לימודים אינפו לימודים אינפו
פורטל לימודים מס' 1 בישראל
www.limudim-info.co.il
מכללות | קורסים
התקשרו עכשיו למידע לימודים 03-921-3193
מידע לימודים טלפוני - מענה אנושי
לימודים  |  כתבות

אוניברסיטת בן-גוריון בנגב - תואר שני במינהל עסקים

המחלקה למנהל עסקים שוקדת על עיצוב המנהיגות העסקית של המאה ה- 21. תכנית הלימודים מכינה את הסטודנטים להתמודד עם הסביבה העסקית המתהווה, תוך שימת דגש על היבטים גלובליים, בינלאומיים, בין תחומיים ובין תרבותיים.
המחלקה פועלת בגישה רב-תחומית הכוללת חוקרים בתחומי המימון, השיווק, האסטרטגיה, הניהול הבין-לאומי, התנהגות ארגונית, מדעי ההתנהגות, יזמות, טכנולוגיה עילית וניהול אלכ'רים.
מגמה ייחודית במימון וביטוח: החל משנת הלימודים תשס'ט מציעה המחלקה למנהל עסקים מגמה במימון וביטוח. ייעוץ פיננסי הפך בשנים האחרונות למבוקש יותר משום שמכשיר את העובד בתחומים של יעוץ השקעות, יסודות הביטוח ויעוץ פנסיוני. גם הבנקים הכשירו את עובדיהם שהתמודדו עם בחינות מטעם משרד האוצר. המגמה מציעה 2 קורסי חובה שמקיפים את כל החומר שיופיע בבחינה של האוצר.
מסלולי הלימוד לתארים מתקדמים במחלקה:
- תואר שני - MBA
מסלולי הלימוד לתארים מתקדמים בבית הספר לניהול:
- דוקטורט
- מסלול משולב
- מסלול ישיר לדוקטורט

מינהל עסקים HMBA  - תכנית MBA למצטיינים

בית הספר לניהול של אוניברסיטת בן גוריון בנגב מזמין אותך להצטרף לטובים ביותר בתכנית MBA למצטיינים. התכנית הינה ייחודית מסוגה בארץ, ומיועדת לקבוצה קטנה של תלמידים מצטיינים.

מטרת התכנית היא להקנות למועמדים בעלי יכולות והישגים בולטים הכשרה ברמה גבוהה במיוחד בתחום מנהל עסקים. התכנית מתקיימת בשפה האנגלית ובנויה במתכונת אמריקאית הכוללת הרצאות של סגל מרצים בינלאומי מהאוניברסיטאות המובילות בארה'ב כגון Columbia, Cornell, NYU ועוד. משך התכנית 13 חודשים על בסיס זמן מלא [Full Time].

מלגות שכר לימוד יוענקו לתלמידים על בסיס קריטריונים אשר יקבעו בכל שנה.

תכנית ה- MBA למצטיינים מלווה במערכת הדואגת להשמת הבוגרים בארגונים הבולטים במשק. המועמדים יתקבלו על סמך הישגיהם בלימודי התואר הראשון, ציון בחינת ה- GMAT וראיון אישי.


אוניברסיטת בן-גוריון בנגב - חזרה לעמוד ראשי
בית הספר לניהול - חזרה לעמוד ראשי


 

מלא/י את פרטיך
ונחזור אליך בהקדם

מידע לימודים
תחומי לימודים
מסלולי לימודים
קורסים נוספים
ייעוץ לימודים
פרסום באתר
כל הזכויות שמורות © 2003 לימודים אינפו / אינפו ערוצי מדיה ותקשורת בע"מ        תנאי שימוש      כתוב לנו      RSS