לימודים אינפו לימודים אינפו
פורטל לימודים מס' 1 בישראל
www.limudim-info.co.il
מכללות | קורסים
התקשרו עכשיו למידע לימודים 03-921-3193
מידע לימודים טלפוני - מענה אנושי
לימודים  |  כתבות

אוניברסיטת בן-גוריון בנגב - תואר שני בהיסטוריה

היסטוריה כללית

המחלקה להיסטוריה כללית באוניברסיטת בן-גוריון בנגב מתמחה בהיסטוריה של תרבויות אירופה למן העידן הקלאסי, דרך ימי הביניים והרנסאנס, ועד לעת החדשה. מטרתה להקנות ללומדים בה ידע רחב וכלים להבנה, ניתוח ומחקר, ולחבב את תחום ההיסטוריה על הלומדים אותו. אלה העוסקים כיום או מעוניינים בעתיד בעיסוק שנדרשת בו הכרה טובה של ההיסטוריה האירופית, או אלה החפצים בהשכלה כללית לשמה הם סטודנטים פוטנציאליים של המחלקה.
המחלקה מציעה לימודי מוסמך למסיימי תואר בוגר בהיסטוריה כללית, או תחומים אחרים, שעומדים בתנאי הקבלה הנהוגים. במסגרת זו ניתן לבחור במסלול המוביל לכתיבת עבודת גמר [תנאי להמשך ללימודי תואר שלישי] או במסלול ללא עבודת גמר.
במחלקה מתקיים גם מסלול לתואר שלישי [Ph.D] בהיסטוריה כללית שניתן להשתלב בו על בסיס הצטיינות בלימודי התואר השני.
היסטוריה של עם ישראל

ההיסטוריה של עם ישראל משקפת את החוויה היהודית לדורותיה. המחלקה מביאה שיטות שונות ומגוונות לחקר העבר. לימודי התואר השני מחולקים לשני מסלולים. המסלול להיסטוריה של עם ישראל עוסק בכל התקופות ואילו הלימודים במסלול ללימודי מדינת ישראל מתמקדים בחקר החברה הישראלית ותולדותיה ובנויים על גישה רב תחומית ועל הכרות עם תחומי ידע נרחבים ושיטות מחקר ודיסציפלינות שונות.
המחלקה מעודדת סטודנטים בעלי כישורים, המגלים עניין במחקר להמשיך את לימודיהם לתואר שני ושלישי ומציעה תוכנית לימודים מגוונת ללימודי מוסמכים. בתוך שני המסלולים הנ'ל יש נתיב מחקרי [עם תזה] ונתיב כללי [ללא תזה]. כחלק מעידוד המצוינות האקדמית אנו מאפשרים לסטודנטים מעולים להשתלם אצל מנחים בעלי שם עולמי ולאלו שלומדים בנתיב המחקרי להנות ממלגות ופרסים.

 

עמוד ראשי - הפקולטה למדעי החברה והרוח
אוניברסיטת בן-גוריון בנגב - עמוד ראשי


 

מלא/י את פרטיך
ונחזור אליך בהקדם

מידע לימודים
תחומי לימודים
מסלולי לימודים
קורסים נוספים
ייעוץ לימודים
פרסום באתר
כל הזכויות שמורות © 2003 לימודים אינפו / אינפו ערוצי מדיה ותקשורת בע"מ        תנאי שימוש      כתוב לנו      RSS