לימודים אינפו לימודים אינפו
פורטל לימודים מס' 1 בישראל
www.limudim-info.co.il
מכללות | קורסים
התקשרו עכשיו למידע לימודים 03-921-3193
מידע לימודים טלפוני - מענה אנושי
לימודים  |  כתבות
קורסי גרפיקה ומולטימדיה - ראשי

עריכת וידאו Adobe Cs 5.5


עקרונות עבודה וכלים מתקדמים בעריכת וידאו Adobe Cs 5.5
מסלול זה הינו מסגרת ממוקדת וממצה לעריכת וידאו מקצועית תוך שימוש בתוכנות הפופולריות מבית אדובי: פוטושופ, פרימייר, אפטר אפקטס ואנקור דיוידי.
תוכנות אלו מהוות את אבני היסוד של עבודת עורך הוידיאו, וניתן למצוא אותן בכל משרד פרסום, סטודיו לעיצוב גרפי, חברות היי-טק, חברות אנימציה, בתי הפקה לטלוויזיה ועוד.
יישומים אלה שימושיים גם בעולם האינטרנט התוסס והמתפתח: תוכנות אלו מאפשרות להוסיף תכני וידאו לפס הרחב, תכנים פופולריים המעלים את מידת האטרקטיביות והאפקטיביות המסחרית של אתר האינטרנט.
יכולת הביצוע של איש הוידיאו/אפטר נגזרת באופן ברור מרמת המיומנות והשליטה בתוכנות המובילות בשוק בתחומים אלה.
המסלול מיועד לגרפיקאים, מעצבים ואנימטורים, וכן לעורכי וידאו חובבים המעוניינים לערוך סרטים, סרטוני פרסומת, קליפים, סרטים משפחתיים וכדומה.


• הקניית מיומנויות בהפעלת תוכנות וידיאו ואפקטים
• רכישת יכולת תכנון וביצוע של פרוייקט מלא משלב הקונספט הראשוני ועד להשלמתו. הסטודנטים ילמדו את המונחים והעקרונות של עריכת סרטים, תוך התמקדות ביסודות הטכניים והמעשיים ובתהליכים המקצועיים של עריכת סרטים קולנועית..
כאשר הקורס יעניק להם ידע ומיומנות, כך שבתום הקורס יוכלו להשתלב כעורכים בחברות הפקה ובגופים השונים כעורכי סרטים. הקורס מיועד לאנשי מקצוע המעוניינים להשתלב בתחום עריכת הוידאו ולהרחיב את מאגר כלי העבודה היצירתיים העומדים לרשותם, כמו גם לעורכי וידאו חובבים המעוניינים לעלות מדרגה ביכולתם הטכנית והיצירתית.
• היכרות תפעולית של מערכת ההפעלה חלונות.

מלא/י את פרטיך
ונחזור אליך בהקדם

מידע לימודים
תחומי לימודים
מסלולי לימודים
קורסים נוספים
ייעוץ לימודים
פרסום באתר
כל הזכויות שמורות © 2003 לימודים אינפו / אינפו ערוצי מדיה ותקשורת בע"מ        תנאי שימוש      כתוב לנו      RSS