לימודים אינפו לימודים אינפו
פורטל לימודים מס' 1 בישראל
www.limudim-info.co.il
מכללות | קורסים
התקשרו עכשיו למידע לימודים 03-921-3193
מידע לימודים טלפוני - מענה אנושי
לימודים  |  כתבות

B.P.R המכללה ליחסי ציבור מעשיים

מעוניין להשתלב בעולם יחסי הציבור?

תחום יחסי הציבור הוא אחד התחומים המתפתחים ביותר בעולם השיווק בשנים האחרונות. גורו השיווק 'אל ריס' אף הצהיר בספרו על שקיעת הפרסום ועליית יחסי הציבור. גם בישראל אנו עדים לעלייה מטאורית בתחום, לפי נתוני חברת יפעת בשנת 2009 ישנם כ-428 משרדי יחסי ציבור פעילים, ההערכות הן כי רובם נפתחו בשנים האחרונות.
גם מגמות התקשורת באוניברסיטאות ובמכללות נהנות מהגאות בתחום ומתפוסה ומלאה בקורסים שאמורים לעזור לסטודנטים להשתלב בתחום. אך בפועל המציאות היא אחרת. עולם יחסי הציבור הוא תחום סגור שמאוד קשה להיכנס אליו. בראיונות עבודה [אלה שכבר הסכימו להזמין אותך] ברוב המקרים תשמע את השאלה: מה הנסיון שלך? אז איך אפשר לקבל ניסיון מעשי אם לא מקבלים אותך לשום מקום בלי ניסיון מעשי?

נושאי לימוד עיקריים: יחסי ציבור ודוברות, יסודות השיווק, מיתוג באמצעות יחסי ציבור, טיפול במשברים, חשיפה תקשורתית, כתיבת קומוניקטים ועוד.
B.P.R המכללה ליחסי ציבור מעשיים היא הכתובת שלך! בוא לקבל כלים אמיתיים, ללמוד איך לטפל בלקוחות בזמן אמת ולסיים עם תיק עבודות מוכח שיעזור לך לפלס את דרכך בעולם יחסי הציבור.
בעלי עסקים? גם עבורכם יש לנו פתרון! התפתחות התחום גרמה לבעלי עסקים קטנים כגדולים להבין ש'טוב שם טוב משמן טוב' והביאה אותם להשקעות מהותיות ביחסי ציבור מתוך רצון לקדם את העסק שלהם. גם כאן המציאות קצת שונה מהתיאוריה, ובפועל כבעל עסק אתה צריך לבחור משרד שיתאים לתכתיבים הכלכליים שלך. כאשר אתה עסק קטן ברוב המקרים תמצא את עצמך עובד עם משרדים לא ממש מקצועיים וכמעט בלי תוצאות. להבדיל מספקים אחרים בתחום העיסוק שלך, חוסר ההבנה שלך בתחום יחסי הציבור עלול לגרום לטעויות, החל בבחירת משרד יחסי הציבור שתעבוד איתו וכמובן בתקשורת השוטפת והעמדת סטנדרטי העבודה מול הרפרנטים במשרד.
קח אחריות על העסק שלך ובוא ללמוד איך לבדל את העסק שלך, מהי תוכנית עבודה ואיך מכינים אותה,מה זה קומניקט, ואיך יוצרים לעסק שלך תקשורת קריאטיבית. רק ב-B.P.R המכללה ליחסי ציבור מעשיים תקבל את הכלים המעשיים להשתלבות בתחום ולניהול יחסי הציבור שלך ושל העסק שלך.
10 חודשים שיכניסו אותך למקצוע: בסיום עשרת חודשי הקורס תצא עם תיק עבודות שרובו בנוי מעבודה עם לקוחות אמיתיים כמו גם ניסיון בטיפול בלקוחות, מה שיקל עליך את ההשתלבות בתחום ויצייד אותך בכלים מעשיים שימקסמו את יחסי הציבור של העסק שלך.

ההרשמה למחזור החדש בעיצומה

למידע נוסף נא מלא/י את פרטיך ושלח/י עכשיו

התקשרו אלי עכשיו
מלא/י את פרטיך
ונחזור אליך בהקדם

מידע לימודים
תחומי לימודים
מסלולי לימודים
קורסים נוספים
ייעוץ לימודים
פרסום באתר
כל הזכויות שמורות © 2003 לימודים אינפו / אינפו ערוצי מדיה ותקשורת בע"מ        תנאי שימוש      כתוב לנו      RSS