים 03-921-3193
מידע לימודים טלפוני - מענה אנושי
לימודים  |  כתבות
המכללה האזורית צפת

המכללה האזורית צפת - טיפול בתנועה

טיפול בתנועה - חותם תנועה - תכנית הכשרה מקצועית למטפלים

התכנית היא תהליך העצמה אישית בו רוכשים מקצוע ייחודי ומרתק. כלי עבודה מגוון זה הופך אותך למרפא גוף נפש רב תחומי ומאפשר לך להגיע עמוק יותר ולחולל שינויים משמעותיים יותר, כמעט בכל מצב, ובצורה הטבעית ביותר.
שיטת חותם תנועה היא שיטת טיפול גוף נפש, המתבססת על הקשר שבין התפתחות התנועה להתפתחות האישיות, לאורך כל שלבי החיים- ומסוגלת להשלים את תהליכי בניית האישיות ולהסיר מחסומים גופניים ונפשיים.
תפיסת הריפוי בקורס: יכולת הריפוי נוצרת דרך יכולתו של המטפל להתחבר באופן מיידי ובלתי אמצעי למצב הנתון של המטופל בכאן ובעכשיו. המטפל מגלה את דפוסי התנועה ותבניות האישיות של המטופל, ומאפשר למטופל לפרוץ תבניות תנועה ואישיות אלה. הטיפול מתאים לטראומות נפשיות וגופניות על כל סוגיהן, לליקויי למידה אצל ילדים, הפרעות התנהגותיות, חוסר השתלבות וקונפליקטים, בכל גיל.
השיטות משלבות השפעות פיזיות, וורבליות, ואנרגטיות על מנת לחדור את המודעות לעומקים שונים של התת מודע ולחולל שם שינוי. התלמיד הינו המטופל הראשון, והלימוד נועד להפוך את הבוגרים למטפלים מקצועיים.
משך הלימודים: שנתיים וחצי, של לימודים עיוניים ומעשיים, כולל סטאג'. יום מרוכז, פעם בשבוע, במשך 32 שבועות.
מה יש בתכנית ההכשרה המקצועית? הלימודים משלבים פיתוח יכולות תנועתיות טיפוליות ומנטאליות הלקוחות מתחומים רבים.
נושאי לימוד עיקריים: הגברת מודעות במגע, דמיון מודרך וטרנס- הילינג, אומניות לחימה, צ'י- קונג.
למי מיועד הקורס? הקורס מיועד בעיקר לאלה שיש להם זיקה חזקה לתחום, ורואים עצמם מחוברים אליו כיעוד. הקורס מיועד לעוסקים בכל קשת תחומי הטיפול, הריפוי והוראה: פסיכותרפיסטים, מרפאים בעיסוק, פסיכולוגים, עובדים סוצילים, מורים, יועצים חינוכיים, גננות, מרפאים באומנויות, הילרים ומרפאים מתחום הרפואה והרפואה המשלימה. הקורס מיועד לכל אלה שיש להם ניסיון בטיפול ומעוניינים לשכללו.
אלו סוגי טיפול נלמדים, לאלו קהלים, ואלו מצבים? ההתמקדות בעבודה עם ילדים פותחת את ההבנה איך נבנית האישיות באופן טבעי, ומאפשרת להשלים תהליך שנפגע. באותו האופן, נוכל לעבוד עם כל הגילאים, ולתת מענה, ללא קשר לגיל האדם, בסוגי בעיות מגוונות.

התחומים הנלמדים בקורס פותחים קשת רחבה ביותר של סוגי התפתחות אנושית, וכנגדה התייחסות לכלל סוגי הליקויים, המחלות והמחסומים האנושיים. כך שכל מטפל יוכל לבחור לעצמו קהלי יעד בנושאים מועדפים, המתאימים לו מינקות ועד זקנה.
לאור ההצלחה הרבה של השיטה, הבוגרים עתידים להשתלב במהירות במערך העבודה כמטפלים מהשורה הראשונה.
למידע נוסף נא מלא/י את פרטיך ושלח/י עכשיו

מלא/י את פרטיך
ונחזור אליך בהקדם

מידע לימודים
תחומי לימודים
מסלולי לימודים
קורסים נוספים
ייעוץ לימודים
פרסום באתר
כל הזכויות שמורות © 2003 לימודים אינפו / אינפו ערוצי מדיה ותקשורת בע"מ        תנאי שימוש      כתוב לנו      RSS